bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Otrdiena 23.01.2018 | Vārda dienas: Strauta, Grieta

Nedēļas horoskops (8. - 14.decembris) - tavs pārdomu laiks

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(+5 vērtējums, 5 balsojumi)

unnamed1

Nedēļas horoskopa apkopojums visām horoskopa zīmēm.

#AUNS Tevi pārņems izteikta vēlme satikties ar draugiem un izklaidēties, gandrīz nepārvarami- galu galā visu nedēļu esi strādājis. BET dari visu iespējamo, lai sasniegtu savus mērķus – šī ir viena no tām nedēļām, kad gandrīz viss iespējams, ir tikai jārīkojas!

#VĒRSIS Atgriezīsies cerības un viegluma sajūta, šonedēļ dari kaut ko neparastu, izkļūsti no rutīnas, izbaudi sniegu (ja tavā galā tāds parādās)!  Un vispār… vai tu maz atceries, par ko jūs strīdējāties? Ir laiks tikt tam pāri un saprast, kas patiesība notiek, viss uzlabosies!

#DVĪŅI Tev ir nepieciešams par sevi vairāk rūpēties. Nemēģini visu izdarīt pats, ja jautāsi, tavi mīļie tev nespēs atteikt.  Būsi koncentrētas enerģijas pārņemts, ir īstais laiks pieķerties problēmām un tās risināt, atbildes ir tavā acu priekšā!

#VĒZIS Tu vari atlikt darāmu cik vien gribi, bet tas neliks tiem kaut kur pazust! Ir laiks saņemties un skatīties patiesībai acīs! Pārskati savas finanses, drīz var gadīties negaidīti tēriņi. Dažkārt ir jāizvēlas grūtākais ceļš, lai sasniegtu mērķus ar garantiju!

#LAUVA Marsa pārejas rezultātā atgriezīsies balanss tavā dzīvē. Lai gan brīvdienas, iespējams, esi jau saplānojis, gatavojies izmaiņām! Atceries, ka attiecības nesastāv tikai no ņemšanas bet arī no došanas. Vai tu ieguldi pietiekoši daudz sevis tajās?

#JAUNAVA Tu esi pazaudējies saikni ar dabu- šonedēļ vajadzētu padomāt par to, kā tu rūpējies par sevi un kas būtu jāmaina! Ja vari, paņem kādu dienu brīvu, vai vismaz beidz darbu ātrāk, jo sākot no nedēļas sākuma, tu būsi nepārtrauktā skriešanā…

#SVARI Nožēlojot izdarīto tu tikai sevi moki un neļauj sev augt un attīstīties. atskatīsies pagātne, viss ir nācis par labu! Tev vajag vairāk izklaidēties, tu esi pārāk sasprindzis. Nedēļas gaitā ieraudzīsi lietas, kuras būtu jāmaina, ir tikai jāgrib…

#SKORPIONS Lai ko tu darītu, visas aktivitātes tavās brīvdienās būs piesātinātas ar piedzīvojumiem un jaunām atklāsmēm. Bet darba nedēļā tava intuīcija tev pateiks priekšā visu, vēl pirms kaut kas notiks, paļaujies uz to un esi piesardzīgs!

#STRĒLNIEKS Tavi tuvinieki šonedēļ vēlēsies dzirdēt tieši tavu viedokli, tas var aizņemt diezgan lielu tava laika daļu, atrodi laiku sev! Attiecībā uz sevi visu labāk izpratīsi, ja uzklausīsi stāsta abas puses! Esi atklāts sarunās ar citiem- tas var darīt brīnumus!

#MEŽĀZIS Šī ir viena no tām retajām nedēļā,, kad tu vari atpūsties un neko nedarīt, izbaudi klusumu un mieru, atjauno enerģiju. Jutīsies apskaidrots, kad ieraudzīsi, kas patiesībā notiek- pateicoties zvaigžņu stāvoklim! Šonedēļ gaidāmi arī pārsteigumi!

#ŪDENSVĪRS Šonedēļ jutīsies neparasti labi, jo šis ir tas mirklis, kad beidzot tu vari palaist vaļā pagātni lai tiektos pretī nākotnei!  Tev nāksies paļauties uz visuma vadību, tas ir vienīgais veids! Izvairies izteikt savu viedokli(pats sapratīsi, kāpēc)!

