bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Svētdiena 21.12.2014 | Vārda dienas: Saulcerīte, Tomass, Toms
LatviaLatvija

FOTO: Getliņos novākta pirmā zemeņu raža

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

Atkritumu apsaimniekotāja Getliņi EKO 3 625 kvadrātmetru lielajā siltumnīcā nogatavojušās zemenes, kas iestādītas līdzās tomātiem, lai pilnībā izmantoto siltumnīcas sniegtās siltuma un telpas platības iespējas. Pavasarī Florin šķirnes zemeņu stādu vietā tiks izvietoti nokarenie ziedi podiņos.

Siltumnīca atklāta pērn augustā un tajā tiek audzēti lielaugļu oranžie tomāti, nokarenie ziedi podiņos un arī zemenes podiņos. Pirmo zemeņu ražu piektdien, 9.novembrī, plānots pārdot izsolē vairumtirgotājiem, ar kuru starpniecību zemenes nonāks veikalu plauktos un būs pieejamas pircējiem.

Ref: 102.000.102.2875

 


Pievienot komentāru

  1. kafija saka:

    kas var būt gardāks par zemenēm ziemā :)

    +1 0 -1 0

Ekonomikas dienasgrāmata. Par parādsaistībām būs jāatbild ar personisko mantu

Šonedēļ Saeima galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus likumā par nodokļiem un nodevām, saskaņā ar kurām komercuzņēmumu valde par uzņēmuma nenomaksātajiem nodokļiem būs ar personīgo īpašumu.

Adventes vainagā atstāta svecīte izraisa lielu ugunsgrēku Rīgas centrā

Kādā Rīgas centrā, Tērbatas ielā, esošajā birojā izcēlies Adventes vainagā atstātas svecītes izraisīts ugunsgrēks, nodarot zaudējumus aptuveni 20 000 eiro vērtībā.

Bloomberg brīdina Lietuvu par vilinošo eirozonas dūksnāju

Lietuvai būs par vēlu pārdomāt, vai 1.janvārī tiešām vajadzētu pāriet uz eiro. Neskatoties uz to, Grieķijas ieilgušās finanšu grūtības liecina, cik iegrožojoša ir atteikšanās no nacionālas monetārās politikas, brīdina finanšu un ekonomikas ziņu portāls Bloomberg.

ES oficiāli publicē pret Krimu vērsto sankciju sarakstu

Eiropas Savienība piektdien, 19.decembrī, oficiāli publicējusi jauno sankciju sarakstu pret Krieviju, kas šoreiz vērstas pret Maskavas anektēto Krimas pussalu. Jauno sankciju saraksts tika saskaņots rakstveida procedūrā un galīgi apstiprināts ES dalībvalstu līderu galotņu sanāksmē, kas ceturtdien notika Briselē.

Ražotāju cenas rūpniecībā sarukušas par 0,1%

Šā gada novembrī, salīdzinot ar oktobri, ražotāju cenu līmenis Latvijas rūpniecībā samazinājās par 0,1%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

BATL: Matīsam jādomā ne tikai par Rīgas, bet arī Ventspils un Liepājas ostām

Nav pieļaujama situācija, ka tranzīta un loģistikas, tajā skaitā ostu, politika tiek veidota tikai atsevišķu komersantu interesēs, ignorējot valdības izvirzītos mērķus un Latvijas tautsaimniecības kopīgās intereses, atklātā vēstulē satiksmes ministram Anrijam Matīsam norāda biedrība Baltijas asociācija – Transports un Loģistika.

Dāsnie krievu tūristi spiesti atteikties no Lietuvas kūrortu apmeklējuma

Lietuvas piejūras kūrortpilsētu Palangu nedēļu pirms Ziemassvētkiem lielā skaitā parasti piepilda Krievijas tūristi, taču rubļa «brīvais kritiens» un skaidras naudas trūkums krieviem šogad licis palikt mājās.

Rīga atzīta par izdevīgāko vietu Ziemassvētku dāvanu iegādei

No desmit Eiropas pilsētām Rīgas Ziemassvētku tirdziņi jau otro gadu atzīti par otriem ekonomiski izdevīgākajiem, ko apsteidz vien Čehijas galvaspilsēta Prāga.

Lūdz sākt kriminālvajāšanu pret Mežaparka bānīša vadītāju

Tā saucamajā Mežaparka bānīša lietā gūti pierādījumi, kas apstiprina 1944.gadā dzimušā vilcieniņa vadītāja vainu negadījumā, kurā dzīvību zaudēja 2007.gadā dzimis zēns. Policija lūdz prokuratūru uzsākt kriminālvajāšanu pret šo vīrieti.

Putins cenšas mazināt satraukumu par rubļa un Krievijas ekonomikas lejupslīdi

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien, 18.decembrī, centies kliedēt satraukumu iedzīvotāju vidū par Krievijas ekonomikas un rubļa vērtības lejupslīdi, solot, ka rubļa vērtība pēc «brīvā kritiena» stabilizēsies.

ES aizliedz jebkādu ekonomisko sadarbību ar Krimu

Eiropas Savienības valstu līderi ceturtdien, 18.decembrī, notikušajā sanāksmē ir aizlieguši jebkādu ekonomisko sadarbību ar Krievijas anektēto Ukrainai piederošo Krimas pussalu.

