bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Pirmdiena 18.06.2018 | Vārda dienas: Madis, Alberts
LatviaLatvija

Mārtiņš Bondars aicina rīdziniekus «gāzt» Nilu Ušakovu

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

Rīgas mēra kandidāti Mārtiņš Bondars un Nils Ušakovs

Politisko spēku Latvijas Reģionu apvienības un Latvijas attīstībai apvienības ieskatā tagadējais Rīgas pilsētas mērs Nils Ušakovs ir reāls slogs Rīgas attīstībai, tāpēc viens no vēlēšanu galvenajiem mērķiem ir «gāzt» Ušakovu, savu nostāju stingri pauž Latvijas Reģionu apvienība.

«Mēs aicinām ikvienu, kam rūp mūsu galvaspilsētas Rīgas turpmākais liktenis, mums pievienoties un paust attieksmi pret pašreizējo Rīgas mēru Nilu Ušakovu savos sociālajos kontos. Nila Ušakova vadītā Rīgas dome ir kļuvusi par slogu rīdziniekiem un par simbolu – simbolu nesaimnieciskumam, neprofesionalitātei un korupcijai. Un kā zināms, šādi simboli agrāk vai vēlāk tiek gāzti. Tāpat kā 1991.gada 24.augustā rīdzinieki gāza Ļeņina pieminekli Rīgā Brīvības ielā, tā šodien mēs gribam apvienot visus spēkus un gāzt šo nesaimnieciskuma un apzinātas nolaidības simbolu. Izšķirošais solis būs pašvaldību vēlēšanas 3. jūnijā, un mēs esam pārliecināti, ka šī ir iespēja atbrīvoties no Ušakova uz visiem laikiem, tāpat kā no Ļeņina pieminekļa,» savu pārliecību pauž Rīgas mēra amata kandidāts Mārtiņš Bondars.

Politologs Ivars Ījabs portālam la.lv par Bondaru izteicies šādi: «Bondars ir azartisks cilvēks, un viņa starts Rīgas domes vēlēšanās šo pasākumu noteikti padarīs krāsaināku. Ar programmu Rīgai gan nevajadzētu vilkt garumā – zem pagaidām nosauktajiem punktiem (godīgums, sakārtota vide un ģimenes) var saprast jebko. Ušakova un Bondara saķeršanās tiešajā ēterā noteikti būs televīzijas nagla. Taču – saturu studijā!»

Savukārt par līdzšinējo Rīgas mēru Ījabs uzskata, ka Ušakova programma ir pats Ušakovs vēl uz četriem gadiem. «Viņš pie sava tēla visus šos gadus ir strādājis tik rūpīgi, ka teju vai brīnums, kādēļ veikalos vēl nav parādījies degvīns Ušakovka. Viņš, protams, ir pats jaudīgākais kandidāts. Saturs šeit ir pabaiss – tā pati čomu saimniecība un viegli sarkans paternālisms. Taču komunikācija ir efektīva un reitings – labs.»

BNN iepriekš vēstīja, ka Latvijas Reģionu apvienības (LRA) un partijas Latvijas attīstībai (LA) kopējais saraksts dažas nedēļas pēc paziņojuma cīnīties par varu Rīgā pašvaldību vēlēšanās varētu gūt 6,1% rīdzinieku atbalstu, liecina pēc Latvijas Televīzijas (LTV) pasūtījuma pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Latvijas Reģionu apvienības mērķis «gāzt» Ušakovu pamatots ar septiņiem pamatotiem iemesliem, kā pauž pats politiskais spēks:

1.Ušakovs ir dārgs – Rīgā gandrīz dubultā pieaugušas izmaksas par sabiedrisko transportu, nekustamā īpašuma nodokli, auto stāvvietām;

2.Ušakovs ir nekārtīgs – Barona ielas remonts tam ir spilgts piemērs, par to liecina arī citu Rīgas ielu un pagalmu stāvoklis;

3.Ušakovs visur liek savējos – nevis pēc kompetences un spējām, bet pēc piederības partijai vai tai tuvu stāvošiem;

4.Ušakovs neprot skaitīt – kredītsaistību procenti ir neatbilstoši mūsdienu iespējām kreditēties, tie ir desmiti miljoni eiro zaudējumu rīdziniekiem;

