bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Pirmdiena 08.02.2016 | Vārda dienas: Aldona
LatviaLatvija

FOTO: Getliņos novākta pirmā zemeņu raža

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

Atkritumu apsaimniekotāja Getliņi EKO 3 625 kvadrātmetru lielajā siltumnīcā nogatavojušās zemenes, kas iestādītas līdzās tomātiem, lai pilnībā izmantoto siltumnīcas sniegtās siltuma un telpas platības iespējas. Pavasarī Florin šķirnes zemeņu stādu vietā tiks izvietoti nokarenie ziedi podiņos.

Siltumnīca atklāta pērn augustā un tajā tiek audzēti lielaugļu oranžie tomāti, nokarenie ziedi podiņos un arī zemenes podiņos. Pirmo zemeņu ražu piektdien, 9.novembrī, plānots pārdot izsolē vairumtirgotājiem, ar kuru starpniecību zemenes nonāks veikalu plauktos un būs pieejamas pircējiem.

Ref: 102.000.102.2875

 


Pievienot komentāru

  1. kafija saka:

    kas var būt gardāks par zemenēm ziemā :)

    +1 0 -1 0

Čalovskis no ASV pārbraucis ar vairākiem izglītības sertifikātiem

ASV notiesātais Latvijas hakeris Deniss Čalovskis cietumā izmantojis iespēju mācīties un Latvijā pārbraucis ar vairākiem izglītības sertifikātiem par pabeigtiem kursiem, tostarp diplomu par Amerikā iegūtu vidusskolas izglītību.

Nākamie bēgļi Latvijā varētu ierasties mēneša laikā

Latvijas robežsardzes darbinieki turpina strādāt Grieķijā un Itālijā, lai atlasītu nākamos uz Latviju pārvietojamos bēgļus, taču nevienas no sarunām neesot fināla stadijā, kad varētu teikt, ka pārvietošana notiks «kuru katru dienu», apgalvo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane, sakot, ka nākamie bēgļi Latvijā varētu ierasties mēneša laikā.

Autoavārijā gājis bojā Simple Express autobusa vadītājs; ir cietušie

Naktī uz pirmdienu, 8.februāri, plkst. 00:49 Igaunijā uz ceļa Jehvi - Tartu Simple Express autobuss, kas braucis maršrutā Sanktpēterburga - Rīga, sadūries ar kravas automašīnu. Negadījumā gājis bojā autobusa šoferis - Latvijas pilsonis, bet slimnīcā nogādāti 13 autobusa pasažieri. Trīs cietušo stāvoklis ir smags.

Kaimiņš dibinās partiju

«Kad pirms divām nedēļām es publiski apņēmos pirmdien, 8.februārī, iepazīstināt sabiedrību par saviem plāniem, es nesagaidīju to atsaucību, kuru esmu saņēmis no vairākiem simtiem savu vēlētāju. Līdz ar to esmu sapratis, ka nepieciešams dibināt jaunu politisko spēku,» publiskā paziņojumā norāda Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš.

Islāmticīgajā Bosnijā protestē pret sieviešu galvassegu aizliegumu

Bosnijā aptuveni 2 000 sieviešu protesta akcijā 7.februārī iestājušās pret valstī ieviestu aizliegumu tiesās un citās juridiskās iestādēs nēsāt musulmaņu galvassegas.

Eksperts: Gazprom gāzes piegādes Jūrmalas sanatorijai parāda Latvijas Gāzes divkosību

Saeimas Tautsaimniecības komisija beidzot pabeigusi skatīt strīdīgos likuma grozījumus, kas skar gāzes tirgus atvēršanu. Ceturtdien, dienā, kad plānots balsojums par Māra Kučinska valdību, deputāti galīgajā lasījumā lems arī par grozījumiem enerģētikas likumā. Līdz šim lielākie strīdi bijuši par to, ka Latvijas Gāze neļauj pie gāzes apgādes sistēmas piekļūt citiem tirgus spēlētājiem.

