bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Otrdiena 12.12.2017 | Vārda dienas: Otīlija, Iveta

Latvijā jauns biznesa ziņu portāls – BNN.LV

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(+11 vērtējums, 11 balsojumi)

No šodienas (1. septembra) oficiāli darbu sāk jauns biznesa ziņu portāls latviešu valodā – BNN.LV un tā «ārzemju brālis» angļu valodā – BNN-NEWS.COM. Gan latviešu, gan angļu valodā veidotais portāls apkopos informāciju par ekonomikas un biznesa notikumiem Latvijā un ārvalstīs.

Portālu īpašnieks, Austrijas interneta nozares uzņēmējs Freds Cimmers (Fred Zimmer) uzsver, ka portāls izveidots tālejošiem mērķiem un norāda, ka viņa ieceres neapstāsies pie interneta portāla izveides Latvijā vien. «Portāls Latvijā būs kā platforma tālākiem plāniem visas Baltijas mediju vides kontekstā. Baltic News Network, kas ir domēna atšifrējums, ideja, ir izveidot spēcīgu informācijas plūsmu par un ap Baltijas valstīm,» viņš norāda.

Tāpat arī portālu idejiskais autors uzsver, ka, viņaprāt, Latvijas interneta mediju vidē šobrīd ir nepietiekami spēcīga informācijas plūsma angļu valodā. «Tas, manuprāt, ir pārsteidzoši, ņemot vērā, ka Latvija jau vairākus gadus ir Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts ar ciešiem biznesa kontaktiem citās ES valstīs. Viegli pieejama biznesa informācija angļu valodā par Latvijā notiekošo ir būtisks faktors veiksmīgas ekonomiskās sadarbības veidošanai, tomēr kā ārvalstu uzņēmējs varu teikt, ka angļu valodā internetā praktiski nav pieejamas kvalitatīvas ziņas par Latviju,» norāda F. Cimmers.

Lai piedāvātu konkurētspējīgu un lasītājiem patīkamu biznesa ziņu portālu, jaunizveidotā medija radošajā komandā uzaicināti pieredzējuši žurnālisti un portālu redaktori. BNN.LV redaktors Valdis Vikmanis: «Portālu saturā būs atrodamas biznesa ziņas Latvijā un pasaulē, kā arī ekskluzīvas intervijas, sabiedrības aktualitātes, video sižeti, blogi un sadaļa ar iknedēļas interesantāko, skandalozāko un skaistāko fotogrāfiju apkopojumu no visas pasaules.»


Pievienot komentāru

 1. Kārlis K. teica:

  Vieksmi jaunajam portālam!

  +1 0 -1 0

 2. Rūta M. - ex Db teica:

  Prieks par Tevi, Valdi!

  +1 0 -1 0

 3. Lelde teica:

  Looks like it will provide some useful information for me as well :)

  +1 0 -1 0

 4. Anonīms teica:

  Ta jau šodien ballīte…

  +1 0 -1 0

 5. Anda teica:

  Apsveicu ar paveikto un veiksmi turpmaakajaa darbaa! ;)

  +1 0 -1 0

 6. Iezemietis teica:

  Apsveicu ar sākumu, bet jums tev vēl ir ko darīt, rss lūdzu priekš manīm :)

  +1 0 -1 0

 7. Pizhiks teica:

  Ceru, ka arī šeit būs arī raksti par vispatērētākajiem alkohola zīmoliem un tamlīdzīgām jaukām lietām. ;)

  Lai izdodas!

  +1 0 -1 0

 8. Pizhiks teica:

  Bet vispār – daudz interesantas un noderīgas info. Šodien vēlāk noteikti palasīšu!

