bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Svētdiena 25.02.2018 | Vārda dienas: Alma, Annemarija
LatviaLatvija

Maršruts nedēļas nogalei: Tukumā - Helovīnu pasākums , Rīgā - ķirbju skaistumkonkurss

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

PIEKTDIEN, 27.OKTOBRĪ 

RĪGĀ – Atstarojošo tērpu un aksesuāru modes skate SPIID

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Attēlam ir ilustratīva nozīme

Valsts policija sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) maģistra programmas absolventi Sabīni Vīksni realizē projektu – modes skati SPIID. Tās laikā klātesošos iepazīstinās ar īpaši radītu gaismu atstarojošu tērpu un aksesuāru līniju, tādejādi sabiedrībā aktualizējot atstarotāju lietošanas paradumu nozīmību.

Pasākums norisināsies piektdien, 27.oktobrī Rīgā, Daugavgrīvas ielā 32 (nepabeigtais tilts). No pulksten 18.30 laipni aicināti nākt un ieņemt labākās vietas uz tilta, jo jau pulksten 19.00 sāksies SPIID modes skate. Pirms modes skates būs iespēja sasildīties ar karstu tēju un iepazīties ar informatīvajiem materiāliem, vēsta pasākuma rīkotāji.

Atstarojošo virsapģērbu un aksesuāru kolekcija SPIID radīta cilvēku drošībai, kas kājāmgājējus diennakts tumšajā laikā pasargās uz Latvijas ceļiem un ielām.

Jānorāda, ka kolekcijas autore ir Sabīne Vīksne, kura šajā pavasarī absolvēja LMA dizaina nodaļas maģistratūru.

Projekta mērķis ir informēt un izglītot sabiedrību par līdzatbildības nozīmību atstarotāju lietošanā un redzamībā uz Latvijas ceļiem. Tāpat piesaistīt sabiedrības uzmanību, izglītot pasākuma apmeklētājus un pārējos. Pievērst sabiedrības uzmanību savai drošībai uz ceļiem un ielām diennakts tumšajā laikā – vairāk izmantot atstarotājus gan integrētus apģērbā, gan aksesuāros.

Uz pasākumu lūdzam ierasties laikapstākļiem piemērotā apģērbā, jo pasākums notiks zem klajām debesīm, aicina rīkotāji.

SESTDIEN, 28.OKTOBRĪ

TUKUMĀ – Saldumus vai izjokosim? – Merci Kafe

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Ikviens aicināts uz Tukuma pilsētas omulīgo kafejnīcu Merci Kafe, kur šajā nedēļas nogalē norisināsies Helovīnu pasākums īpašās svētku noskaņās ar dažādiem pārsteigumiem dzīvās mūzikas pavadījumā.

Jāatzīmē, ka kafejnīcas īpašnieki Anija Rabkeviča un Rinalds Pluģis vēsta, ka pasākuma laikā būs iespēja baudīt ne tikai dzīvās mūzikas pavadījumu, bet īpaši sestdienas, 28.oktobra, vakaram gatavotas arī jaunas kokteiļu receptes.

Turklāt Tukuma pilsētas iedzīvotāji un viesi aicināti būt radoši, izvēloties pasākumu apmeklēt interesantā kostīmā. Būšot arī pārsteigumi, sola īpašnieki.

Vairāk par pasākumu iespējams lasīt šeit.

Merci Kafe

Tukums.Ejot, braucot pat lidojot.Ja vēlme paēst, tas Tev ir pa ceļam.Tiekamies Merci Kafe.

Posted by Merci Kafe on Mittwoch, 2. August 2017

RĪGĀ – Pirmais ķirbju skaistumkonkurss 2017

Jau šo sestdien, 28.oktobrī, pulksten 21.30, uzzināsim skaistumkonkursa Latvijas ķirbis 2017 uzvarētāju, Dzirnavu ielā 59, Rīgā. Ķirbji ir ieradušies no visiem Latvijas novadiem un tos jau šobrīd var aplūkot restorāna Tex Mex āra pagalmā.

