bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Otrdiena 19.06.2018 | Vārda dienas: Nils, Viktors
LatviaLatvija

Maršruts nedēļas nogalei: Bolderājas svētki un Bēbīšu maratons

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

PIEKTDIEN, 1.jūnijā

Starptautiskā bērnu aizsardzības diena

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

1.jūnija pēcpusdienā bērni kopā ar vecākiem ir gaidīti kultūrtelpā Strops, Ķengaragā, Mazjumpravas muižas teritorijā, kur kultūrtelpa savu vasaras sezonu uzsāks ar Dirty Deal Teatro izrādi bērniem Kā saule gadījās. Savukārt otra kultūrtelpa Strops šogad darbosies Ziepniekkalnā, Ēbelmuižas parkā, un šajā dienā bērnus aicina uz Jāņa Znotiņa izrādi Karnevāls un kartupeļu salāti.

«Šī ir lieliska iespēja baudīt svētkus brīvā dabā, skaistā un zaļā teritorijā, noskatoties izrādi un aktīvi pavadot laiku svaigā gaisā,» saka pasākuma organizatori biedrība I Did It.

Šajā dienā apmeklētāji gaidīti arī VEF Kultūras pilī, kur notiks koncerts Brīnišķīgais sapnis, kā arī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kurā būs labdarības koncerts Ar siltu sirdi.

Pasākumi, kas norisināsies, atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, turpināsies visu nedēļas nogali. Par tiem plašāk var uzzināt šeit.

SESTDIEN, 2.jūnijā

Bolderājas svētki Latvijas simtgadei

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Latvijas 100gadē pirmo reizi apvienosies Bolderājas apkaimes kultūrizglītības, vispārējās un interešu izglītības iestādes, ar mērķi radīt kopīgus svētkus, piedāvājot daudzpusīgu aktivitāšu programmu dažādās Bolderājas un Daugavgrīvas vietās šī gada 2.jūnijā visas dienas garumā. 

12.00 – 20.00 MŪZIKAS UN MĀKSLAS SALA 
Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, Stūrmaņu iela 31
12.00 Svētku atklāšana
12.30 – 19.00 Latvijas jauniešu mūzikas grupu
festivāls/konkurss „Boldsound”
16.00 – 19.00 Radošās darbnīcas Mākslas nodaļas pedagogu vadībā
19.00 Svētku noslēgums

13.00 – 15.00 VĒSTURES UN DROŠĪBAS SALIŅAS 
Rīgas 33.vidusskola. Stūrmaņu iela 23
13.00, 14.00, 15.00 Skolas muzeja apmeklējums gida vadībā (grupā 15 cilvēki)
13.00 – 14.30 Skolas Ugunsdzēsēju pulciņa un ugunsdzēsēju tehnikas demonstrējumi skolas stadionā – jauno ugunsdzēsēju stafetes, 100 m šķēršļu josla

14.00 – 16.00 EKO SALA
Rīgas 19. vidusskola. Miglas iela 9
14.00 – 16.00 BJC Bolderāja audzēkņu Bolderājas svētku koncerts
BJC Bolderāja radošās darbnīcas un kikboksa/taiboksa paraugdemonstrējumi
14.00 – 16.00 Rīgas 19. vidusskolas Eko skolas radošās darbnīcas – Eko labirints, Iepakojums mākslai, Ēdam atbildīgi

13.00 – 17.00 BĒRNU SALIŅA
Bērnu un jauniešu centrs Bolderāja. Flotes iela 8
13.00 – 17.00 Izstāde Rīgas galvenā nomale. Toreiz un tagad. Interaktīva spēle Bolderāja, cik gan bagāta tu esi!

15.00 – 17.00 SPORTA SALA
Daugavgrīvas vidusskolas stadions. Parādes iela 5c
15.00 – 16.00 Sporto Rīga bezmaksas sporta treniņš stadionā kopā ar Adilu Maksimovu. (Iepriekšēja fiziskā sagatavotība nav nepieciešama. Vecuma ierobežojumu nav.)
15.00 – 17.00 Futbols un florbols – precizitātes prasmes sitienos vai metienos. Šķēršļu josla. Batuts bērniem.

17.00 – 19.00 DROŠĪBAS SALA
Latvijas Jūras akadēmija pretīm Bolderājas cietoksnim. Birzes iela 1c
17.00 – 19.00 Jūras mezglu siešana, Jūras karogi un to nozīme, LJA audzēkņu paraugdemonstrējumi izdzīvošanā uz ūdens

11.00 – 17.00 VĒSTURES SALA 
Bolderājas bibliotēkas telpas, dārzs. Gaigalas iela 3
11.00, 13.00 Gida vadītas ekskursijas pa Bolderājas vēsturiskajām vietām (grupā 20 – 30 cilvēki)
11.00 – 17.00 Apkaimes vēsturisko foto izstāde, projekts Bolderājas stāsti Sarunu telts, kurā apmeklētāji varēs dalīties ar saviem iespaidiem par pasākumu, aizpildot anketas.

