bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Sestdiena 20.01.2018 | Vārda dienas: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Nedēļas horoskops (31.03 - 6.04) - pamani pārmaiņas

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(+7 vērtējums, 7 balsojumi)

Nedēļas lietišķo horoskopu apkopojums visām zodiaka zīmēm  no 31.marta līdz 6.aprīlim.

#AUNS Ir reizes, kad tev rodas sajūta, ka citi tevi pietiekami nenovērtē!  Arī šonedēļ tev var pastiprināti “uzmākties” šādas sajūtas! Tomēr ir  laiks aizmirst ko citi domā, un koncentrēties uz savām vajadzībām! Ja spēsi uzņemt pietiekami lielu pārliecības devu par saviem spēkiem, tad varēsi gāzt kalnus!

#VĒRSIS Šonedēļ nepieņem lēmumus viens pats, bet ņem vērā to cilvēku viedokli, kurus arī ietekmē tava rīcība. Pievērs vairāk uzmanības apkārt notiekošajam, jo tādējādi varēsi labāk saskatīt arī kopsakarības attiecībā uz savu dzīvu un norisēm. Nedēļas beigās palutini sevi…

#DVĪŅI Šonedēļ būsi uzlādēts ar jaunu enerģiju- izmanto to, lai veiktu pārmaiņas un parūpētos par sevi! Tu to esi pelnījis pēc pietiekami smagiem pēdējiem mēnešiem! Tiesa- lielākais darba apjoms vēl priekšā, tāpēc sāc jau laicīgi arī atlikt savu enerģiju rezervēm…

#VĒZIS Ir jādzīvo tagadnē- parūpējies par sevi, koncentrējies uz mērķi. Iespējams šonedēļ būsi nedaudz izklaidīgs, bet ir taču pavasaris! Vairāk jādodas pastaigās, jāizbauda svaigais gaiss un jāizvēdina galva. Brīvā dabā tavas domas atradīs jaunu lidojumu un iedvesmu!

#LAUVA ir laiks pārtraukt rutīnu ar kādu jaunu aktivitāti- meklē iespējas nedaudz pamainīt savu ikdienu. Šonedēļ vari sajusties, ka visi iet pretējā virzienā kā tu! Pielāgojies, bet nepakļaujies! Varī arī uznākt melanholijas vilnīts, tomēr liekā emocionalitāte nedrīkst traucēt sasniegt mērķi!

#JAUNAVA nesaplāno pārāk šo nedēļu, bet gan ļaujies tās plūsmai. Ja rodas jaunas iespējas, nešaubies un izmanto tās!  Katrai tavai kustībai šonedēļ būs papildus spēks un apņēmība! Sevišķi lietišķajā gultnē spēsi panākt daudz vairāk nekā iepriekš! Galvenais ir saglabāt apņēmību!

#SVARI jau nedēļas sākums neparedzēti mainīsies, bet tu nepretojies un nonāksi tur, kur tev vajag būt! Vienlaikus vajag saglabāt piesardzību. Šonedēļ  atradīsies savu emociju varā, tāpēc katrai tavai darbībai būs papildus spilgtums un izpausmes! Ieteikums – dari kaut ko radošu!

#SKORPIONS ja dalīsies ar citiem savos sapņos ir lielāka iespēja, ka tie piepildīsies. Pavadi šo nedēļu ar labiem draugiem un tuviem cilvēkiem. Vienlaikus, gan pārāk daudz visa kā ir jādara, tāpēc būs grūti izvēlēties prioritātes! Sper soli atpakaļ, izvērtē informāciju un izvēlies īsto ceļu!

#STRĒLNIEKS detaļas ir mazsvarīgas, neiespringsti uz tām, koncentrējies uz mērķi un paturi savu prātu atvērtu. Šonedēļ tāda cīņas nedēļa, jo ir sajūta, ka visiem apkārtējiem būs tikai viens mērķis – tev visu sarežģīt! Cīņas izvēlies gudri un domā, ko saki!

#MEŽĀZIS nekas nav tā kā izskatās, saglabā ticību un turpini virzīties uz priekšu, pat ja nedēļa neizdosies kā ieplānots. Liela ir iespēja, ka cilvēki ap tevi uzvedīsies mazliet traki un neprognozējami, tāpēc savus plānus nesarežģī! Dari visu maksimāli vienkārši un viegli!

#ŪDENSVĪRS Pavadi šonedēļ daudz laika mierīgi esot mājās un relaksējoties. Ja lasīsi starp rindiņām uzzināsi, kas patiesībā notiek tev apkārt. Var sanākt maza “rīvēšanās” par vietu zem saules, bet padoties nevajag! Labāk viltīgi izlocies, tā lai beigās tāpat esi virsotnē!

#ZIVIS Šonedēļ tev nāksies pārdomāt , vai ieņemtais virziens tev ir pareizais. Ja palaidīsi to vaļā, var rasties vēl labākas iespējas. Vispār nedēļa var sanākt traka, jo lietas mainīsies ik dienas! Plūsti cauri un vienkārši dari ko vari! Pacietība ir šīs nedēļas atslēgas vārds!