  +1 0 -1 0

 9. sandra teica:

  apsveicam! un veiksmi, īpaši lai izdodas angļu versija:))

  +1 0 -1 0

 10. angelz teica:

  Jums tagad vaig gada laikā apsteikt visādas diena.lv db.lv utml un tad nākamgad jau ķert rokā tos visus tvnet delfi uc ;)

  Tākā lai izdodās! ;)

  +1 0 -1 0

 11. angelz teica:

  bet vispār nice, man patīk.. dizains ar tāds tīrs un gaumīgs.. varbūt tā krāsa tāda nepierasta, bet gan jau būs ok..

  +1 0 -1 0

 12. GiEi teica:

  Savukārt, es, kura neko nejēdz no biznesa, esu priecīga lasīt arii nu to pēdējo aili labajā pusē :) – un kamēr līdz kkam tieku – ieraugu, tur kaut ko, kaut ko par krīzes beigšanos vai tml. Takā Valdiņam respekt, gaidĀm uzlabojumus UN – LŪDZU, LŪDZU APSOLĀT, KA MAN NEKAD, NEKAD ATVEROT ŠO LAPU NEPARĀDĪSIES KKĀDS TIZLS METEORĪTS VAI SVIESTA BUNDŽA UN MAN BŪS JĀMEKLĒ, KUR UZKLIKŠĶINĀT, LAI IETIKTU PORTĀLĀ :(

  Gud lak :)!

  +1 0 -1 0

  • angelz teica:

   Tas ir aicinājums ieveist pakalpojumu, ka var maksāt par to, lai nebūtu reklāmu? Jo lai arī man pašam reklāmas nepatīk, cik zinu tā tomēr ir vairuma interneta portālu pusdienu nauda.

   +1 0 -1 0

 13. deci teica:

  Ceru,ka iztiks arí bez uzpeldoshajiem logiem un citám fignjám! Veiksmi darbá!

  +1 0 -1 0

 14. Muris teica:

  nekaa laba te nav!

  +1 0 -1 0

 15. nav svarīgi teica:

  BNN ir visas iespējas pierādīt, ka esat ātrāki/radošāki/profesionālāki/objektīvāki nekā Jūsu konkurenti. Šajā ziņā LV interneta medijiem ir krietni kur pielikt. Ticu, ka jums izdosies. Lai veicās :)

  +1 0 -1 0

 16. Zhults teica:

  Esmu sašutusi par redaktora attieksmi pret vienkāršo tautu. Neceļ telefonu pat tad, kad zvana veci draugi. Tāpēc sveicienam izsūtīto puķu pušķi un šņabja kasti atsaucu atpakaļ.

  +1 0 -1 0

 17. kastanis teica:

  ļoti gaumīga krāsa!

  +1 0 -1 0

 18. hmmm teica:

  hmmm.. šķirstu, šķirstu.. beigās secinu, ka ir ļoti ok, lai jums veicas! Vēl iemetīšu aci.

  +1 0 -1 0

 19. Zed teica:

  Beidzot latviska ziņu lapa, kurai otrā versija nav ‘mātes’!

  +1 0 -1 0

 20. Zed teica:

  ..un vai ‘palaišanas’ datums izvēlēts kā dāvana tvnet viņu 10mit gadu jubilejā? :)

  +1 0 -1 0

 21. Zā... teica:

  Eu.. man patīk!!! Forši, ka nav raibs un krāsains… un ja pat es te spēju orientēties un neapmaldīties tad tas ir ko vērts!!!!

  Bučas un veiksmi darbā!!

  +1 0 -1 0

 22. Ilze teica:

  Patiešām baudāms – svaigs un interesants. Ja vēl tiks papildināts ar radošiem un unikāliem rakstiem ar analītisku pieskaņu, lasīšu regulāri :)
  Lai veicas!!!!

  +1 0 -1 0

 23. Olga teica:

  Ļoti jauks sākums! Lai veicas!!!