Šonedēļ ķirbji no visas Latvijas ir sabraukuši uz Rīgu, lai sacenstos, kurš krāšņāks – grebti, krāsoti, lieli un mazi.

Organizatori vēsta, ka īpaši krāšņi ķirbji izskatīšoties noslēguma pasākumā, kur noformējums tiks papildināts ar speciālu izgaismojumu. Ķirbji ir gatavi atrādīties visiem interesentiem un pasākuma laikā pacienāt ar gardiem dzērieniem.

Vienlaikus minēts, ja vēl kāds ķirbis palicis nepamanīts, līdz sestdienai vēl var papildināt jau esošo konkursantu rindas.

Un kur ir tavs ķirbis? Gaidam ķirbjus līdz 28.oktobrimSkaistāko ķirbi apbalvosim sestdien 21:30Nenokāvē!TEX-MEX Dzirnavu iela 59

Posted by Tex-Mex Republic on Freitag, 20. Oktober 2017

SVĒTDIEN, 29.OKTOBRĪ

JŪRMALĀ – Lieliskais Garāžseil

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Svētdien, 29.oktobrī, Pumpuru vidusskolā Kornvalda ielā 8, Jūrmalā notiks pirmais sociālās uzņēmējdarbības pasākums Lieliskais Garāžseil – lietotu preču tirdziņš ģimenēm, veicinot pašmāju uzņēmējdarbību.

Pasākuma viesus iepriecinās arī skolnieku stends kurā ar pašdarinātām lietām tirgosies bērni.

Programmā paredzēti arī muzikāli pārsteigumi no Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošās studijas un Lauras Railas vokālo ansambli, kā arī biodeju projekts Biodanza.

Ref: 225.000.103.2502


Pievienot komentāru

BNN nedēļas apkopojums: Banku drāma. Pārmetumi valdības rīcībspējai. Bronzas medaļa Latvijai

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kurās ietvertas tādas tēmas kā Pārmaiņas; Cīņa; Kritums; Nākotne; Draudi; Bažas; Panākumi.

ECB: ABLV Bank tiks likvidēta atbilstoši Latvijas likumiem

ABLV Bank tiks likvidēta atbilstoši Latvijas likumiem, jo tās glābšana nav sabiedrības interesēs, sestdien, 24.februārī, paziņojusi Eiropas Centrālā banka.

Maxima: 27% iedzīvotāju par pirkumiem norēķinās pašapkalpošanās kasēs

Aptuveni 27% iedzīvotāju izvēlas par saviem pirkumiem norēķināties pašapkalpošanās kasēs tajos Maxima Latvija veikalos, kuros šīs kases ir pieejamas, BNN vēsta uzņēmumā.

Rīgā iecerēts atkal ieviest automašīnu riteņu bloķēšanu

Lai cīnītos ar ilgstošu un ļaunprātīgu nemaksāšanu par Rīgas pašvaldības autostāvvietu izmantošanu, iecerēts atkal ieviest automašīnu riteņu bloķēšanu. To gan plānots pielietot tikai kā galējo līdzekli gadījumā, ja sods par iepriekšējiem pārkāpumiem nebūs samaksāts jau divas reizes.

Latvijā janvārī bijusi augstāka inflācija nekā ES un eirozonā vidēji

Latvijā šā gada janvārī bijusi augstāka inflācija nekā Eiropas Savienībā un eirozonā vidēji, liecina publiskotie ES statistikas biroja Eurostat dati.

Ārvalstu investoru padome pauž bažas par negatīvajām sekām Latvijai

Ārvalstu investoru padome Latvijā pauž bažas par negatīvajām sekām Latvijai, ko izraisa apgalvojumi par Latvijas Bankas vadītāja iesaistīšanos korupcijā un apsūdzības naudas atmazgāšanā trešajai lielākajai bankai Latvijā.

