bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Ceturtdiena 17.08.2017 | Vārda dienas: Oļegs, Vineta
LatviaLatvija

Maršruts nedēļas nogalei: Eirovīzijas fināls, sports un Mātes diena

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

Rīgā – Kino Citadele – Skatīsimies Eirovīzijas finālu kopā!

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Kino Citadele aicina skatīties Eirovīzijas lielo finālu kopā ar citiem konkursa līdzjutējiem uz lielā ekrāna kinoteātrī Forum Cinemas un piedalīties Latvijas televīzijas tiešraidē Latvija, turam īkšķus pirms lielā fināla.

Rīkotāji saka: «Kopā ar Ketiju Šēnbergu, DJ Rudd, Lauri Reiniku, Aminatu, Justu un Valteru Puci mēģināsim noskaidrot, kāpēc mums šoreiz Eirovīzijā neveicās.»

Minot arī Agneses Rakovskas vārdus: «To kā ir būt tur un kāda ir sajūta, kad tu gaidi, bet tavu vārdu nenosauc, var saprast tikai tie, kas to piedzīvojuši. Viņa to atcerēšoties līdz sirmam vecumam. Mēs uzskatam, ka Triana Park finālā neiekļuva nepelnīti un mēģināsim noskaidrot – kāpēc tā.»

Ierašanās pasākumā no pulksten 20.50, 13.janvāra ielā 8.

Ielu basketbola turnīra – Ghetto Basket jaunās sezonas atklāšana jau sestdien, 13.maijā. Kopā sezonā tiks aizvadīti 24 turnīri Rīgā un visā Latvijā.

Organizatori sola, ka pasākuma laikā gaidāmi vairāki pārsteigumi, aktivitātes skatītājiem un mākslinieku uzstāšanās.

Pasākuma norādītā adrese – Pērnavas iela 42.

Karoga brauciens Tukumā

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Ik gadu Nacionālā apvienība rīko karogu braucienu, lai ikvienam atgādinātu, ka latvieši ir savas zemes saimnieki un ka latvieši ar lepnumu var nest savas valsts karogu, saka rīkotāji.

Karogu braucieni notiks vairākās Latvijas vietās.

Arī Tukumā un Kandavā sarosījušies šī pasākuma entuziasti, kas ikvienu aicina piedalīties Tukuma un Kandavas kopīgi veidotajā karogu braucienā. Tikšanās vieta Tukumā, Kurzemes ielā 46, veikala K-Rauta stāvlaukumā. Pulcēšanās ap pulksten 15.00, bet pulkstens 16.00 – starts.

Rīkotāji informē, ka izbraukšana notiks cauri Tukuma centram un turpinājumā būs došanās uz Kandavu, tās centru un Kandavas poligonu, kur būs atrakcijas, uzdevumi un aktivitātes.

Savukārt pulksten 20.00 došanās atpakaļ uz Tukumu – Durbi, kur noslēgsies pasākums ar kopīgu fotografēšanos pie Durbes pils; 21.00 – brauciena noslēgums.

Karogu brauciena laikā automašīnas (un motocikli) brauc kolonnā ar paceltiem Latvijas karogiem. Braucienā var piedalīties jebkurš interesents ar automašīnu vai motociklu.

Mātes dienai un Starptautiskajai ģimenes dienai veltītie pasākumi Rīgā:

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Mātes diena jeb māmiņas diena ir starptautiski svētki par godu māmiņām, kas Latvijā tiek svinēta otrajā maija svētdienā. Šogad Mātes dienu Latvijā svinēs 14.maija svētdienā.

14.maijā pulksten 12.00 Kultūras pilī Ziemeļblāzma norisināsies koncerts Pavasari gaida viņa, visa dzīva radībiņa, kurā piedalīsies TDA Zelta sietiņš dejotāju grupas

Savukārt muzejā Rīgas Jūgendstila centrs pulksten 12.00 norisināsies māmiņām veltīts bērnu rīts, kurā čučumuižas rūķi kopā ar runci Albertu aicinās mazos muzeja apmeklētājus līdzdarboties muzikālā uzvedumā Visus savus mīļos vārdus.

Vecrīgas pašā sirdī Kultūras un tautas mākslas centrā Mazā ģilde 13.00 norisināsies koncerts Sirdspuksti, kurā piedalīsies piedalīsies Aija Vītoliņa (balss), Romāns Vendiņš (klavieres) un Dāvis Jurka (saksofons).

Ar koncerprogrammu klausītājus priecēs arī muzejs Rīgas Jūgendstila centrs, jo tur pulsten 13.00 un 15.00 skanēs koncerts Es savai māmiņai, kurā piedalīsies Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas audzēkņi ar koncertmeistari Santu Puriņu.

Tāpat pulksten 14.00 Kultūras un atpūtas centrā Imanta koncerts Viņa, kurā piedalīsies pasaules un tautas mūzikas grupa Zāle.