  +1 0 -1 0

 24. un teica:

  pielieciet vēl foto autoru vārdus un mazā maliņā laika ziņas, lai nebūtu jāvirina citas lapas:)

  +1 0 -1 0

 25. Zane teica:

  Taa tik turpinaat!:))

  +1 0 -1 0

 26. Jānis teica:

  Arī mani iepriecina BNN nākšana gaismā! Sākums – iepriecinošs! Patīk valoda un stils, un to arī aicinu turēt augstu!

  +1 0 -1 0

 27. Melly teica:

  Your story was ralely informative, thanks!

  +1 0 -1 0

Barometrs: Latvieši Ziemassvētku svinēšanai procentuāli tērē vairāk nekā ziemeļvalstīs, Nīderlandē un Vācijā

Latvijas iedzīvotāji svētku svinēšanai plāno tērēt vidēji 171,97 eiro, kas ir 17% no mājsaimniecību ikmēneša ienākumiem. Latvijas valstī dzīvojošie joprojām gatavi atvēlēt svētku tēriņiem lielāku daļu no saviem ikmēneša ienākumiem nekā teju visās ziemeļvalstīs, Nīderlandē, Vācijā un Horvātijā aptaujātie cilvēki, liecina šī gada Ferratum Ziemassvētku barometra rezultāti.

Lielākā daļa valsts budžeta līdzekļu nākamajam gadam atvēlēta sociālajai aizsardzībai

Veselībai nākamajā gadā novirzīti 11,1% no nākamā gada budžeta, kas kopā ar veselību saistīto izglītību kopumā ir 1 018, 2 miljoni eiro. Savukārt aizsardzībai paredzēts novirzīt 6,4% jeb 574,8 miljonus eiro budžeta līdzekļu, kā arī sabiedriskajai kārtībai – 6,4% jeb 571,2 miljonus eiro, teikts Finanšu ministrijas ziņojumā par nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.

Reirs no amata atbrīvo sociālās aprūpes centra Rīga filiāles vadītāju

Labklājības ministrs Jānis Reirs parakstījis rīkojumu par valsts sociālās aprūpes centra Rīga filiāles Rīga vadītājas Marijas Ziņinas atbrīvošanu no amata, norāda Labklājības ministrijā.

NVA: Bezdarba līmenis Latvijā novembrī pieaudzis līdz 6,7%

Novembrī reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā pieaudzis līdz 6,7%, kas ir par 0,1 procentpunktu vairāk nekā oktobrī, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras apkopotā informācija.

Loskutovs: Tuvākajiem cilvēkiem ir tiesības slimības gadījumā būt līdzās pacientam

«Cilvēkiem, kas nav reģistrējuši savas attiecības, ir liegtas tiesības vairākās dzīves jomās, tostarp kritiskās situācijās.Šobrīd, ja pacients veselības dēļ pats nespēj pieņemt lēmumu par ārstniecību, to darīt viņa vietā var tikai laulātais vai radinieks, kas ne vienmēr nozīmē viņa interešu pārstāvēšanu un no tā var būt atkarīga pat cilvēka dzīvība,» uzskata Kustības Par! biedrs un Saeimas deputāts Aleksejs Loskutovs.

Slepkavība Mālpilī: Policija aiztur par plānotu slepkavību aizdomās turētu vīrieti

Aizvadītās nedēļas Mālpilī pie kāda uzņēmuma tika atrasts 28 gadus vecs miris vīrietis ar vairākām durtām brūcēm. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka noziegumu izdarījis vīrieša paziņa, ar kuru viņam bijis konflikts saistībā ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti, informē Valsts policija.

Mamikins pieļauj savas partijas dibināšanu

«Partija Saskaņa ir novērsusies no Latvijas krievu kopienas,» pauž Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins, kuram Saskaņas vadība ir izteikusi neuzticību. Mamikins tagad dibinās savu sabiedrisko organizāciju, uz kuras bāzes varētu izveidoties arī partija, bet par savu tuvošanos EP deputātes Tatjanas Ždanokas vadītājai Latvijas Krievu savienībai politiķis joprojām runā aplinkus.