Bēbīšu maratons Liepājā

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Liepājā norisināsies ikgadējais Bēbīšu maratons, lai kopīgi noskaidrotu, kurš mazulis Liepājā ir visčaklākais un ātrākais rāpotājs. Atpūtas parkā Pērkone, Pērkones ielā 32, Liepājā pulksten 15.00 ir gaidīti visi – gan mazi, gan lieli –, lai kopīgi atpūstos un priecātos par pašiem mazākajiem. 

Kad? – 02.06.2018.
Kur? – Atpūtas parkā ,,Pērkone”, Pērkones ielā 32, Liepājā
Cikos? – 15.00

Šis būs jau otrais “Bēbīšu maratons”, kuru organizē Bigpocket. Pagājušajā gadā pasākumā piedalījās vairāk kā 50 mazo rāpotāju un viņu vecāki.

Ašākos rāpotājus gaida pārsteiguma balvas.

Noteikumi pavisam vienkārši – mazulim pēc iespējas ātrāk rāpojot jātiek līdz finišam. Vecāki drīkst rāpotāju uzmundrināt un motivēt visos iespējamos veidos, vai tā ir mīļākā mantiņa vai cita kārota lieta – viss, izņemot fizisku palīdzību.

Bigpocket lietotājiem pasākums ir bez maksas.
Ja neesi Bigpocket lietotājs, par dalību maratonā 3,00 eiro vai arī piereģistrējies www.bigpocket.lv

Lai pieteiktos, aizpildi anketu un tiksimies atpūtas parkā Pērkone.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā zvani 27551000 vai raksti info@bigpocket.eu

SVĒTDIEN, 3.jūnijā

Walk & Talk – Rīta Rosme Un Angļu Sarunvaloda Svaigā Gaisā!

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Walk & Talk apvieno tik daudz – rīta rosme, angļu sarunvalodas nodarbības svaigā gaisā, superīgas emocijas, jauni draugi un perfekti pavadīts svētdienas rīts! MC BaltImage valodas pasniedzēji, sadarbībā ar KSMR Fitness treneri Mārtiņu Rozenbergu gribam jums piedāvāt aktīvu, jautru, saulainu un pozitīvām emocijām piepildītu pasākumu – Walk & Talk – rīta rosme un angļu sarunvaloda svaigā gaisā – pārgājiens + mini vingrošanas sesijas + angļu sarunvalodas nodarbība svaigā gaisā!

Kad? – Svētdien, 3.jūnijā, 2018!
Maršruts? – Šoreiz izbrauksim ārā no Rīgas, brauksim ar vilcienu Jūrmalas virzienā un dosimies pārgājienā no Lielupes dzelzceļa stacijas uz Ragakāpas dabas parku. Distances garums ap 8–10 km!
Kas var piedalīties? – Piedalīties var visi – gan tie, kuriem angļu valodā ir pavisam minimālas priekšzināšanas, gan valodas «profiņi», jo tiks piedāvātas valodas grupas dažādiem līmeņiem – no A2 (ar minimālām priekšzināšanām) līdz C2 (augstākais līmenis)!

Pasākumā vienlaicīgi darbosies vismaz četru dažādu līmeņu grupas, kur uz katriem 6–8 cilvēkiem būs viens valodu pasniedzējs! Vingrosim visi kopā!
Cikos un kur tiekamies? – Satikšanās Pārdaugavā pie MC BaltImage (Daugavgrīvas iela 49 k-1) pulksten 8.00/8.30 (kur varēs novietot mašīnu). No BaltImage tālāk iesim kopā uz vilcienu un brauksim tālāk!

Cik ilgs pasākums? – 5 – 6 stundas

Kas jāņem līdzi? – nauda vilcienam – Zasulauks – Lielupe – Zasulauks (2 eiro), ūdens, kaut kas uzkožams mini piknikam pludmalē, jābūt ērtā apģērbā un svarīgākais, kas jāņem līdzi – smaids un labs garastāvoklis!

Cik tas maksās?

* vienam cilvēkam – 18 eiro

* Paņem līdzi draugus / ģimenes locekļus, kolēģus vai paziņas un katrs maksājiet – 15 eiro

Kā pieteikties? – Piesakies un piesaki savus draugus, rakstot uz info@baltimage.lv, norādot savu un savu līdzgaitnieku vārdus, uzvārdus, telefona numurus un angļu valodas zināšanu līmeni – pretī nosūtīsim rēķinus apmaksai!

Vai aizpildi pieteikuma anketu šeit.