Pabriks: Valsts naidnieka mērķis ir parādīt Latviju kā neveiksmīgu valsti

Ir jārēķinās, ka jebkuras Latvijas iekšpolitikas problēmas vēlēšanu gadā, valsts ārējie naidnieki var pastiprināt un izmantot kā iemeslu uzbrukumam informācijas telpā. Mērķis ir diskreditēt valsti, sagraut tai ticību un izplatīt vēstījumu, ka esam tā sauktā failed state jeb neizdevusies valsts, pauž bijušais aizsardzības un ārlietu ministra un tagadējais Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks.

Uzsākts kriminālprocess par Āgenskalna tirgus novešanu līdz avārijas stāvoklim

Pēc Latvijas attīstībai Rīgas domes frakcijas deputāta Viestura Zepa iesnieguma Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde uzsākusi kriminālprocesu saistībā ar Āgenskalna tirgus novešanu līdz avārijas stāvoklim.

Straujuma: Pedagogu izglītība jāpielāgo laikmeta prasībām

«Ļoti svarīga loma izglītības reformā ir augstskolām, jo to īstenotās izglītības programmas pedagogiem ir jāpielāgo laikmeta prasībām,» uzsver Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētāja Laimdota Straujuma.

VK: VID uzlabojis pārmaksāto nodokļu atmaksas sistēmu nodokļu maksātāju interesēs

Pēc Valsts kontroles ieteikuma Finanšu ministrija un Valsts ieņēmumu dienests ir uzlabojis pārmaksātā iedzīvotāju ienākuma nodokļa un pievienotās vērtības nodokļa atmaksas kārtību. Tāpēc nodokļu maksātājiem ir pamats sagaidīt, ka VID pārmaksāto PVN un IIN atmaksās laikus un samaksās arī nokavējuma naudu, ja nebūs ievērojis noteikto atmaksas termiņu.

Lielā Talka aicina ziņot par piesārņotām teritorijām dabā

Lai arī laikapstākļi šonedēļ īpaši nelutina, pavasaris lēniem soļiem tuvojas, tāpēc Lielās Talkas organizatori aicina iedzīvotājus ziņot par piegružotām un piesārņotām teritorijām dabā, lai Lielās Talkas desmitgadē - 28.aprīlī - tās kopīgiem spēkiem sakoptu.

Grausta statuss ēkai, kurā dzīvo bijušie Valsts prezidenti

Ēka Rīgā, Brīvības ielā 38, kurā diviem bijušajiem Latvijas Valsts prezidentiem piešķirti dzīvokļi, klasificēta par B kategorijas graustu un tai piemērota paaugstinātā nekustamā īpašuma nodokļa likme 3% apmērā.

Baltijas valstis EK prasa saglabāt finansiāli spēcīgu ES Kohēzijas politiku

Baltijas valstu finanšu ministri ir apvienojušies kopīgā aicinājumā Eiropas Komisijai saglabāt finansiāli spēcīgu Eiropas Savienības Kohēzijas politiku, veidot to stratēģisku un orientētu uz rezultātiem, BNN vēsta Finanšu ministrijā. 

Policija sākusi pārbaudi par iespējamām naudas atmazgāšanas shēmām ABLV Bank

Valsts policija sākusi resorisko pārbaudi par ASV Finanšu ministrijas Finanšu noziegumu apkarošanas tīkla paziņojumā minēto par iespējamām naudas atmazgāšanas shēmām ABLV Bank.

Latkovskis: Latvijas sabiedrotie Rietumos nesaprastu Maizīša nepārvēlēšanu SAB vadītāja amatā

Latvijas sabiedrotie Rietumos nesaprastu, ja Saeima nepārvēlētu amatā Satversmes aizsardzības biroja vadītāju Jāni Maizīti, šādu viedokli telekanālā LNT pauda Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis.

