bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Otrdiena 20.03.2018 | Vārda dienas: Made, Irbe

Latvijā jauns biznesa ziņu portāls – BNN.LV

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(+11 vērtējums, 11 balsojumi)

No šodienas (1. septembra) oficiāli darbu sāk jauns biznesa ziņu portāls latviešu valodā – BNN.LV un tā «ārzemju brālis» angļu valodā – BNN-NEWS.COM. Gan latviešu, gan angļu valodā veidotais portāls apkopos informāciju par ekonomikas un biznesa notikumiem Latvijā un ārvalstīs.

Portālu īpašnieks, Austrijas interneta nozares uzņēmējs Freds Cimmers (Fred Zimmer) uzsver, ka portāls izveidots tālejošiem mērķiem un norāda, ka viņa ieceres neapstāsies pie interneta portāla izveides Latvijā vien. «Portāls Latvijā būs kā platforma tālākiem plāniem visas Baltijas mediju vides kontekstā. Baltic News Network, kas ir domēna atšifrējums, ideja, ir izveidot spēcīgu informācijas plūsmu par un ap Baltijas valstīm,» viņš norāda.

Tāpat arī portālu idejiskais autors uzsver, ka, viņaprāt, Latvijas interneta mediju vidē šobrīd ir nepietiekami spēcīga informācijas plūsma angļu valodā. «Tas, manuprāt, ir pārsteidzoši, ņemot vērā, ka Latvija jau vairākus gadus ir Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts ar ciešiem biznesa kontaktiem citās ES valstīs. Viegli pieejama biznesa informācija angļu valodā par Latvijā notiekošo ir būtisks faktors veiksmīgas ekonomiskās sadarbības veidošanai, tomēr kā ārvalstu uzņēmējs varu teikt, ka angļu valodā internetā praktiski nav pieejamas kvalitatīvas ziņas par Latviju,» norāda F. Cimmers.

Lai piedāvātu konkurētspējīgu un lasītājiem patīkamu biznesa ziņu portālu, jaunizveidotā medija radošajā komandā uzaicināti pieredzējuši žurnālisti un portālu redaktori. BNN.LV redaktors Valdis Vikmanis: «Portālu saturā būs atrodamas biznesa ziņas Latvijā un pasaulē, kā arī ekskluzīvas intervijas, sabiedrības aktualitātes, video sižeti, blogi un sadaļa ar iknedēļas interesantāko, skandalozāko un skaistāko fotogrāfiju apkopojumu no visas pasaules.»


Pievienot komentāru

 1. Kārlis K. teica:

  Vieksmi jaunajam portālam!

  +1 0 -1 0

 2. Rūta M. - ex Db teica:

  Prieks par Tevi, Valdi!

  +1 0 -1 0

 3. Lelde teica:

  Looks like it will provide some useful information for me as well :)

  +1 0 -1 0

 4. Anonīms teica:

  Ta jau šodien ballīte…

  +1 0 -1 0

 5. Anda teica:

  Apsveicu ar paveikto un veiksmi turpmaakajaa darbaa! ;)

  +1 0 -1 0

 6. Iezemietis teica:

  Apsveicu ar sākumu, bet jums tev vēl ir ko darīt, rss lūdzu priekš manīm :)

  +1 0 -1 0

 7. Pizhiks teica:

  Ceru, ka arī šeit būs arī raksti par vispatērētākajiem alkohola zīmoliem un tamlīdzīgām jaukām lietām. ;)

  Lai izdodas!

  +1 0 -1 0

 8. Pizhiks teica:

  Bet vispār – daudz interesantas un noderīgas info. Šodien vēlāk noteikti palasīšu!

  +1 0 -1 0

 9. sandra teica:

  apsveicam! un veiksmi, īpaši lai izdodas angļu versija:))

  +1 0 -1 0

 10. angelz teica:

  Jums tagad vaig gada laikā apsteikt visādas diena.lv db.lv utml un tad nākamgad jau ķert rokā tos visus tvnet delfi uc ;)

  Tākā lai izdodās! ;)

  +1 0 -1 0

 11. angelz teica:

  bet vispār nice, man patīk.. dizains ar tāds tīrs un gaumīgs.. varbūt tā krāsa tāda nepierasta, bet gan jau būs ok..