ANO Drošības padome sola ar jaunām sankcijām sodīt Phenjanu par raķetes palaišanu

ANO Drošības padome ārkārtas sēdē pieņēmusi rezolūciju, kurā nosodīta Ziemeļkorejas 7.februārī veiktā tālas distances raķetes palaišana un solīts drīzumā pret Tālo Austrumu valsti noteikt jaunas sankcijas.

airBaltic nebūs jāatdod lidostai 23 miljoni eiro

Pagājušā gada nogalē starp Rīgas lidostu un airBaltic panākts mierizlīgums par 23 miljoniem eiro. Tas nozīmē, ka nacionālajai aviokompānijai nebūs jāatdod lidostai iekrātais parāds pret lidostu, bet airBaltic atsauks prasības par it kā diskriminējošiem tarifiem.

Nedēļa Lietuvā. Ukrainas ekonomikas ministra – lietuvieša - atkāpšanās met ēnu uz Kijevu

Šonedēļ negaidīti no Ukrainas ekonomikas ministra amata atkāpies lietuvietis Aivars Abromavičs. Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs notikušo nosaucis par «aukstu dušu» Kijevas politiskajai elitei.

Ekonomikas dienasgrāmata. Tirgus priekšlaicīga atvēršana

Šonedēļ mēs saņēmām vēl vienu apstiprinājumu Eiropas pilnīgai bezspēcībai migrācijas krīzes priekšā un tam, ka trūkst līdzekļu šīs krīzes risinājumam. Eiropas Komisija atbalstīja Vācijas Finanšu ministra Volfganga Šoibles ideju par papildu degvielas nodokļa ieviešanu ES. Līdzekļi tiks izmantoti, lai finansētu bēgļu masveida uzņemšanu. Aktīvākie šīs iniciatīvas lobisti ir tieši Latvijas pārstāvji Briselē.

VUGD: Šobrīd laivot pa Latvijas upēm ir bīstami

Šobrīd Latvijas upēs notiek aktīvs ledus kušanas, lūšanas un ledus krāvumu veidošanās posms, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests aicina aktīvās atpūtas cienītājus neriskēt ar savu dzīvību un veselību un atturēties no laivošanas.

Lukoil DUS Latvijā, Lietuvā un Polijā pārdod austriešiem

Krievijas naftas kompānija Lukoil parakstījusi līgumu ar Austrijas kompāniju AMIC Energy Management par 230 degvielas uzpildes staciju pārdošanu Latvijā, Lietuvā un Polijā.

KNAB šogad kriminālvajāšanai varētu nodot Magoņa lietu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs šogad plāno nodot kriminālvajāšanas sākšanai prokuratūrā krimināllietu, kurā par kukuļņemšanu aizdomās turētais ir AS Latvijas Dzelzceļš bijušais valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis.

KVV Liepājas metalurgu brīdina par gāzes padeves pārtraukšanu

AS Latvijas Gāze ir brīdinājusi AS KVV Liepājas metalurgs par dabasgāzes padeves pārtraukšanu. Brīdinājums izteikts, jo uzņēmums ir secīgi nokavējis jau vairākus maksājumu termiņus.

Vēsturiska atklājuma dēļ līdz martam ierobežos satiksmi 11.novembra krastmalā

Autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem 11.novembra krastmalā, Rīgā, vēl apmēram mēnesi šajā vietā atklāto seno būvkonstrukciju dēļ. Kā ziņots iepriekš, būvdarbu laikā starp Mārstaļu un Minsterejas ielām tranšejas atrakšanas gaitā tika atklātas ļoti nozīmīgas senas būvkonstrukcijas – Mārstaļu bastiona paliekas, kā rezultātā darbi tika apstādināti.

Lietuvas Darba partijas dibinātājam Uspaskiham atceļ cietumsodu

Apelācijas instances tiesa Lietuvā šonedēļ atcēlusi cietumsodu Darba partijas dibinātājam, eiroparlamentārietim Viktoram Uspaskiham, kurš tiek tiesāts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas un krāpšanos grāmatvedībā.