Pievienot komentāru

  1. dvīnīte teica:

    Esmu iepriecināta.

    +1 0 -1 0

  2. ūdensvīrs teica:

    Esmu ļoti izbrīnīta un iegrimusi domās .. ;//

    +1 0 -1 0

Čigāne: Izaugsmes laiks ir īstais brīdis reformām

Strukturālās reformas Latvijā jāveic bez liekas kavēšanās. Latvijai jāieklausās Eiropas Komisijas rekomendācijās un tās jāīsteno jau tagad, piektdien, 19.janvārī, pēc sēdes uzsvēra Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Lolita Čigāne.

Pieaudzis policijas lēmumu skaits par varmākas nošķiršanu no upura

Pērn Valsts policija pieņēma 695 lēmumus par varmākas nošķiršanu no upura, kas ir par gandrīz četrām reizēm vairāk nekā gadu iepriekš, kad tika pieņemti 184 šādi lēmumi, informē policijas pārstāve Kristīne Lāce-Štrodaha.

Mūrniece: Satversmes tiesas autoritāte var veicināt nepieciešamās reformas

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece uzsver Satversmes tiesas autoritātes nozīmi tiesu sistēmai nepieciešamo reformu īstenošanā un uzticamības vairošanā. Turklāt diskusijas dalībnieki atzinuši, ka Satversmes tiesas un Saeimas sadarbība ir bijusi laba.

Lursoft: Pērn uzņēmumiem piemēroto nodrošinājumu skaits sarucis par 16,3%

Pagājušajā gadā juridiskām personām reģistrēti 13 779 jauni nodrošinājumi un, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, pērn reģistrēto nodrošinājumu skaits sarucis par 16,3%, liecina Lursoft apkopotā informācija.

Latvenergo krimināllietā vairāki apsūdzētie varēs neapmeklēt sēdes

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piektdien, 19.janvārī, sākot skatīt apjomīgo Latvenergo kukuļošanas pamata krimināllietu pret 12 apsūdzētajiem, atļāva vairākiem no viņiem uz turpmākajām tiesas sēdēm neierasties.

Apdrošinātājs: Divkāršojies atlīdzību skaits par ziemas sporta veidos gūtajām traumām

Pēdējo trīs gadu laikā atlīdzību skaits par traumām, kas gūtas, nodarbojoties ar ziemas sporta aktivitātēm, palielinājies vairāk nekā divas reizes, liecina apdrošināšanas sabiedrības Balta dati.

VUGD atgādina: Šobrīd atrasties uz ledus ir ļoti bīstami

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests atgādina ikvienam, ka ziemas periodā ielūzt ledū un noslīkst ne tikai makšķernieki, bet arī cilvēki, kas, piemēram, pastaigājas vai slidinās pa ledu. Tāpēc VUGD aicina iedzīvotājus nedoties uz ledus, jo tas ir bīstami un var apdraudēt cilvēka veselību un dzīvību.

Ukrainas lēmums iekļaut Latviju nodokļu patvēruma valstu sarakstā nav pamatots, uzskata FM

Ukrainas 2017.gada pēdējās dienās pieņemtais lēmums iekļaut Latviju nodokļu patvēruma valstu sarakstā nav pamatots, norāda Finanšu ministrijas pārstāvis Aleksis Jarockis.

KP: Iepirkumu rīkotāji var visātrāk pamanīt karteļu pazīmes

Konkurences padome vērš uzmanību uz iepirkumu rīkotāju iespējām pirmajiem pamanīt aizdomīgas sakritības pretendentu piedāvājumos, kas var liecināt par iespējamām uzņēmumu aizliegtām vienošanām. Šādos gadījumos iepirkumu rīkotājiem ir būtiski nepalikt vienaldzīgiem, bet gan par sakritībām ziņot KP.

Lielu izmaksu dēļ mākslīgā ledus slidotavu Bauskā šogad neierīkos

Mākslīgā ledus slidotava, kas Bauskā darbojās pagājušajā ziemā, šogad pilsētā lielu izmaksu dēļ netiks ierīkota.

Alkohola pārdevējus Igaunijā pārbaudīs mazie «policisti»

Lai atrastu pārdevējus, kuri nepilngadīgajiem nelikumīgi pārdod alkoholu vai tabakas izstrādājumus, policija Igaunijā turpmāk drīkstēs darbā iesaistīt nepilngadīgos, kuru uzdevums būs mēģināt nopirkt neatļautās preces.

Patēriņam Latvijā nodoto cigarešu skaits pērn 11 mēnešos samazinājies par 1,4%

Pagājušā gada 11 mēnešos patēriņam Latvijā kopumā nodoti 1,757 miljardi cigarešu, kas ir par 25,642 miljoniem cigarešu jeb 1,4% mazāk nekā 2016.gada 11 mēnešos.

PVD: Biodrošības prasībām Latvijā neatbilst 5-6% mājas cūku novietņu

 Biodrošības prasībām patlaban neatbilst 5-6% no kopējā mājas cūku novietņu skaita Latvijā un tas nozīmē, ka vairums cūkkopju attiecīgās prasības ievēro, norāda Pārtikas un veterinārā dienesta Novietņu uzraudzības daļas vadītāja Maija Irbe.