  +1 0 -1 0

 12. GiEi teica:

  Savukārt, es, kura neko nejēdz no biznesa, esu priecīga lasīt arii nu to pēdējo aili labajā pusē :) – un kamēr līdz kkam tieku – ieraugu, tur kaut ko, kaut ko par krīzes beigšanos vai tml. Takā Valdiņam respekt, gaidĀm uzlabojumus UN – LŪDZU, LŪDZU APSOLĀT, KA MAN NEKAD, NEKAD ATVEROT ŠO LAPU NEPARĀDĪSIES KKĀDS TIZLS METEORĪTS VAI SVIESTA BUNDŽA UN MAN BŪS JĀMEKLĒ, KUR UZKLIKŠĶINĀT, LAI IETIKTU PORTĀLĀ :(

  Gud lak :)!

  +1 0 -1 0

  • angelz teica:

   Tas ir aicinājums ieveist pakalpojumu, ka var maksāt par to, lai nebūtu reklāmu? Jo lai arī man pašam reklāmas nepatīk, cik zinu tā tomēr ir vairuma interneta portālu pusdienu nauda.

   +1 0 -1 0

 13. deci teica:

  Ceru,ka iztiks arí bez uzpeldoshajiem logiem un citám fignjám! Veiksmi darbá!

  +1 0 -1 0

 14. Muris teica:

  nekaa laba te nav!

  +1 0 -1 0

 15. nav svarīgi teica:

  BNN ir visas iespējas pierādīt, ka esat ātrāki/radošāki/profesionālāki/objektīvāki nekā Jūsu konkurenti. Šajā ziņā LV interneta medijiem ir krietni kur pielikt. Ticu, ka jums izdosies. Lai veicās :)

  +1 0 -1 0

 16. Zhults teica:

  Esmu sašutusi par redaktora attieksmi pret vienkāršo tautu. Neceļ telefonu pat tad, kad zvana veci draugi. Tāpēc sveicienam izsūtīto puķu pušķi un šņabja kasti atsaucu atpakaļ.

  +1 0 -1 0

 17. kastanis teica:

  ļoti gaumīga krāsa!

  +1 0 -1 0

 18. hmmm teica:

  hmmm.. šķirstu, šķirstu.. beigās secinu, ka ir ļoti ok, lai jums veicas! Vēl iemetīšu aci.

  +1 0 -1 0

 19. Zed teica:

  Beidzot latviska ziņu lapa, kurai otrā versija nav ‘mātes’!

  +1 0 -1 0

 20. Zed teica:

  ..un vai ‘palaišanas’ datums izvēlēts kā dāvana tvnet viņu 10mit gadu jubilejā? :)

  +1 0 -1 0

 21. Zā... teica:

  Eu.. man patīk!!! Forši, ka nav raibs un krāsains… un ja pat es te spēju orientēties un neapmaldīties tad tas ir ko vērts!!!!

  Bučas un veiksmi darbā!!

  +1 0 -1 0

 22. Ilze teica:

  Patiešām baudāms – svaigs un interesants. Ja vēl tiks papildināts ar radošiem un unikāliem rakstiem ar analītisku pieskaņu, lasīšu regulāri :)
  Lai veicas!!!!

  +1 0 -1 0

 23. Olga teica:

  Ļoti jauks sākums! Lai veicas!!!

  +1 0 -1 0

 24. un teica:

  pielieciet vēl foto autoru vārdus un mazā maliņā laika ziņas, lai nebūtu jāvirina citas lapas:)

  +1 0 -1 0

 25. Zane teica:

  Taa tik turpinaat!:))

  +1 0 -1 0

 26. Jānis teica:

  Arī mani iepriecina BNN nākšana gaismā! Sākums – iepriecinošs! Patīk valoda un stils, un to arī aicinu turēt augstu!

  +1 0 -1 0

 27. Melly teica:

  Your story was ralely informative, thanks!

