bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Otrdiena 16.01.2018 | Vārda dienas: Lida, Lidija

14 aizskarošas lietas, ko Donalds Tramps ir teicis par sievietēm

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

donald-trump-and-aviles-santiago-courtesy-flowjournal-com_

Viena no pēdējā laika apspriestākajām personām viennozīmīgi ir jaunais ASV prezidents Donalds Tramps, kurš ar savu dzīvesveidu, runām un nostāju visā pasaulē ir izsaucis diezgan lielu sašutumu.

Tramps ir ļoti pretrunīga personība, jo viņa tagadējie vārdi neiet kopā ar tiem, ko viņš ir teicis agrāk, lai gan domas mainīt jau nav aizliegts.

Izrādās, ka arī viņa attieksme pret sievietēm visnotaļ pieklibo, jo viņš ir izteicis ļoti daudz aizskarošu piezīmju daiļā dzimuma virzienā, ko tad mēs arī esam apkopojuši.

1. «Mani automātiski piesaista skaistas sievietes – es vienkārši sāku viņas skūpstīt. Tas ir kā magnēts. Tikai skūpsts, nemaz negaidot. Kad esi «zvaigzne», viņas ļauj to darīt. Tu vari darīt jebko. Sagrāb viņas aiz vagīnas. Vari darīt jebko.» (Slepens videoieraksts, 2005. gads)

lead_960

2. «Paskatieties uz to seju. Vai kāds par to balsotu? Vai varat iedomāties, ka tā seja būs mūsu nākamais prezidents? Nu, es domāju, tā ir sieviete, un man nevajadzētu teikt neko sliktu, bet tiešām? Nu, paklau, vai tas ir nopietni?» (Runājot par Kārliju Fiorīnu (Carly Fiorina) – savu sāncensi no Republikāņu partijas, 2015. gads)

fiorina-trump-2

3. «[Arianna Hafingtone] ir nepievilcīga gan no ārpuses, gan iekšpuses. Es pilnībā saprotu, kāpēc viņas bijušais vīrs viņu pameta vīrieša dēļ – tas bija labs lēmums.» (Tvitera ieraksts, 2012. gads)

arianna-huffington-donald-trump
4. «Tā, kura netiek pienācīgi novērtēta, bet patiesībā ir ļoti skaista, ir Parisa Hiltone. Es Parisu iepazinu jau tad, kad viņai bija 12. Viņas vecāki ir mani draugi, un, kad es viņu pirmo reizi ieraudzīju, tad teicu: «Kas, pie velna, tas ir?».» (Intervija ar Hovardu Stērnu, 2016. gads)

maxresdefault

5. [Runājot par 10 gadus vecu meiteni] «Pēc 10 gadiem es ar viņu iešu uz randiņiem. Varat iedomāties?» (nopludināts audio ieraksts, 1992. gads)

landscape-1457536514-gettyimages-514428566

6. «Visas sievietes no «The Apprentice» [šova] flirtēja ar mani – apzināti vai neapzināti. Tas jau bija gaidāms.» (grāmata How To Get Rich (Kā kļūt bagātam), 2004. gads)

trumpuniverse-large_transpjliwavx4cowfcaekesb3kvxit-lggwcwqwla_rxju8

7. «Ja Hilarija Klintone nevar apmierināt savu vīru, kas viņai liek domāt, ka viņa varēs apmierināt Ameriku?» (Tvitera ieraksts, 2015. gads)

Hillary Clinton and Donald Trump are tightening their grips on the Democratic and Republican presidential nominations.