Rīgas brīvostas un RCT līgums «saskaņots par 99%»

Rīgas brīvostas un potenciālā Krievu salas nomnieka - Rīgas Centrālā termināla - līgums par uzņēmuma darbības pārcelšanu no Rīgas centra uz Krievu salu varētu tikt parakstīts 30.decembrī, norāda Rīgas brīvosta.

Saeima piekritusi Spolīša administratīvajam arestam uz piecām dienām

Deputāts Veiko Spolītis pēc svētku brīvdienām plāno iesniegt Saeimā grozījumus Satversmē, kas paredzēs atteikties no deputātu imunitātes administratīvo pārkāpumu gadījumos. Pašlaik Satversme paredz, ka deputātam nevar uzlikt administratīvo sodu bez Saeimas piekrišanas.

Igaunijā pierobežas iedzīvotāji steidz izmantot izdevīgo rubļa kursu

Pēc tam, kad Krievijas rublis otrdien, 16.decembrī, teju piedzīvoja krahu, Igaunijas robežpilsētas Narvas iedzīvotāji sākuši lielā skaitā doties uz veikaliem Krievijas pusē, lai pirktu elektronikas un citas preces, kuru cenas pēkšņi kļuvušas krietni pievilcīgākas.

Ziemassvētki būs nokrišņiem bagāti un vējaini

Laika apstākļus pirms svētkiem un arī Ziemassvētkos Latvijā noteikts ciklonu darbība, līdz ar to gaidāms mākoņains, nokrišņiem bagāts un vējains laiks. Pakāpeniski ienāks ziemas laika apstākļi.

AT atzīst par pamatotu lēmumu par aizliegtu vienošanos sodīt 22 bankas

Pēc Augstākās tiesas sprieduma šonedēļ ir stājies spēkā un vairs nav pārsūdzams Konkurences padomes 2011.gadā pieņemtais lēmums par aizliegtu vienošanos sodīt 22 Latvijas komercbankas. Attiecīgi viena mēneša laikā bankām, kas uzturēja tiesvedību, jānomaksā tām piemērotais naudas sods.

Pieņemot Rīgas brīvostas budžetu, samazināti tēriņi darbinieku motivācijai

Rīgas brīvostas budžets 2015.gadam ceturtdien, 18.ecembrī, valdes sēdē pieņemts vienbalsīgi, apliecināja ostas valdes priekšsēdis Andris Ameriks. Viņš norādīja, ka budžeta plānojums esot piesardzīgs.

Līdz martam atlikta «nolikto atslēgu principa» ieviešana

Maksātnespējas likuma grozījumi, kas paredz privātpersonu maksātnespējas procesa reformu un būtiskas izmaiņas juridisko personu maksātnespējas regulējumā, stāsies spēkā 2015.gada 1.martā, nevis 1.janvārī, kā plānots iepriekš.

Ušakovs: Nākamais gads Rīgai nebūs viegls

Krievijas valūtas krīzes dēļ situācija ar kaimiņvalsts tūristiem Rīgā jau tagad kļuvusi sliktāka, norāda Rīgas mērs Nils Ušakovs, piebilstot, ka Rīgai nākamgad nebūs viegli.

ES līderu sanāksme: Fokuss uz sankcijām pret Krieviju un bloka investīcijām

Eiropas Savienības un tās dalībvalstu līderi pulcējas Briselē, lai 18. un 19.decembrī piedalītos galotņu sanāksmē, kuras darba kārtībā galvenie jautājumi būs jaunas sankcijas pret Krieviju un investīciju plāns bloka ekonomiskās izaugsmes atjaunošanai.

Saeima sanāk uz pēdējo kārtējo sēdi rudens sesijā

Saeima ceturtdien, 18.decembrī, sanāks uz pēdējo kārtējo sēdi rudens sesijā. Darba kārtībā ir pamatlikuma grozījumi, kas paredz mainīt Valsts prezidenta vēlēšanu principu, nosakot, ka tiešās vēlēšanās Valsts prezidentu ievēl Latvijas balsstiesīgie pilsoņi.

Nav apstiprinājušās cerības uz investīciju pieplūdumu eiro ieviešanas dēļ

Nākamā gada 1.janvārī apritēs gads kopš dienas, kad latus makos un banku kontos nomainīja eiro. Atskatoties uz šogad piedzīvoto, var secināt, ka nav piepildījušās nedz bažas par to, ka eiro ieviešana izraisīs strauju cenu pieaugumu, nedz cerības, ka pievienošanās eirozonai atvilinās uz Latviju lielas investīcijas.

Porošenko: Ukraina tiecas līdz 2020.gadam pieteikties dalībai ES

Ukrainas prezidents Petro Porošenko trešdien, 17.decembrī, Varšavā paziņojis, ka Ukrainai jācenšas nākamo piecu gadu laikā pieteikties dalībai Eiropas Savienībā.

Ungārijā tūkstošiem protestētāju pieprasa valdības atkāpšanos

Vairāki tūkstoši ungāru otrdien,16.decembrī, piedalījušies kārtējā protesta akcijā, lai pieprasītu valdības atkāpšanos saistībā ar nodokļu celšanu, kukuļošanu politikā un valsts virzīšanu tuvāk Krievijas ietekmes zonai.

Saeimā pieņemts 2015.gada budžets

Saeima trešdien, 17.decembrī, galīgajā lasījumā pieņēma nākamā gada valsts budžetu, un 2015.gada valsts konsolidētā budžeta ieņēmumi prognozēti 7,3 miljardi eiro, bet izdevumi - 7,5 miljardi eiro.