#ZIVIS Negaidi, ka viss notiks pēc tava plāna. Ļaujies nedēļas notikumu gaitai un tu atklāsi ko tādu, kas mainīs tavu skatu uz dzīvi! Ja vēlies izvairīties no konfliktiem, šonedēļ labāk izvairies no apkārtējiem (cik nu tas ir iespējams)- izmanto šo laiku, lai parūpētos par sevi!


Pievienot komentāru

Arktisko dīzeļdegvielu bez biodegvielas piejaukuma varēs tirgot tikai ziemas periodā

Ministru kabinets sēdē apstiprināja grozījumus MK 2000.gada 26.septembra noteikumos Par benzīna un dīzeļdegvielas atbilstības novērtēšanu, skaidri definējot laika periodu no 15.aprīļa līdz 31.oktobrim, kurā dīzeļdegviela būs jātirgo ar biodegvielas piejaukumu. Šī norma stāsies spēkā 2018.gada aprīlī.

Apsaimniekotājs: Nepieciešams stingrāks normatīvais regulējums par ietvju tīrīšanu ziemā

Lai sniegotā laikā visas ietves patiešām būtu labi sakoptas, ir nepieciešama vienota izpratne par notīrītām ietvēm un lielāka sabiedrības iesaiste, uzskata nekustamo īpašumu apsaimniekošanas grupas Civinity reģionālais vadītājs Latvijā Remigijs Valentinavičs. Viņš uzsver, ka iedzīvotājiem trūkst informācijas par to, kādi ir noteikumi par ietvju tīrīšanu, kam var sūdzēties par pārkāpumiem un kādi ir pašu iedzīvotāju pienākumi, lai netraucētu ielu tīrīšanu.

Fotoradari pastiprināti kontrolēs OCTA un tehniskās apskates derīguma termiņus

No 22.janvāra līdz 4.februārim Latvijas transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs, CSDD un Valsts policija, īstenos sociālu kampaņu. Kampaņas ietvaros paredzēts veikt plašu profilaktisko darbu, skaidrojot autovadītājiem, ka OCTA vai tehniskā apskate nav tikai formalitāte

10 gadu laikā studentu skaits krities par 35%

2017./2018. akadēmiskajā gadā studijās iesaistījušies 81,6 tūkstoši studentu, un gada laikā studējošo skaits ir samazinājies par 1,6%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes jaunākie dati. Pēdējo desmit gadu laikā, samazinoties iedzīvotāju skaitam, studentu skaits ir sarucis par 43,8 tūkstošiem jeb 35%.

Valdība piekrīt 2019.gadā sākt pāreju uz mācībām latviešu valodā

Ministru kabinets piekrita no 2019.gada 1.septembra vispārējās izglītības iestādēs sākt pakāpenisku pāreju uz mācībām latviešu valodā.

Latvijas krājbankas administrators pērn atguvis 7,198 miljonus eiro

Likvidējamās Latvijas krājbankas administrators pagājušajā gadā atguvis kopumā 7,198 miljonus eiro, liecina oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis publicētais pārskats.

NA deputāts: Nelielas valstis nevar atļauties viduvējību un dažādu mērogu tiesiskuma un korupcijas skandālus

«Dzīvojot demokrātiskā valstī, katram iedzīvotājam, kuram ir vēlēšanu tiesības, izaicinājums ir sekot politiskajiem procesiem un pamanīt, kurš politiskais spēks aiz kādām interesēm «stāv»,» intervijā ar BNN uzsver Nacionālās apvienības Visu Latvijai!–Tēvzemei un brīvībai/LNNK Rīgas domes opozīcijas deputāts Jurģis Klotiņš.

Pērn ar zaudējumiem strādājis Igaunijas dzelzceļa kravu pārvadātājs

Igaunijas valsts dzelzceļa uzņēmums EVR Cargo 2017.gadu noslēdzis ar neto zaudējumiem 1,2 miljona eiro apmērā, taču zaudējumus samazināt palīdzējusi gada trešajā ceturksnī gūtā peļņa aptuveni miljona eiro apmērā.

Ierosina mainīt pārbaudes darbu organizēšanu skolās

Iesniegta iniciatīva par to, lai valsts un skolas pārbaudes darbi tiktu organizēti ar minimālu vienas dienas pārtraukumu starp diviem darbiem. Iniciatīvas autors uzskata, ka, ieviešot šādu likumu, tiks uzlaboti pārbaudes darbu rezultāti un samazināsies skolēnu slodze.