Ekonomists: Svarīgākajai reformai jānotiek cilvēku galvās

«No biznesa skolā mācītajām psiholoģijas gudrībām man vislabāk palikusi prātā iekšējās/ārējās kontroles punkta ideja. Ir cilvēki, kuri tic, ka viņi paši nosaka savu likteni, un ir tādi, kuri domā, ka to nosaka ārēji spēki. Man ir ļoti lielas aizdomas, ka Latvijā cilvēki savas veiksmes vai neveiksmes izskaidro ar ārējiem apstākļiem daudz lielākā mērā nekā Šveicē vai citā ilgāk brīvību baudījušā valstī,» komentē Luminor bankas ekonomists Pēteris Strautiņš.

Valsts kontroliere: Budžeta plānošanā vairāk jādomā ilgtermiņā

Latvijas valsts un pašvaldību budžetu plānošanā vairāk jādomā ilgtermiņā, Rīta panorāmā pauž Valsts kontroles vadītāja Elita Krūmiņa.

Pērn 11 mēnešos Latvijā saražots par 6,3% vairāk alkoholisko dzērienu

Pērnā gada 11 mēnešos Latvijā saražoti 51,52 miljoni litru alkoholisko dzērienu, neskaitot alu. Salīdzinot ar 2016.gada 11 mēnešiem, pērn saražots par 6,3% vairāk alkoholisko dzērienu, liecina VID apkopotie akcīzes preču aprites rādītāji.

Sola lielākas algas strādājošajiem un atbalstu Latvijas rūpniecībai

«Ekonomikas ministrijas prioritātes 2018.gadā ir lielākas algas strādājošajiem un atbalsts Latvijas rūpniecībai. Latvijas simtgades gadā ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir jāsajūt gan valsts, gan savas personīgās labklājības celšanās,» sola ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens. 

Tallinas-Helsinku tuneļa iecerei trūkst ambīciju, tā «Dusmīgo putnu» izstrādātājs

Kamēr Somija un Igaunija kaļ plānus zemūdens tunelim starp Tallinu un Helsinkiem, ko varētu īstenot 2030.gados, somu datorspēļu veidotājs Tallinā iepazīstinājis ar ieceri, kas paredz šādu būvi pabeigt jau 2024.gadā.

Skycop: Aviopasažieriem ir tiesības zināt, kas slēpjas aiz iemesla «ārkārtas apstākļi»

Patērētāju uzraudzības biedrības Wich? datu analīze atklāj, ka Lielbritānijā vidēji katrs ceturtais lidojums, kas sasniedz savu galamērķi, ir kavējies. «Ārkārtas apstākļi» kļuvuši par aviosabiedrību iecienītāko attaisnojumu, lai izvairītos no kompensāciju izmaksāšanas, taču patiesā kavēšanās iemesls esot citādāks

Ždanoka biedē krievvalodīgos vēlētājus teju zem Kubas revolūcijas saukļiem

Politiķe Tatjana Ždanoka, atgriežoties Latvijas politikā, plāno organizēt spēcīgu pilsonisko pretošanos iecerētajām izglītības reformām, cilvēkus pulcējos zem saukļiem Tagad vai nekad vai Tēvzeme vai nāve, kas izmantots Kubas revolūcijā.

ASV biržu indeksi krītas pēc bažām par valdības darba apturēšanu

Amerikas Savienoto Valstu biržu indeksi ceturtdien, 18.janvārī, kritās un saruka arī ASV dolāra vērtība, jo investoru noskaņojumu ietekmēja bažas par iespējamu ASV valdības darba apturēšanu.

Čakša sliecas neatbalstīt priekšlikumu ieviest maksu tikai par receptes izrakstīšanu

Veselības ministre Anda Čakša sliecas neatbalstīt priekšlikumu piemērot samaksu tikai par receptes izrakstīšanu, bet varētu rosināt diskusiju par attālinātās konsultācijas apmaksu.

Latvenergo: Pēdējos trīs gados elektroenerģijas cena kritusies par 30%

Pēdējos gados Latvijā ir strauji kritusies elektroenerģijas cena. No 2014. līdz 2017.gadam vidējā elektrības cena Nord Pool biržā ir kritusies par 30%, ļaujot samazināt galalietotāju izmaksas, vēsta AS Latvenergo.

«Agresorvalsts» Krievija: Ukraina «aprok» Minskas nolīgumus par konflikta izbeigšanu

Saistībā ar Ukrainas austrumos notiekošo karu tās Augstākā rada pieņēmusi Donbasa reintegrācijas likumprojektu, kur Krievija atzīta par agresorvalsti, uz ko Maskava atbildējusi, ka Ukraina šādi vēršas pret Minskas miera nolīgumiem.

EY pētījums: Par komercbanku prioritātēm pasaulē kļūst kiberdrošība

Gada laikā banku prioritātes mainījušās no reputācijas un darbības risku vadības uz datu drošības jautājumiem, secina Jaunākais EY banku nozares vispasaules pētījums EY Global Banking Outlook 2018.