  +1 0 -1 0

ES piekrīt britu pārejas periodam

Lielbritānijas izstāšanās sarunās ar Eiropas Savienību panākts pavērsiens. Londona pirmdien, 19.martā, piekritusi, tam, ka starp Īriju un Ziemeļīriju netiks izveidota fiziska robeža, apmaiņā saņemot ES puses atbalstu pārejas periodam pirms īstās izstāšanās, kas britiem uz turpat diviem gadiem ļaus saglabāt vairumu ES priekšrocību.

Apdrošināšanas sabiedrību peļņa pērn sasniedz 16 miljonus eiro

Apdrošināšanas sabiedrību peļņa pērn sasniegusi 16 miljonus eiro, t.sk. nedzīvības apdrošināšanas sabiedrību peļņa bija 15 miljoni eiro, bet dzīvības apdrošināšanas sabiedrības kopumā nopelnīja 1 miljonu eiro. Peļņas pieaugumu galvenokārt nodrošināja nedzīvības apdrošinātāju veiksmīgā apdrošināšanas pamatdarbība, ziņo Finanšu un kapitāla tirgus komisija.

Rīgas dome piespiedu kārtā nojauks vēl septiņus graustus

Kā pēc apsekojuma konstatējis Rīgas domes Īpašuma departamenta būvinženieris, ēku stāvoklis ir neapmierinošs, tās ir bīstamas un «telpiski nenoturīgas», līdz ar ko, lai sakārtotu attiecīgo teritoriju, pilsētvidi un novērstu draudus iedzīvotāju veselībai vai dzīvībai, būves ieteikts nojaukt. Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja šodien, 19.martā, apstiprināja vēl septiņu pilsētā esošu graustu nojaukšanu un sakārtošanu piespiedu kārtā.

Eksperts: Putins caur spēka pozīcijām mēģinās panākt dialogu ar Rietumiem

Amatā uz vēl vienu sešu gadu pilnvaru termiņu ievēlētais Krievijas prezidents Vladimirs Putins mēģinās panākt dialogu ar Rietumiem caur spēka pozīcijām, šādu viedokli pauda Austrumeiropas politikas pētījumu centra pētnieks Māris Cepurītis.

Elektronisko iepirkumu sistēmā paplašināts programmatūras piedāvājums

Lai nodrošinātu valsts un pašvaldību iestāžu, kā arī kapitālsabiedrību vajadzībām nepieciešamo standarta programmatūru, Valsts reģionālās attīstības aģentūra Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībnieku vajadzībām ir noslēgusi līgumu uz četriem gadiem par standarta programmatūras licenču piegādi un programmatūras apmācību pakalpojumu izmantošanu.

Pērn no uzturlīdzekļu parādniekiem atgūti vairāk nekā 5,5 miljoni eiro

Pagājušajā gadā valsts budžetā no uzturlīdzekļu parādniekiem atgūti 5 598 378 eiro, salīdzinājumam 2016.gadā tika atgūti vien 4 295 638 eiro, vēsta Uzturlīdzekļu garantiju fonda pārstāve Evija Pērkone.

Bulduros ar vērienu tērē «neatliekamo» pasākumu līdzekļus

Bulduru dārzkopības vidusskolā ar vērienu tērēti līdzekļi – 1,4 miljoni eiro, kas pērn skolai piešķirti «neatliekamiem pasākumiem». Latvijas Televīzijas raidījums de facto ziņo, ka skola neatliekamības kārtā pirkusi pat baseina sūkņus, lai gan pats baseins nedarbojas jau kopš deviņdesmito gadu sākuma un tehniskā projekta tā atjaunošanai nav.

Latvijā janvārī starp ES valstīm bijis viens no straujākajiem eksporta kāpumiem

Latvijā šā gada janvārī salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn starp Eiropas Savienības valstīm bijis viens no straujākajiem eksporta pieaugumiem, liecina pirmdien, 19.martā, publiskotie ES statistikas pārvaldes Eurostat dati.