Kad ir pēdējais brīdis pieteikties? – Jo ātrāk, jo labāk, jo vietu skaits ir ierobežots, bet pēdējais brīdis pieteikties ir 02.06.2018., ja vien uz to brīdi vēl būs brīvas vietas!


Pievienot komentāru

Saeimas vēlēšanu laikā Rīga plānots atvērt 158 vēlēšanu iecirkņus

Rudenī gaidāmo Saeimas vēlēšanu laikā Rīga plānots atvērt 158 vēlēšanu iecirkņus, liecina Rīgas domes sagatavotie dokumenti.

Apple par patērētāju tiesību pārkāpumu Austrālijā soda ar 5 miljoniem eiro

Tiesa Austrālijā piespriedusi amerikāņu datortehnoloģiju uzņēmumam Apple 5,7 miljonus eiro lielu naudassodu par atteikšanos labot tā ražotos viedtālruņus un planšetdatorus, ja tos jau labojuši citi uzņēmumi.

30% Latvijas iedzīvotāju neapmierināti ar ģimenes materiālo stāvokli

Iedzīvotāji visnegatīvāk izteikušies par pašreizējo Latvijas ekonomikas situāciju – 31% aptaujāto uzskata, ka tā tikai pasliktinoties.

Koalīcijā aizvien domstarpības jautājumā par augsti kvalificētu viesstrādnieku piesaisti

Viedokļu atšķirību dēļ starp ministrijām valdība, visticamāk, neatbalstīs un neskatīs rosinājumu atvieglot Eiropas Savienības «zilās kartes» saņemšanu augsti kvalificētiem viesstrādniekiem bez atbilstošas augstākās izglītības, norāda Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Biržu indeksi krītas, bažījoties par tirdzniecības karu

ASV un Eiropas biržu indeksi pirmdien, 18.jūnijā, kritušies, tirgu dalībniekiem bažījoties par tirdzniecības kariem un Eiropas Savienībā esošajām domstarpībām migrācijas jautājumā.

Latvijas Banka samazinājusi IKP pieauguma prognozi šim gadam līdz 3,9%

Latvijas Banka samazinājusi iekšzemes kopprodukta pieauguma prognozi šim gadam no iepriekš lēstā 4,1% līdz 3,9%, teikts centrālās bankas publiskotajā jaunākajā Makroekonomisko norišu pārskatā.

KNAB prokuratūrai lūdz sākt kriminālvajāšanu pret Rimšēviču un Martinsonu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču un uzņēmēju Māri Martinsonu.

Rīgas domes komiteja ārkārtas sēdē nobalso par Vidzemes tirgus iekļaušanu RCT pamatkapitālā

Rīgas domes Pilsētas īpašuma attīstības komiteja, opozīcijai balsojot pret, ārkārtas sēdē atbalstījusi Vidzemes tirgus iekļaušanu AS Rīgas Centrāltirgus pamatkapitālā. Galējo lēmumu vēl pieņems Rīgas dome.

Latvijas krājbankas administrators maijā atguvis 149 200 eiro

Likvidējamās Latvijas krājbankas administrators šogad maijā atguvis 149 218 eiro, kas ir par 27% mazāk nekā mēnesi iepriekš.

Aiztur nelikumīgu akcīzes preču glabātāju un transportētāju grupu

Veicot muitas kontroles pasākumus Rīgas pasažieru ostā, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes amatpersonas pamanīja, ka vienā no transportlīdzekļiem atrodas aizdomīga krava. Piesaistot Valsts policiju, tika noskaidrots, ka transportlīdzeklī ir vairāk nekā 2,3 miljoni nelegālo cigarešu un 960 litru spirta.

Iedzīvotājiem trūkst izpratnes par galvojuma saistību uzņemšanos, tā bankā

Vairums Latvijas iedzīvotāju pauž gatavību kļūt par galvotāju citas personas kredītam gadījumā, ja saņemtu šādu lūgumu, – liecina Swedbank Finanšu institūta veiktā aptauja.

ABLV Bank apturējusi procentu pieaugumu tās emitētajām parastajām obligācijām

Likvidējamā ABLV Bank apturējusi procentu pieaugumu tās emitētajām parastajām obligācijām, teikts bankas sniegtajā informācijā biržai Nasdaq Riga.

NVA aicina darba devējus līdz 27.jūnijam pieteikties subsidēto darba vietu izveidei

Līdz šī gada 27.jūnijam astoņpadsmit Nodarbinātības valsts aģentūras filiālēs darba devēji var pieteikties subsidēto darba vietu izveidei Eiropas Sociālā fonda projekta Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem ietvaros.

CSDD darba laiki vasaras saulgriežu dienās

Informācija par Ceļu satiksmes drošības direkcijas klientu apkalpošanas centru darba laikiem 2018.gada vasaras saulgriežu dienās.