Savukārt pulksten 15.00 Rīgas Domā labdarības koncerts Uzzied eņģeļu koks. Tajā piedalīsies Pāvula Jurjāna mūzikas skolas vijolnieku ansamblis un simfoniskais orķestris un kamerkoris Cantus.
Ieeja par ziedojumiem

Arī Rīgas Svētā Pētera baznīcā pulksten 17.00 Mātes dienai veltīts koncerts Satikšanās, kurā piedalīsies jauktais koris Domino.

Ziņu portāls BNN novēl ikvienam lasītājam sirsnīgu un prieka pilnu Mātes dienu.

Cik pasaulē māmiņas skaistas ir daudzas
Ar sirsnīgu skatienu, saulainu smaidu-
Par skaitāko savējo katrs mēs saucam
Kas ceļā mūs pavada, mājās mūs gaida
Cik reti mēs māmiņām dāvājam ziedus
Cik bieži mēs māmiņām nodarām gauži,
Bet māmiņas labās it visu prot piedot
Vien sirmāks kāds pavedien deniņos aužas…
To maigumu jūtot ,ko bērnībā guvām
Mēs lielāki augsim un gudrāki kļūsim –
Vien nebēdā ,māmiņ, ka vecums nāk tuvāk
Tu mūžam man pati visskaistākā būsi!

Ref: 225.000.103.861


Pievienot komentāru

Šī gada pirmajā ceturksnī par 18% pieaudzis IKT nozares pakalpojumu eksports

Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas nozares pakalpojumu eksports šī gada pirmajā ceturksnī attiecībā pret to pašu laika periodu pērn pieaudzis par 18%, sasniedzot 137 miljonus eiro, liecina Latvijas Bankas apkopotie dati.

Latvijā pirmajos sešos mēnešos starp ES valstīm bijis vidēji straujš eksporta kāpums

Latvijā šogad pirmajos sešos mēnešos salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn starp Eiropas Savienības (ES) valstīm bijis vidēji straujš eksporta pieaugums, liecina ceturtdien, 17.augustā, publiskotie ES statistikas pārvaldes Eurostat dati.

Sniegs atbalstu aizsargātajiem lietotājiem jauna elektrības pieslēguma ierīkošanai

Ministru kabinets noteic jaunu elektroenerģijas pieslēguma ierīkošanas un finansēšanas kārtību aizsargātajiem lietotājiem, paredzot iespēju jauna elektrības pieslēguma ierīkošanas izmaksas aizsargātajam lietotājam segt no valsts budžeta līdzekļiem.

Latvijā gada inflācija jūlijā bijusi viena no lielākajām ES

Latvijā - tāpat kā Apvienotajā Karalistē - šogad jūlijā, salīdzinot ar attiecīgo mēnesi pērn, inflācijas rādītājs sasniedza 2,6%, kas Eiropas Savienības dalībvalstu vidū ir viens no lielākajiem, liecina ceturtdien, 17.augustā, publiskotie ES statistikas biroja Eurostat dati.

Pirmajā pusgadā Latvijā saražots par 2,22% mazāk alkoholisko dzērienu

Šā gada sešos mēnešos Latvijā saražoti 25,589 miljoni litru alkoholisko dzērienu, neskaitot alu. Salīdzinot ar 2016.gada sešiem mēnešiem, šogad saražots par 2,22% mazāk alkoholisko dzērienu.

Atbalsta 2'000 eiro piešķiršanu Tēva dienas festivāla organizēšanai

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 17.augustā, atbalstīja 2 000 eiro līdzfinansējuma piešķiršanu nodibinājumam Fonds mammām un tētiem Tēva dienas festivāla organizēšanai Vērmanes dārzā.

Pieaug Regulatorā iesniegto elektronisko sakaru pakalpojumu lietotāju sūdzību skaits

Salīdzinot ar pagājušā gada pirmajiem sešiem mēnešiem, sūdzību skaits elektronisko sakaru jomā ir palielinājies par 53%, ziņo Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija.

Ķirsis nekandidēs uz Vienotības priekšsēdētāja amatu par labu Ašeradenam

Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis atsaucis savu kandidatūru uz Vienotības valdes priekšsēdētāja amatu par labu citam pretendentam, ekonomikas ministram, Ministru prezidenta biedram Arvilam Ašeradenam.

Rinkēvičs pauž Latvijas interesi turpināt politiskās konsultācijas ar Palestīnu

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ceturtdien, 17.augustā, tiekas ar Palestīnas misijas vadītāju Latvijā, vēstnieku Taisiru Al Adžuri, lai pārrunātu divpusējās Latvijas un Palestīnas attiecības un Tuvo Austrumu miera procesu.

Latvijas valsts mežu peļņa pirmajā pusgadā samazinājusies līdz 34,371 miljonam eiro

Latvijas valsts mežu apsaimniekotāja Latvijas valsts meži apgrozījums šogad pirmajā pusgadā bija 135,252 miljoni eiro, kas ir par 6% vairāk nekā 2016.gada attiecīgajā periodā, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājusies par 7,3% un bija 34,371 miljons eiro.