8. [Runājot par savu meitu Ivanku] «Viņai ir ļoti skaists augums. Esmu jau teicis, ka, ja viņa nebūtu mana meita, iespējams, es ar viņu satiktos.» (Kanāla ABC raidījums The View, 2006. gada 6. marts)

donald_trump_rollout_-_h_2015

9. [Runājot par savu sievu] «Viņa man nevelta visus 100%. Man tiek 84%, un rūpēs par bērniem aiziet 16%.» (Izdevums Time, 2011. gada 23. maijs)

trumpfartclaims-640x425

10. «Bieži vien, kad gulēju ar vienu no skaistākajām sievietēm pasaulē, es pie sevis nodomāju – vai varat noticēt tam, ko es saņemu?»(grāmata Think Big: Make it Happen in Business and Life, 2008. gads)

Donald Trump with former Miss Universes and the current Miss Universe, Natalie Glebova (Photo by G. Gershoff/WireImage)

11. «Es tiešām esmu daudzām sievietēm devis lielisku iespēju. Diemžēl, kad viņas kļūst par «zvaigznēm», man prieki ir beigušies.» (kanāla ABC raidījums Primetime Live, 1994. gada 10. marts)

96022786_donald_trump_melania_ivanka-large_transaixpc0qb05sgyndt2mkf7x20vpxq2e2kv13weeksbfo-large_transpkxvtpxrsdaovyyfr2s-zqjj8erxbdgrauacuwyqxo0

12. Runājot par seksuālajiem uzbrukumiem sievietēm armijā, Tramps vainoja faktu, ka sievietes un vīrieši tur strādāja kopā. «26 000 uzbrukumi, par ko neziņoja, un tikai izvirzītas 238 apsūdzības. Ko gan citu šie ģēniji gaidīja, saliekot vīriešus un sievietes kopā?» (Tvitera ieraksts, 2013. gada 7. maijs)

Republican nominee Donald Trump speaks during the first presidential debate at Hofstra University in Hempstead, New York on September 26, 2016. / AFP / Paul J. Richards (Photo credit should read PAUL J. RICHARDS/AFP/Getty Images)

13. «Sievietes patiesībā ļoti atšķiras no tā, kā tiek attēlotas. Viņas ir daudz sliktākas par vīriešiem un daudz agresīvākas…» (grāmata The Art of the Comeback, 1997. gads)

campaign-2016-trump_thom_w504

14. «Jūs zināt, kura ir viena no skaistākajām sievietēm pasaulē, un tā uzskata visi? Un es palīdzēju viņu radīt. Ivanka. Mana meita Ivanka. Viņa ir 6 pēdas gara, un viņai ir vislabākais augums. Viņa nopelnīja ļoti daudz naudas kā modele – milzīgu naudas summu.» (Hovarda Stērna šovs, 2003. gads)

gty_ivanka_rnc_1_er_160721_16x9_992

Avots:

osta6


Pievienot komentāru

  1. ilga teica:

    paskaties taču, vecīt , spogulī!

    +1 0 -1 0

Volkswagen komerctransports uzstādījis jaunu pārdošanas rekordu

Pērn Volkswagen komerctransports visā pasaulē pārdevis gandrīz pusmiljonu jeb 497 900 automašīnas, uzstādot jaunu rekordu.

Pētījums: Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju neuzticas līdzcilvēkiem

Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka lielākajai daļai cilvēku nevar uzticēties, kamēr pilnībā uzticēties ir gatavi vien 5%. Savukārt lēmumu pieņēmējiem uzticas mazāk nekā piektā daļa Latvijas iedzīvotāju.

Ekonomikas eksperts: Gaidāms labs gads investoriem

«Arī šis gads solās būt labs investoriem, jo globālā ekonomika aug un uzņēmumu peļņa ir ar augšupejošu tendenci,» norāda Luminor ekonomikas eksperts Gints Belēvičs.

Rumānijā valdības vadītājs, jau otrais septiņu mēnešu laikā

Rumānijā septiņu mēnešu laikā atkāpies otrais premjerministrs Mihajs Tudose, kurš līdzīgi kā iepriekšējais valdības vadītājs zaudējis paša pārstāvētās Sociāldemokrātiskās partijas atbalstu.

Pilsētas īpašuma komiteja atbalsta vairāku graustu sakārtošanu piespiedu kārtā

Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputāti atbalsta vairāku pilsētā atrodošos graustu sakārtošanu piespiedu kārtā. Tās ir būves Bauskas ielā 69, Bauskas ielā 69A, Miera ielā 14 un Jāņa Asara ielā 22.