5.Ušakovs vienmēr pārmaksā – pat Polijas mediji atzīmē, ka Rīgā ir pasaulē dārgākie tramvaji, nemaz nerunājot par nanoūdeni un citām afērām;

6.Ušakovs nedomā par rītdienu – viņš uzņemas arvien jaunas un jaunas kredītsaistības, kuras būs jāatdod mūsu bērniem;

7.Ušakovs, iespējams, piesedz korupciju – viņa valdīšanas laikā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir aizturējis vismaz astoņus Rīgas domes sistēmas darbiniekus.

Latvijas Reģionu apvienības savā ziņojumā lēš, ka socioloģiskās aptaujas dati liecina, ka 58% rīdzinieku vēlas jaunu Rīgas mēru. Kā aptaujā norāda rīdzinieki, starp pieteiktajiem Rīgas mēra kandidātiem Mārtiņš Bondars ieguvis 29% balsu.

«Pie tam, ir virkne būtisku iemeslu, kāpēc Mārtiņš Bondars ir labāks mērs par Ušakovu,» ar spilgtu citātu savu viedokli pauž politiskais spēks  Latvijas Reģionu apvienība:

1.Viņam labāka izglītība – Bondars ir studējis tieši publisko pārvaldību prestižajā Hārvarda universitātē Amerikas Savienotajās Valstīs;

2.Bondars ir ieguvis ne tikai vietējo, bet arī starptautisko pieredzi, vadot valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas kanceleju, kas ļāvis iegūt ļoti plašus augstākā līmeņa starptautiskos kontaktus, kas palīdzēs Rīgai attīstīties;

3.Viņam ir izpratne par ekonomiku un kreditēšanu, kas ir ļoti aktuāli pašreizējā Rīgas situācijā;

4.Ir definēti ļoti skaidri un pārdomāti ilgtermiņa mērķi, kas Rīgā ir jāpanāk un ir izpratne, kā to īstenot;

5. Bondaram ir reāls vēlētāju atbalsts, un, kā liecina aptaujas, viņš ir populārākais mēra kandidāts un reāla alternatīva Ušakovam.

BNN atgādina, ka strauji tuvojas 2017.gada 3.jūnija sestdiena, kad Latvijā notiks republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanas, kurās būs jāievēl deviņu republikas pilsētu un 110 novadu domju deputāti.

Ref: 225.000.103.


Pievienot komentāru

  1. Pindzele teica:

    Vai Tevi pašu nevajaga gāzt – BONDARA kungs ? Cik Jums visiem gribās tikt pie tā siltā krēsla ! Ēd vai nost dzīvu to Ušakovu. Bet vai pats esi labāks par viņu ?

  2. ome teica:

    Es rīdziniece redzu, ko N.Ušakovs ir paveicis mūsu labā bet neredzu ko būtu paveicis Bondara kungs. Tā kā turēšos pie N.Ušakova kunga, jo jau esmu pārliecinājusies kad no tiem latviešiem nekādas jēgas nav, tukši solījumi.

Latvijas Banka samazinājusi IKP pieauguma prognozi šim gadam līdz 3,9%

Latvijas Banka samazinājusi iekšzemes kopprodukta pieauguma prognozi šim gadam no iepriekš lēstā 4,1% līdz 3,9%, teikts centrālās bankas publiskotajā jaunākajā Makroekonomisko norišu pārskatā.

KNAB prokuratūrai lūdz sākt kriminālvajāšanu pret Rimšēviču un Martinsonu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču un uzņēmēju Māri Martinsonu.

Rīgas domes komiteja ārkārtas sēdē nobalso par Vidzemes tirgus iekļaušanu RCT pamatkapitālā

Rīgas domes Pilsētas īpašuma attīstības komiteja, opozīcijai balsojot pret, ārkārtas sēdē atbalstījusi Vidzemes tirgus iekļaušanu AS Rīgas Centrāltirgus pamatkapitālā. Galējo lēmumu vēl pieņems Rīgas dome.