Latvijā nomedīta jau 7 871 sieviešu kārtas meža cūka

Divarpus mēnešu laikā - no pērnā gada 20.novembra līdz piektdienai, 5.februārim - Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) mednieki iesnieguši 7 871 nomedītu sieviešu kārtas meža cūku paraugu. Aktīvākie bijuši mednieki Kurzemes pusē - tur nomedītas vairāk nekā 3 000 sieviešu kārtas meža cūku.

Vējonis turpina ārstēšanos kardioķirurģijas nodaļā

Pēc papildu izmeklējumu veikšanas ārsti piektdien, 5.februārī, atzinuši, ka Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa veselības stāvoklis uzlabojies tiktāl, ka intensīvā terapija vairs nav nepieciešama. Valsts prezidents turpmāk ārstēties kardioķirurģijas nodaļā.

Irāna interesējas par kravu transportēšanu, izmantojot Rīgas brīvostu

Rīgā aizvadītā pirmā Latvijas - Irānas Kopējās komisijas sanāksme. Lai gan komisijas sanāksmes galvenais uzsvars bija uz autopārvadājumiem, Irānas delegācija izrādīja interesi par kravu transportēšanu, izmantojot jūras pārvadājumus.

ANO: Lielbritānijai jābeidz turēt Asanžu patvaļīgā apcietinājumā

ANO darba grupa atzinusi, ka Lielbritānijai ir jāatbrīvo no apcietinājuma organizācijas Wikileaks izveidotājs Džulians Asanžs , kurš kopš 2010.gada uzturas Ekvadoras vēstniecībā Londonā, un jāizmaksā viņam kompensācija par brīvības atņemšanu.

Pērn fiksēti 479 pārkāpumi par latviešu valodas nelietošanu darbā

Lai gan pērn situācija valsts valodas lietošanas jomā ir nedaudz uzlabojusies, joprojām pārkāpumu ir daudz. Aizvadītajā gadā Latvijā kopumā par administratīvajiem pārkāpumiem sāktas 3 167 lietvedības, bet administratīvi sodītas 708 personas.

DNB grupa Latvijā pērn nopelnījusi 17,7 miljonus

DNB grupas Latvijā operacionālā peļņa 2015.gadā sasniedza 17,7 miljonus eiro. Kredītu uzkrājumiem saglabājoties zemā līmenī, 2015. gada tīrā peļņa ir 14,7 miljoni eiro. DNB grupas Latvijā kopējo ienākumu apjoms pērn sasniedza 55,5 miljonus eiro, savukārt administratīvo izmaksu apjoms bija 37,8 miljoni eiro.

Šteinmeiers pauž bažas par pamiera pārkāpumiem Ukrainā un aicina izbeigt karadarbību

Ukrainas austrumos karojošajām pusēm nekavējoties jāpārtrauc karadarbība un pilnā mērā jāievēro pamiers, tā 4.februārī paziņojis Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas priekšsēdētājs Franks Valters Šteinmeiers.

Nākamnedēļ Latvijā gaidāmi pavasarīgi laika apstākļi

Lai arī naktī uz sestdienu, 6.februāri, sals ir gaidāms gandrīz visā Latvijā, jaunnedēļ atkal Latvijā valdīs meteoroloģiskā pavasara laika apstākļi, kas aizsākās janvāra beigās.

Bijušo skolas dežurantu aiztur aizdomās par mazgadīgu meiteņu seksuālu izmantošanu

Valsts policija Baldonē aizturējusi bijušo skolas dežurantu aizdomās par mazgadīgu bērnunama iemītnieču seksuālu izmantošanu, informē policijā. Pagājušā gada novembrī Kriminālpolicija saņēma informāciju no bērnunama administrācijas par kādu aizdomīgu vīrieti, kurš, iespējams, veic netiklas darbības ar mazgadīgām un nepilngadīgām meitenēm.

Jaunākie komentāri