NA: Domei jāizvērtē partnerības pieeja Āgenskalna tirgus attīstībā

Rīgas domes deputātiem ir jāizvēlas, vai slēgtā Āgenskalna tirgus situācijā svarīgākais ir temps vai kvalitāte. Ir divas iespējas: forsēt slēgtā tirgus attīstību ar izsoli par ilgtermiņa nomas tiesībām vai pirms gala lēmuma veltīt laiku, lai izvērtētu publiskās privātās partnerības modeļa iespēju. To paredz Rīgas domes Nacionālās apvienības frakcijas deputātu sagatavotais priekšlikums RD Pilsētas īpašuma komitejas sēdei.

Rubenim mākslinieciskajā jomā svarīgākais ir gatavošanās Nacionālā teātra simtgadei

Mākslinieciskajā jomā svarīgākais ir gatavošanās Nacionālā teātra simtgadei, līdz kurai ir atlicis gads, atzīst teātra izpilddirektors Ojārs Rubenis.

Eksperts: Graudu cenas lielā mērā ietekmē politiskā situācija pasaulē

Patlaban graudu cenas ir stabilizējušās un joprojām ir salīdzinoši zemas, saka Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrības Latraps ģenerāldirektors Edgars Ruža. «Graudu cenas ir tajā pašā zemajā līmenī, kurā tās ir kopš [pagājušā gada] rudens, vasaras,» teic Ruža.

LPS aicina mazināt birokrātisko slogu dokumentu iesniegšanai Zemesgrāmatā

Ministru kabinets neatbalsta Latvijas Pašvaldību savienības ierosinājumu - atļaut nostiprinājuma lūgumus Zemesgrāmatā iesniegt arī bez notāru starpniecības.

Pērn nedaudz sarucis nodotā piena apmērs; arī govju skaits turpināja samazināties

Pagājušajā gadā zemnieku nodotā svaigpiena apmērs salīdzinājumā ar 2016.gadu ir samazinājies par 0,1% līdz 813 463 043 kilogramiem, liecina Lauksaimniecības datu centra apkopotā informācija.

Latvijā janvārī-novembrī starp ES valstīm bijis vidēji straujš eksporta kāpums

Latvijā pērn janvārī-novembrī salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pirms gada starp Eiropas Savienības valstīm bijis vidēji straujš eksporta pieaugums, liecina publiskotie ES statistikas pārvaldes Eurostat dati.

Kuldīgā, Gulbenē un Balvos pazeminās slimnīcas līmeni, Siguldā, Tukumā, Alūksnē un Preiļos - paaugstinās

No veselības aprūpes sistēmas reformā iecerētajiem četriem slimnīcu aprūpes līmeņiem, Veselības ministrija vēlas pāriet uz pieciem, kā rezultātā Kuldīgā, Gulbenē un Balvos slimnīcas līmenis pazemināsies, bet Siguldā, Tukumā, Alūksnē un Preiļos - paaugstināsies.

Saeimā iesniegti paraksti par Kopdzīves likuma iniciatīvu

Latvijas attīstībai valdes priekšsēdētājs Juris Pūce Saeimā iesniedzis portālā Manabalss savāktos parakstus par Kopdzīves likuma iniciatīvu.

Apdrošinātājs: Katra astotā auto avārija krustojumos ir smaga

Apdrošināšanas akciju sabiedrības BTA Baltic Insurance Company apkopotie dati rāda, ka aptuveni katrā astotajā pērn notikušajā sadursmē krustojumos automašīnas cietušas tik pamatīgi, ka remontā bija nepieciešams ieguldīt vairāk nekā tūkstoti eiro.

Grieķijā streiko par tiesībām streikot

Grieķijā apturēti daļa sabiedriskā transporta pakalpojumu, jo pasažieru pārvadājumos un gaisa satiksmes regulēšanā nodarbinātie grieķi pirmdien, 15.janvārī, devušies streikā, lai protestētu pret to, kas viņu skatījumā ir valdības mēģinājumi ierobežot arodbiedrību tiesības rīkot streikus.