Latvijas krājbankas administrators maijā atguvis 149 200 eiro

Likvidējamās Latvijas krājbankas administrators šogad maijā atguvis 149 218 eiro, kas ir par 27% mazāk nekā mēnesi iepriekš.

Aiztur nelikumīgu akcīzes preču glabātāju un transportētāju grupu

Veicot muitas kontroles pasākumus Rīgas pasažieru ostā, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes amatpersonas pamanīja, ka vienā no transportlīdzekļiem atrodas aizdomīga krava. Piesaistot Valsts policiju, tika noskaidrots, ka transportlīdzeklī ir vairāk nekā 2,3 miljoni nelegālo cigarešu un 960 litru spirta.

Iedzīvotājiem trūkst izpratnes par galvojuma saistību uzņemšanos, tā bankā

Vairums Latvijas iedzīvotāju pauž gatavību kļūt par galvotāju citas personas kredītam gadījumā, ja saņemtu šādu lūgumu, – liecina Swedbank Finanšu institūta veiktā aptauja.

ABLV Bank apturējusi procentu pieaugumu tās emitētajām parastajām obligācijām

Likvidējamā ABLV Bank apturējusi procentu pieaugumu tās emitētajām parastajām obligācijām, teikts bankas sniegtajā informācijā biržai Nasdaq Riga.

NVA aicina darba devējus līdz 27.jūnijam pieteikties subsidēto darba vietu izveidei

Līdz šī gada 27.jūnijam astoņpadsmit Nodarbinātības valsts aģentūras filiālēs darba devēji var pieteikties subsidēto darba vietu izveidei Eiropas Sociālā fonda projekta Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem ietvaros.

CSDD darba laiki vasaras saulgriežu dienās

Informācija par Ceļu satiksmes drošības direkcijas klientu apkalpošanas centru darba laikiem 2018.gada vasaras saulgriežu dienās.

Grieķija un Maķedonija paraksta vienošanos par Maķedonijas jauno nosaukumu

Grieķija un Maķedonija svētdien, 17.jūnijā, parakstīja vienošanos par Maķedonijas jauno nosaukumu, kas pēc ratifikācijas procesa pabeigšanas dos iespēju Maķedonijai tikt uzaicinātai iestāties NATO un sākt sarunas par dalību Eiropas Savienībā.

Apgalvo, ka OIK sistēmu nav iespējams atcelt; darba grupa turpina plāna izstrādi

Nesamērīgās obligātā elektroenerģijas iepirkuma izmaksas kopš rudens ir kļuvušas par vienu no skaļākajiem politiskajiem skandāliem. Līdz ar vainīgo meklēšanu, notiek arī mēģinājumi pielikt punktu obligātās iepirkuma komponentes sistēmai. Šobrīd valdības darba grupas eksperti nu jau atzīst, ka sistēmu atcelt nav iespējams.

airBaltic saņem devīto Bombardier CS300 lidmašīnu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 17.jūnijā Rīgā sagaidīja devīto Bombardier CS300 lidmašīnu ar reģistrācijas numuru YL-CSI. Līdz 2018.gada beigām airBaltic plāno, ka flotē kopumā būs 14 CS300 lidmašīnas.

Itālijas atraidītie Vidusjūras migranti sasniedz Spāniju

Spānijas ostā Valensijā izkāpuši vairāk nekā 700 Vidusjūrā izglābti migranti, kurus pieņemt atteikusies Itālija un Malta.

Raidījumā: ABLV bankas pašlikvidācija – kontrolēta vai ne pārāk?

«Kontrolēta pašlikvidācija» – šādu, likumos nekur nedefinētu procedūru Finanšu un kapitāla tirgus komisija ir izvēlējusies kā piemērotāko ABLV bankas likvidācijas metodi. Banku uzrauga lēmums nāca pēc trīs mēnešus ilgas dokumentu vērtēšanas, diskusijām ar politiķiem un aktīvām atsevišķu mediju kampaņām, atzīmē Latvijas Televīzijas raidījuma de facto žurnālisti.

Pēta saikni starp noslepkavoto Bunku un bezvēsts pazudušo uzņēmēju Bojāru

Valsts policijas izmeklētāju redzeslokā ir iespējama saistība starp noslepkavoto maksātnespējas administratoru un advokātu Mārtiņu Bunku un bezvēsts pazudušo uzņēmēju Andri Bojāru, apliecina policijas pārstāve Ilze Jurēvica.