Aptauja: Par drošāko automašīnas krāsu atzīta sarkanā krāsa

Vairākums Latvijas autobraucēju par drošāko automašīnas krāsu uzskata sarkano krāsu, savukārt par iecienītāko - melno, norāda pašmāju degvielas tirgotāja AS Virši-A veiktā aptauja.

airBaltic pārvadāto pasažieru skaits otro mēnesi pēc kārtas sasniedz rekordu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic šī gada jūlijā pārvadājusi 393 312 pasažierus, kas ir par 21% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn. Otro mēnesi pēc kārtas pārvadāto pasažieru skaits bijis lielākais lidsabiedrības vēsturē.

Brīvais vilnis: Gandrīz visiem zivrūpniekiem patlaban ir zaudējumi

Latvijā šobrīd gandrīz visiem zivrūpniekiem ir lielāki vai mazāki zaudējumi, stāsta zivju pārstrādes uzņēmuma Brīvais vilnis valdes priekšsēdētājs Arnolds Babris.

Pārtrauc luksus automašīnu tirdzniecības grupējuma darbību

Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijas pārvalde šī gada augustā apturēja organizētas personu grupas darbību, kas nodarbojās ar ekskluzīvu automašīnu un sadzīves tehnikas tirdzniecību. Izvairoties no pievienotās vērtības nodokļa nomaksas, valsts budžetam nodarīti zaudējumi vairāk kā 2,8 miljoni eiro apmērā.

ASV helikopteri veiks zemos lidojumus Latvijas gaisa telpā

Amerikas Savieotās Valsts Gaisa spēku kaujas brigādes Fēnikss vienības helikopteri, kas Latvijā atrodas ASV vadītās mācību operācijas Atlantic Resolve ietvaros, piektdien, 18.augustā, no plkst.16.00 līdz 18.00 Latvijas gaisa telpā, virzienā no Lielvārdes uz Dobeli un atpakaļ, veiks zemos lidojumus.

Ievestā benzīna apmērs sarucis par 9,5%

Latvijā ievestā motorbenzīna daudzums šogad pirmajā pusgadā samazinājies par 9,5% salīdzinājumā ar 2016.gada attiecīgo periodu, bet dīzeļdegviela ievesta par 2,7% mazāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Vēlas nomainīt Veselības ministrijas valsts sekretāru Ketneru

Veselības ministrija varētu nomainīt valsts sekretāru Kārli Ketneru, kurš varētu tikt pārcelts darbā uz Finanšu ministriju, ziņo Latvijas Televīzija.

Nīderlandē tiesas prāva par saindēto olu skandālu

Nīderlandē tiesas priekšā stājušies divi vīrieši par iespējamu saistību ar aizliegtu insekticīdu saturošu olu skandālu, kura dēļ virknē Eiropas valstu iznīcināti miljoniem olu un nodarīti zaudējumi vairāku miljonu eiro vērtībā.

LLKC: Augļu un ogu raža piedzīvos samazinājumu no 40% līdz pat 80%

Augļu un ogu raža atkarībā no kultūras šogad piedzīvos samazinājumu no 40% līdz pat 80%, savukārt dārzeņkopībā - 20% līdz 30%, liecina Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra dārzkopības ekspertu veiktie apsekojumi.

Lidosta Rīga pilnveido vides pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Starptautiskajā lidostā Rīga uzbrauktuvē pie izlidošanas termināļa ir ierīkota jauna autostāvvieta personām ar īpašām vajadzībām, kas tagad ir aprīkota gan ar ceļa marķējumu, gan arī attiecīgu ceļazīmi, vēsta lidostas pārstāvji.

Autovadītāji sāk retāk piekukuļot policistus

Šogad septiņos mēnešos samazinājies gadījumu skaits, kad transportlīdzekļu vadītāji policistiem piedāvājuši kukuli.

Uz robežas aizturēts Indijas pilsonis ar viltotiem dokumentiem; kriminālsoda nav

Terehovas robežkontroles punktā konstatēts viens no Maskavas ar autobusu ieceļojošs Indijas pilsonis, kurš uzrādījis viltotu Eiropas Savienības ģimenes locekļa uzturēšanās karti. Kriminālprocess nav uzsākts, turklāt persona atgriezta uz izceļošanas valsti.

Latvijas dzelzceļam nevajadzēs maksāt dividendes no pērnā gada peļņas

AS Latvijas dzelzceļš nevajadzēs maksāt dividendes no pērnā gada peļņas, kas bija 880 998 eiro, trešdien, 16.augustā, lēma valdība.

Papildināts Dziesmu un deju svētku likums- Kas tajā jauns?

Gatavojoties XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku norisei 2018.gada vasarā, trešdien, 16.augustā, Ministru kabinets apstiprinājis vairākus grozījumus Dziesmu un deju svētku likumā. Priekšlikumi paredz precizēt vairākus aspektus, kas skar svētku sagatavošanu un iesaistīto pušu atbildības.

Igauņu Inbank pusgadā nopelna 5,7 miljonus eiro

Igauņu finanšu pakalpojumu sniedzējs Inbank 2017.gada pirmajā pusē guvis peļņu 5,7 miljonu eiro apmērā, kas, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, ir lēciens par 429%.