Novembrī dzīvokļu piedāvājumu skaits Rīgā kopumā samazinājās par 3,8%

Šā gada novembrī dzīvokļu piedāvājums Rīgā kopumā, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, samazinājās par 3,8% bet piedāvājumu skaits Arco Real Estate analizētajos lielākajos Rīgas mikrorajonos novembrī samazinājās par 7,9%, teikts Arco Real Estate jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Astoņās SEB bankas filiāles tiek mainīti darba laiki

No 2018.gada 2.janvāra SEB bankas filiāles Talsos, Alūksnē, Jelgavā, Siguldā, Madonā un Smiltenē, kā ar finanšu konsultāciju centrs Kuldīgā pāries uz klientiem ērtāku darba laiku.

Ameriks neatdzīst, ka Šlesers viņam bijis «rīkotājs un uzdevumu devējs»

Rīgas vicemērs un Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks «Oligarhu lietas» parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē noliedza, ka bijušais politiķis Ainārs Šlesers viņam bijis «rīkotājs un uzdevumu devējs».

Pētījums: Liekā daļa skolēnu labprāt padziļināti apgūtu programmēšanu

Katrs devītais datorikas skolotājs vēlētos piedalīties kursos/semināros, kur būtu iespēja apgūt programmēšanas prasmes. Savukārt 79% skolotāju ir pārliecināti, ka papildu mācību materiāli skolēniem radītu vēlmi padziļināti apgūt programmēšanu.

Oktobrī preču ārējās tirdzniecības apgrozījums par 10,3% lielāks nekā pērn

Šī gada oktobrī Latvijas ārējās tirdzniecības apgrozījums veidoja 2,31 miljardus eiro, kas faktiskajās cenās bija par 10,3% vairāk nekā 2016. gada oktobrī, tai skaitā preču eksporta vērtība – par 9,7% un importa vērtība – par 10,9% lielāka, liecina Centrālās statistikas pārvaldes operatīvie dati.

Igaunija turpinās piecu skolas brīvlaiku kārtību, izziņo datumus līdz 2021.gadam

Igaunijas Izglītības un pētniecības ministrija ir izplānojusi un darījusi zināmus skolas brīvlaiku datumus trim mācību gadiem uz priekšu, nolemts arī turpināt jaunieviesto piecu skolas brīvlaiku kārtību.

Veselības dienests: E-veselības līgumu noslēguši jau 83% ģimenes ārstu

Nepilnu mēnesi līdz obligātajam e-veselības sistēmas lietošanas uzsākšanas termiņam - 2018.gada 1.janvārim - jau 83% ģimenes ārstu ir noslēguši līgumu par e-veselības lietošanu. Visaktīvāk līgumi tiek slēgti Vidzemē, šobrīd sasniedzot 96%, vēsta Nacionālais veselības dienests.

KP pieņem lēmumu ļaut Maximai nomāt Irbis A piederošās telpas

Konkurences padome pieņēma lēmumu atļaut SIA Maxima Latvija iegūt tiesības izmantot mazumtirdzniecības telpas SIA Irbis A piederošajā īpašumā Grostonas ielā 1, Rīgā. Pēc ekonomiskās analīzes veikšanas KP paredz, ka plānotais darījums nenodarīs kaitējumu konkurencei.

Tiesībsargs: Jaunā veselības aprūpes saņemšanas kārtība neko būtiski nemainīs

Jaunā veselības aprūpes saņemšanas kārtība neko būtiski nemainīs, tik kritiski par šobrīd Saeimā izskatīšanā esošo Veselības aprūpes finansēšanas likumprojektu intervijā LNT raidījumā 900 sekundes izsakās tiesībsargs Juris Jansons.