Japānas aģentūra R&I paaugstina Latvijas kredītreitingu uz A-

Japānas kredītreitingu aģentūra Rating and Investment Information, Inc. paziņojusi par Latvijas kredītreitinga paaugstināšanu no BBB+ uz A-, saglabājot stabilu nākotnes novērtējumu, vēsta Valsts kase.

Prognoze: 2018.gadā Eiropas apakšveļas tirgū gaidāms stabils 2-3% pieaugums

Eiropas apakšveļas tirgū pēdējos gados ir bijis mērens pieaugums un 2018.gadā paredzams stabils 2-3% pieaugums, apakšveļas tirgum atgūstot savu vietu pasaules tirgū, prognozē European Lingerie Group AS izpilddirektors Pēters Partma.

KVV Liepājas metalurgu pārdos izsolē

Maksātnespējīgās AS KVV Liepājas metalurgs maksātnespējas administrators Guntars Koris pieņēmis lēmumu uzņēmumam piederošo mantu pārdot izsolē, informē administratora pārstāvis Dzintars Hmieļevskis.

Tiesai nodota krimināllieta par mēģinājumu noslepkavot divas personas

Latgales tiesas apgabala prokuratūra tiesai nosūtījusi krimināllietu par mēģinājumu noslepkavot divas personas sevišķi pastiprinošos apstākļos. Apsūdzētais, būdams alkohola ietekmē, ar šaujamieroci sašāvis divus cietušos, kuri uzturējušies ēkā blakus dzīvojamai mājai. Cietušie palikuši dzīvi.

Tele2 mobilo datu patēriņš pērn audzis 2,5 reizes; viesabonēšanā 6,5 reizes

2017.gadā mobilo sakaru operatora Tele2 klientu patērēto mobilo datu apjoms pieaudzis 2,5 reizes, savukārt viesabonēšanā izlietoto mobilo datu apjoms pieaudzis 6,5 reizes.

Kaimiņvalsts jūras ostu apgrozījums pērn pieaudzis par 9%, Latvijā 2% kritums

«Kopējais apgrozījums Krievijas jūras ostās aizvadītajā gadā pieaudzis līdz 787 milj. tonnu, liecina Krievijas Jūras un upju transporta federālās aģentūras dati. Kaimiņvalsts stividori salīdzinājumā ar 2016.gadu apkalpojuši par 7,2% vairāk lejamkravu, kuru apjoms sasniedzis 414 milj. t. Savukārt sauskravu kopējais apgrozījums pieaudzis par 11,1% līdz 373 milj. t, vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Igaunijas jauno ceļa nodokļa apmaksu peļ kravu pārvadātāji

Igaunijā no 2018.gada sākuma spēkā ir jauns ceļa nodoklis kravu pārvadātājiem, un pēc pirmajām divām tā piemērošanas nedēļām Igaunijas Starptautisko Ceļu pārvadātāju asociācija norādījusi, ka būtisks trūkums nodokļa iekasēšanā ir tas, ka maksājumu nevar veikt degvielas uzpildes stacijās.

Ilvess aicina izveidot pasaules kiberdrošības aliansi

Bijušais Igaunijas prezidents, kiberdrošības aktīvists Tomass Hendriks Ilvess norādījis, ka pasaules demokrātiskajām valstīm būtu jāizveido kopīga kiberdrošības organizācija, kuras pamatā būt NATO dalībvalstis.

Rīgas Centrāltirgū 2 gados pasākumiem un reklāmām iztērēts vairāk nekā 104 000 eiro

Nepilnu divu gadu laikā Rīgas Centrāltirgus dažādiem popularizēšanas pasākumiem un reklāmas materiālu izvietošanai iztērējis 104 426 eiro, liecina sniegtā Rīgas domes Finanšu departamenta informācija.

Olaines cietumā plāno būvēt jaunu mācību centru korekcijas dienestu personālam

Šī gada 15. un 16.janvārī Tieslietu ministrijā norisināsies Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. - 2021.gada plānošanas perioda sanāksme, kurā pārrunās programmas Uzlabota korekcijas dienestu sistēma īstenošanu, kā ietvaros Olaines cietuma teritorijā iecerēts būvēt jaunu mācību centru korekcijas dienestu darbiniekiem.