Rīgas dome plāno Latvijas Nacionālā teātra ēkas paplašināšanu

Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas sēdē deputāti apstiprinājuši lēmumprojektu par Latvijas valstij piederošā nekustamā īpašuma Kronvalda bulvārī 2B jeb pašreizējo tenisa kortu aiz Latvijas Nacionālā teātra pārņemšanu Rīgas pilsētas pašvaldības īpašumā ar perspektīvu - paplašināt Latvijas Nacionālā teātra telpas.

Līdz ar naftas cenām stabilizējusies Krievijas ekonomika

Augstākas naftas cenas 2017.gadā ļāvušas Krievijas tautsaimniecībai uzrādīt pozitīvus ekonomiskos rādītājus, neraugoties uz Eiropas Savienības un Amerikas Savienoto Valstu sankcijām, un tie savukārt nākuši par labu Krievijas prezidenta Vladimira Putina tēlam vēlētāju acīs, kas viņu pārvēlējuši amatā uz nākamiem sešiem gadiem.

Latvijā dzīvojošie Krievijas pilsoņi atbalstījuši Putinu vairāk nekā Krievijā

Nedēļas nogalē notikušajās Krievijas prezidenta vēlēšanās starp Latvijā balsojušajiem atbalsts līdzšinējam valsts vadītājam Vladimiram Putinam bijis ievērojami lielāks nekā Krievijā un vēlēšanās kopumā. Informācija par vēlēšanu rezultātiem trīs vēlēšanu iecirkņos Rīgā liecina, ka par Putinu tajos balsi atdevis 93,61% jeb 11 878 vēlētāju, vēsta Centrālās vēlēšanu komisijas dati.

Katra trešā nelegāli iegūtā datorprogramma – inficēta

International Data Corporation apkopotie dati liecina: katra trešā datorprogramma, kas iegūta nelegāli, ir inficēta ar ļaunprogrammatūru. Tomēr joprojām 69% patērētāju un 33% uzņēmumu Eiropā savus datorus, līdz ar programmatūru, iegādājas no nedrošiem avotiem.

Investīciju kompānija Novalpina pērk Olympic Entertainment Group

Luksemburgā reģistrētā investīciju kompānija Novalpina gatavojas izteikt piedāvājumu iegādāties visas Igaunijas azartspēļu operatora Olympic Entertainment Group akcijas par 288,4 miljoniem eiro, un OEG lielākie akcionāri Armins Karu un Jāns Korpusovs jau ir piekrituši šim piedāvājumam.

Pērn brīvo darbvietu skaits pieaudzis par 17,9% jeb 2,6 tūkstošiem

2017.gadā Latvijā vidēji bija 17,0 tūkstoši brīvo darbvietu un, salīdzinot ar 2016.gadu,to skaits ir pieaudzis par 2,6 tūkstoši jeb 17,9%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Latvijas Bankas reģistrētā peļņa pērn 23,9 miljoni eiro

Latvijas Bankas valde ir apstiprinājusi Latvijas Bankas 2017.gada finanšu pārskatus, kuros fiksēts, ka tās peļņa pērn bija 23,9 miljoni eiro, ziņo Latvijas Bankas preses dienests.

Latvijas kosmētikas ražotāji eksportē produkciju aptuveni 20 miljonu eiro apjomā

Vietējie kosmētikas ražotāji gadā eksportē produkciju aptuveni 20 miljonus eiro vērtībā un eksporta apjomu ik gadu pieaug par aptuveni 5%. Galvenie eksporta partneri ir Eiropas Savienības dalībvalstis, taču aizvadītajā gadā strauji ir pieaudzis eksports uz trešajām pasaules valstīm - atsevišķiem uzņēmumiem pat par 60% - 70%, liecina Latvijas Kosmētikas ražotāju asociācijas apkopotie dati.

BVKB: Gan Vanšu, gan Zemitāna tiltam jānovērtē nestspēja

Gan Vanšu, gan Zemitāna tiltam ir jāveic padziļināta tehniskā izpēte, lai novērtētu tiltu nestspēju, pirmdien, 19.martā, žurnālistiem sacīja Būvniecības valsts kontroles biroja vadītāja Svetlana Mjakuškina.