Šajā nedēļā karstākais laiks būs pirmdien ar +29 grādiem

Šīs nedēļas sākumā Latvijā ieplūdīs nedaudz vēsāks gaiss un pakāpeniski pastiprināsies vējš, kas pūtīs no rietumu puses. Valsti šķērsos atsevišķas gubu-lietus mākoņu zonas, līdz ar to daudzviet arī nedaudz uzlīs. Pirmdiena būs nedēļas karstākā diena – gaiss vēl daudzviet iesils līdz pat +23...+26 pēc Celsija.

Nedēļa Lietuvā. Dzelzceļa pārvadātājs pievienojas Eiropas dzelzceļa sistēmai Interrail

Lietuvas valsts dzelzceļa uzņēmums Lietuvos Geležinkeliai ir pirmais no līdzīgiem uzņēmumiem Baltijā, kas pievienojies Eiropas dzelzceļa sistēmai Interrail, kas pasažieriem ļauj iegādāties lētākas biļetes braucieniem ar vilcienu lielākajā daļā Eiropas valstu.

BNN nedēļas apkopojums: Cīņa par Rasnača atlaišanu. ABLV Bank pašlikvidācija. Reputācija «lembergos»?

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kurās ietvertas tādas tēmas kā Pārmaiņas; Cīņa; Virzība ; Darījums; Jautājums; Dīvainība.

Maršruts nedēļas nogalei: Jēkabpils pilsētas svētki un futbols

Arī šajā nedēļas nogalē visā Latvijā norisināsies daudz un dažādi pasākumi, kas dos iespēju kvalitatīvi pavadīt brīvdienas ikvienam – gan bērnam, gan pieaugušajam – un jebkur – gan dabā, gan iekštelpās. BNN komanda aicina ielūkoties Maršrutā, lai varētu izvēlēties, kurš pasākums ir vispiemērotākais šo garo brīvdienu pavadīšanai.

Kuldīgas novadā ilgstošā sausuma dēļ jau likvidē mājlopus

Kuldīgas novada pašvaldība rosina Ministru kabinetam izsludināt ārkārtas situāciju lauksaimniecībā, jo ilgstošā sausuma dēļ, trūkstot lopbarībai, jau tiek likvidēti mājlopi, informē Kuldīgas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Signeta Lapiņa un Kuldīgas novada lauksaimnieki.

VID vadītāju sāks meklēt jūlija sākumā ar citu personāla atlases kompāniju

Valsts ieņēmumu dienesta vadītāja amata konkursu plānots izsludināt jūlija sākumā ar nelielām izmaiņām konkursa vērtēšanas komisijas sastāvā un ar citu personāla atlases kompāniju, vienojušies finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Par viltotu dokumentu izmantošanu Kazahstānas pilsonis sodīts ar 2'000 eiro

Pasienes pagastā  ceturtdien, 14.jūnijā, aizturēts viens Kazahstānas pilsonis ar viltotu Rumānijas transportlīdzekļa vadītāja apliecību, informē Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā inspektore Kristīne Pētersone.

Likvidēts ugunsgrēks Ādažu poligonā

Ceturtdienas, 14.jūnija, vakarā izdevies likvidēt ugunsgrēku Ādažu poligonā, apstiprināja Valsts meža dienesta Meža un vides aizsardzības daļas vadītāja vietnieks Zigmunds Jaunķiķis.

Restorānu tīkls Vairāk saules darbību plāno atsākt sestdien

Restorānu tīkls Vairāk saules darbību plāno atsākt sestdien, informē uzņēmuma pārstāvji.

Eurostat: Latvijā pirmajā ceturksnī bijis straujāks darbaspēka izmaksu pieaugums nekā ES un eirozonā vidēji

Vidējās stundas darbaspēka izmaksas Latvijā šogad pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar janvāri–martu pirms gada, pieauga par 11,2%, kas ir krietni straujāks kāpums nekā Eiropas Savienībā un eirozonā vidēji.

Jaunākie komentāri