S&P Global apstiprinājusi Latvijas kredītreitingu līdzšinējā «A-» līmenī

Starptautiskā kredītreitingu aģentūra S&P Globalpārapstiprināja Latvijas kredītreitingu esošā «A-» līmenī, saglabājot pozitīvu nākotnes novērtējuma, BNN vēsta Valsts kasē.

Kristovskis: Valsts amatpersonām jābūt vienlīdz stingrām kā pret Rimšēviču, tā pret Lembergu

«Konsekvences trūkums - tāds pārsteidzošs vērtējums rodas, vērojot valsts augstāko amatpersonu pēdējo dienu uzstājīguma uzplaiksnījumu, prasot Latvijas bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča nekavējošu atkāpšanos,» izbrīnu pauž Ventspils domes deputāts Ģirts Valdis Kristovskis.

Valmieras stikla šķiedra: OIK reformai izšķiroša loma apstrādes rūpniecības attīstībā

Obligātās iepirkumu komponentes diferencētā maksājuma ieviešana ir pozitīvs signāls visam rūpniecības sektoram, kas ļauj drošāk raudzīties nākotnē un plānot uzņēmuma ilgtermiņa darbību Latvijā, paziņo viens no vadošajiem Eiropas stikla šķiedras produktu ražotājiem AS Valmieras stikla šķiedra.

Nacionālie bruņotie spēki Ukrainā nogādās devīto labdarības sūtījumu

Šīs nedēļas nogalē Nacionālo bruņoto spēku karavīri un virskapelāns Elmārs Pļaviņš dosies ceļā uz Ukrainu, lai nogādātu devīto humānās palīdzības kravu Ukrainas bruņoto spēku karavīriem, viņu ģimenēm un Austrumukrainā cietušajiem civiliedzīvotājiem.

LVRTC: Zaķusalas TV torņa rekonstrukcija izmaksās vairākus desmitus miljonus eiro

Zaķusalas televīzijas torņa rekonstrukcija izmaksās vairākus desmitus miljonus eiro, stāsta Latvijas Valsts radio un televīzijas centra valdes priekšsēdētājs Jānis Bokta.

Uztraucas, ka pedagogiem pietrūks laika sagatavoties strādāt ar jauno mācību saturu

Pedagogiem var pietrūkt laika sagatavoties strādāt ar jauno mācību saturu, bažas pauž Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības vadītāja Inga Vanaga. Vanaga pauda viedokli, ka, pārejot uz jauno mācību standartu, pedagogiem vajag dot vairāk laika individuālam darbam, lai sagatavotos stundām, bet tas prasot papildus finanses un līdz ar to par šo aspektu «neviens negrib dzirdēt».

Judins, Loskutovs, Čigāne un Dālderis arī turpmāk strādās Vienotības frakcijā

Saeimas deputāti Andrejs Judins, Aleksejs Loskutovs,  Lolita Čigāne un Ints Dālderis turpinās darbu politiskās partijas Vienotība frakcijā un valdošajā koalīcijā.

No jauna jāvērtē noteiktā summa, kas Dinamo Rīga jāieskaita valsts budžetā

Augstākās tiesas Administratīvo lietu departaments, 22.februārī, atcēla Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru apmierināts pieteicējas AS Dinamo Rīga pieteikums un atcelts Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja lēmums.

Pagarināts pieteikšanās termiņš uz Latvijas Nacionālā teātra valdes locekļa amatu

Konkursa nominācijas komisija lēmusi pagarināt pieteikšanās termiņu uz Latvijas Nacionālā teātra valdes locekļa amatu - pretendenti pieteikumus aicināti iesniegt līdz šī gada 23. martam.

Atbalsta Dāldera ierosinājumu publiskot Latvijas Bankas darbinieku atlīdzību

Saeima atbalsta vairākus Inta Dāldera priekšlikumus, kas paredz publiskot arī Latvijas Bankas, izglītības iestāžu, kā arī valsts vai pašvaldības kapitālsabiedrību darbinieku un amatpersonu atlīdzību.