NP: Neskatoties uz aizliegumu, Latvijas valsts ceļi slēgs līgumu ar SIA Reck

Četru miljonu sadārdzinājums par luksoforiem un svēršanas ierīcēm - šāds ir uzņēmumam Latvijas valsts ceļi lēmuma rezultāts, turpinot sadarbību ar uzņēmumu SIA Reck. Lai arī Iepirkumu uzraudzības birojs Latvijas valsts ceļiem bija aizliedzis slēgt līgumu ar konkursa uzvarētāju, kura pakalpojumi divarpus reizes pārsniedz tēriņiem paredzēto finansējumu, LVC ceļi spītīgi nolēmuši pie šī pretendenta pieturēties.

Ugunsgrēkā gājuši bojā nepilngadīgie, kuri atstāti bez pieaugušo uzraudzības

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada sestdienas, 17.marta, pulksten 6.30 līdz pirmdienas, 19.marta, pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēmis 150 izsaukumus – 93 uz ugunsgrēku dzēšanu un 29 uz glābšanas darbiem, bet 28 no izsaukumiem bijuši maldinājumi. 

Amerikas Tirdzniecības palāta izsaka bažas, ka politiskā kultūra kopš «Rīdzenes sarunām» Latvijā nav mainījusies

Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā: « Esam nobažījušies, ka Latvijas valsts sabiedrība un tās pārvaldes politiskā kultūra varētu vēl nebūt pietiekami augusi un mainījusies kopš minētajiem «Rīdzene sarunu» notikumiem 2009.–2011.gadā un ka tajās paustā «valsts nozagšana» varētu joprojām būt iespējama. Mēs esam pārsteigti par valsts pārvaldes un drošības institūciju lēno un neproduktīvo reakciju uz publiskoto informāciju.» 

Ukraina: Krievijas izraidītie britu diplomāti varētu strādāt Kijevā

Atsaucoties uz Krievijas paziņojumu, ka no Maskavas izraidīs 23 britu diplomātus saistībā strīdu par dubultaģenta indēšanu Anglijā, Ukrainas ārlietu ministrs savam britu kolēģim ieteicis nosūtīt šos diplomātus uz Ukrainu.

Premjers gatavs runāt par OIK sistēmas likvidēšanu

Premjers Māris Kučinskis ir gatavs runāt par elektrības cenu sadārdzinošās obligātā iepirkuma komponentes sistēmas likvidēšanu, bet ne visiem tās atbalstu saņemošajiem uzņēmējiem uzreiz.

Bezmaksas konsultācijas par administratīvo naudas sodu piedziņas jautājumiem

Tiesu izpildītāju dienās ceturtdien, 22.martā, iedzīvotājiem būs iespēja saņemt bezmaksas juridiskās konsultācijas par administratīvo naudas sodu piedziņas jautājumiem. Konsultācijas klātienē varēs saņemt visu 101 tiesu izpildītāja birojos visā Latvijā no pulksten 10.00 līdz 17.00 bez iepriekšējas pieteikšanās.

NATO tikai trīs ES dalībvalstis aizsardzībai velta 2% no IKP

Kaut arī drošības situācija Eiropā Krievijas rīcības dēļ nav spīdoša, no Eiropas Savienības dalībvalstīm tikai trīs NATO locekles 2017.gadā sasniegušas ieteicamo aizsardzības tēriņu slieksni un Baltijā vienīgā no tām ir Igaunija.

KNAB: Saskaņa maksāja par Ušakovu slavinošo Elbakjana filmu Pārgājiens

Pagājušā gada maijā, dažas nedēļas pirms pašvaldību vēlēšanām, kustības Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans paziņoja, ka kopā ar režisoru Māri Martinsonu ir izveidojis filmu par Rīgas mēru Nilu Ušakovu Pārgājiens, kurā vēstīts par viņa ceļu «no Imantas puikas līdz Rīgas mēram». Paši veidotāji par filmu izsakās, ka tā ir «pilsoniskās sabiedrības aktīvistu brīvprātīgi veidota filma ar mērķi veicināt jauniešu politisko atbildību laikā, kad krītas vēlētāju aktivitāte».