Grieķija un Maķedonija paraksta vienošanos par Maķedonijas jauno nosaukumu

Grieķija un Maķedonija svētdien, 17.jūnijā, parakstīja vienošanos par Maķedonijas jauno nosaukumu, kas pēc ratifikācijas procesa pabeigšanas dos iespēju Maķedonijai tikt uzaicinātai iestāties NATO un sākt sarunas par dalību Eiropas Savienībā.

Apgalvo, ka OIK sistēmu nav iespējams atcelt; darba grupa turpina plāna izstrādi

Nesamērīgās obligātā elektroenerģijas iepirkuma izmaksas kopš rudens ir kļuvušas par vienu no skaļākajiem politiskajiem skandāliem. Līdz ar vainīgo meklēšanu, notiek arī mēģinājumi pielikt punktu obligātās iepirkuma komponentes sistēmai. Šobrīd valdības darba grupas eksperti nu jau atzīst, ka sistēmu atcelt nav iespējams.

airBaltic saņem devīto Bombardier CS300 lidmašīnu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 17.jūnijā Rīgā sagaidīja devīto Bombardier CS300 lidmašīnu ar reģistrācijas numuru YL-CSI. Līdz 2018.gada beigām airBaltic plāno, ka flotē kopumā būs 14 CS300 lidmašīnas.

Itālijas atraidītie Vidusjūras migranti sasniedz Spāniju

Spānijas ostā Valensijā izkāpuši vairāk nekā 700 Vidusjūrā izglābti migranti, kurus pieņemt atteikusies Itālija un Malta.

Raidījumā: ABLV bankas pašlikvidācija – kontrolēta vai ne pārāk?

«Kontrolēta pašlikvidācija» – šādu, likumos nekur nedefinētu procedūru Finanšu un kapitāla tirgus komisija ir izvēlējusies kā piemērotāko ABLV bankas likvidācijas metodi. Banku uzrauga lēmums nāca pēc trīs mēnešus ilgas dokumentu vērtēšanas, diskusijām ar politiķiem un aktīvām atsevišķu mediju kampaņām, atzīmē Latvijas Televīzijas raidījuma de facto žurnālisti.

Pēta saikni starp noslepkavoto Bunku un bezvēsts pazudušo uzņēmēju Bojāru

Valsts policijas izmeklētāju redzeslokā ir iespējama saistība starp noslepkavoto maksātnespējas administratoru un advokātu Mārtiņu Bunku un bezvēsts pazudušo uzņēmēju Andri Bojāru, apliecina policijas pārstāve Ilze Jurēvica.

Šajā nedēļā karstākais laiks būs pirmdien ar +29 grādiem

Šīs nedēļas sākumā Latvijā ieplūdīs nedaudz vēsāks gaiss un pakāpeniski pastiprināsies vējš, kas pūtīs no rietumu puses. Valsti šķērsos atsevišķas gubu-lietus mākoņu zonas, līdz ar to daudzviet arī nedaudz uzlīs. Pirmdiena būs nedēļas karstākā diena – gaiss vēl daudzviet iesils līdz pat +23...+26 pēc Celsija.

Nedēļa Lietuvā. Dzelzceļa pārvadātājs pievienojas Eiropas dzelzceļa sistēmai Interrail

Lietuvas valsts dzelzceļa uzņēmums Lietuvos Geležinkeliai ir pirmais no līdzīgiem uzņēmumiem Baltijā, kas pievienojies Eiropas dzelzceļa sistēmai Interrail, kas pasažieriem ļauj iegādāties lētākas biļetes braucieniem ar vilcienu lielākajā daļā Eiropas valstu.

BNN nedēļas apkopojums: Cīņa par Rasnača atlaišanu. ABLV Bank pašlikvidācija. Reputācija «lembergos»?

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kurās ietvertas tādas tēmas kā Pārmaiņas; Cīņa; Virzība ; Darījums; Jautājums; Dīvainība.

Maršruts nedēļas nogalei: Jēkabpils pilsētas svētki un futbols

Arī šajā nedēļas nogalē visā Latvijā norisināsies daudz un dažādi pasākumi, kas dos iespēju kvalitatīvi pavadīt brīvdienas ikvienam – gan bērnam, gan pieaugušajam – un jebkur – gan dabā, gan iekštelpās. BNN komanda aicina ielūkoties Maršrutā, lai varētu izvēlēties, kurš pasākums ir vispiemērotākais šo garo brīvdienu pavadīšanai.

Kuldīgas novadā ilgstošā sausuma dēļ jau likvidē mājlopus

Kuldīgas novada pašvaldība rosina Ministru kabinetam izsludināt ārkārtas situāciju lauksaimniecībā, jo ilgstošā sausuma dēļ, trūkstot lopbarībai, jau tiek likvidēti mājlopi, informē Kuldīgas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Signeta Lapiņa un Kuldīgas novada lauksaimnieki.

Jaunākie komentāri