Uzņēmēji: Jau tagad trūkst darbaspēka, aicina darba tirgū integrēt ārvalstu studentus

Lielākā daļa jeb 61,2% uzņēmēju jau izjūt problēmas ar kvalificēta darbaspēka atrašanu, bet vairāk nekā piektdaļa paredz, ka tādas drīzumā gaidāmas. No aptaujātajiem komersantiem 79,7% pauž ka atbalsta ārvalstu studentu integrēšanu Latvijas darba tirgū, liecina iegūtie dati no Latvijas lielākā uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, aptaujājot 225 uzņēmumu vadītājus.

Atsauc Lactalis zīdaiņu piena pulveri saistībā ar salmonellas uzliesmojumu Francijā

Francijas zīdaiņu piena pulvera ražotājs Lactalis licis daudzviet pasaulē atsaukt tā produkciju saistībā ar bažām par iespējumu salmonellas baktēriju klātbūtni piena pulvera produktos, kuri tiek pārdoti ar zīmoliem Milumel, Picot un Celi.

Dombrovskis: EK piedāvā papildu atbalstu ES dalībvalstīm, kas vēlas iesaistīties eirozonā

Eiropas Komisija piedāvā papildu atbalstu tām Eiropas Savienības dalībvalstīm, kas vēlas iesaistīties eirozonā, atzīst EK priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis

Cik Latvijai izmaksā vardarbība pret sievietēm?

Ar partneru vardarbību pret sievietēm saistītās izmaksas Latvijā varētu sasniegt 442 miljonus eiro gadā, atsaucoties uz Eiropas dzimumu līdztiesības institūta datiem, norāda Labklājības ministrijas Bērnu un ģimenes politikas departamenta vecākā eksperte Viktorija Boļšakova.

Rinkēvičs: Jāveicina mazo komersantu iesaiste starptautiskajā tirdzniecībā

«Ir jāturpina atbalstīt daudzpusējā tirdzniecības sistēma, saglabājot Pasaules Tirdzniecības organizācijas centrālo lomu starptautisko tirdzniecības noteikumu izstrādē un īstenošanā,» uzsver Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

«Eiropas Oskaru» ceremonijā dominē satīriskā drāma «Kvadrāts»

Berlīnē aizvadīta Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšana, kur sešās nominācijās par labāko atzīta Zviedrijas, Dānijas un Vācijas kopražojums «Kvadrāts» par kādu mākslas muzeja darbinieku, kurš piedzīvo grūtības izskaidrot laikmetīgās mākslas darba būtību.

Nekā personīga: OIK saņēmēju vidū lieli Vienotības un ZZS ziedotāji

Pērn Latvenergo iepirka elektrību par paaugstinātu cenu no vairāk nekā 100 atjauno resursu uzņēmumiem, kas elektroenerģiju ražo no biogāzes un biomasas. Uzņēmumu reģistra dati liecina, ka liela daļa šo firmu īpašnieku un pārvaldnieku reizē ir arī valdošo partiju Vienotības, Zaļo un zemnieku savienības un Nacionālās apvienības sponsori, uzsvērts raidījumā Nekā personīga.

LTV: Par Rail Baltica projektu atbildīgā Linuža uzņēmums figurē krāpšanas lietā

Jaunajam Eiropas Dzelzceļa līniju vadītājam Andrim Linužam piederošs uzņēmums iesaistīts kriminālprocesā par krāpšanu un dokumentu viltošanu, saņemot valsts naudu vēja enerģijas iekārtu iegādei. Nominācijas komisijai, kas viņu izraudzījās augstajam amatam, šis fakts neesot bijis zināms.

Ušakovs: Darījumu kvartāls New Hanza veicinās pilsētas attīstību

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, apmeklējot jaunattīstāmo darījumu un dzīvojamo kvartālu New Hanza, uzsvēris, ka katrs šāds projekts paaugstina dzīves līmeni pilsētā, gan radot jaunas telpas dzīvokļiem un ofisiem, gan veidojot jaunas darbavietas, gan sabiedriski nozīmīgas būves, turklāt arī «pavelk» uz augšu apkārtējās teritorijas.