Latvija nodod pieredzi Uzbekistānai valsts civildienesta reformu jautājumos

Uzbekistāna ir viena no Latvijas prioritārajām valstīm attīstības sadarbības politikā. Ņemot vērā Uzbekistānā uzsāktās vērienīgās valsts pārvaldes reformas, Latvija ir gatava turpināt sniegt atbalstu un dalīties ar savu uzkrāto pieredzi, apliecina Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstnieks Igors Apokins.

Igaunijā būvniecības izmaksu kāpumu visvairāk ietekmē darbaspēka izmaksas

Pērn Igaunijā sadārdzinājušies celtniecības darbi, jo būvniecības izmaksu indekss valstī, salīdzinot ar 2016.gada vidējo līmeni, audzis par 1,5%.

Alkohola nozare ieviesīs sociālās atbildības simbolus uz dzērienu etiķetēm

Vairāk nekā 60% no visām Latvijā iegādājamo vīna un grādīgo dzērienu aizmugurējām etiķetēm šogad tiks papildinātas ar sociālās atbildības simboliem, kas atgādinās par atbildīgu alkohola lietošanu.

Asociācija: OCTA arī šogad apdrošinātājiem varētu nest zaudējumus

Transportlīdzekļu īpašnieku obligātā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana arī šogad apdrošinātājiem varētu nest zaudējumus, taču tālākam straujam OCTA cenu kāpumam nav pamata.

Venēcijā tūristi neapmierināti ar 1 100 eiro restorāna rēķinu

Gleznainās Itālijas kanālu pilsētas Venēcijas vadība solījusi panākt taisnīgu iznākumu četru Japāņu atpūtnieku sūdzībai, ka kādā restorānā tiem par steikiem, ceptas zivs plati, ūdeni un apkalpošanu prasīts maksāt 1 100 eiro.

Rīgas domē iesniegta portāla ManaBalss.lv iniciatīva Par Āgenskalna tirgus glābšanu

Rīgas domē iesniegta Andas Baidekalnas izveidotā iniciatīva Par Āgenskalna tirgus glābšanu, par kuru portālā Manabalss parakstījušies vairāk nekā 2 000 cilvēku.

Neadresēto pasta sūtījumu problēma atrisināta ar nozares pašregulāciju

Neadresēto pasta sūtījumu problēma ir atrisināta ar nozares pašregulācijas mehānisma palīdzību, teikts Ekonomikas ministrijas sagatavotajā informatīvajā ziņojumā par pašregulācijas mehānisma ieviešanu un tā darbības efektivitāti neadresētās reklāmas jautājuma risināšanā.

Spānijā Pudždemona došanos uz Dāniju uzskata par «uzprasīšanos» uz aizturēšanu

Spānijas Augstākās tiesas tiesnesis vainojis separātiskā reģiona Katalonijas bijušo prezidentu Karlesu Pudždemonu mēģinājumā izprovocēt savu aizturēšanu, jo pēdējais pirmoreiz kopš došanās trimdā uz Beļģiju ir izceļojis uz citu valsti, Dāniju.

Nav vienprātības par nepieciešamību izvērtēt maksātnespējas procesu tiesvedības

Tieslietu padomes sēdē nevalda vienprātība par izmeklēšanas komisijas izveidi maksātnespējas procesu tiesvedību izvērtēšanai.

Stambulas konvencijas ratifikācija Latvijā negūst visas koalīcijas atbalstu

No valdošās koalīcijas frakcijām tikai Vienotība pagaidām atbalsta Stambulas konvencijas ratifikāciju, liecina politiķu paustais.

Bildēs: Ne kases, ne pirkumu skenēšanas – ASV atver jauna veida pārtikas veikalu

E-tirdzniecības milzis Amazon Amerikas Savienotajās Valstīs vēris durvis veikalam, kur nav ne kases, ne arī pašapkalpošanās kases ar pirkumu skenēšanu, turklāt pircēji tiek mudināti: «Vienkārši ej ārā».

Ledus biezums Lielupē vietām sasniedz 15 centimetru

Ledus biezums Lielupē pie Staļģenes sasniedzis 12 centimetru, savukārt pie Kalnciema - 15 centimetru, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra mērījumi. Turklāt nedēļas otrajā pusē - līdz ar atkusni un nokrišņiem - Latvijas upēs sāksies ūdens līmeņa kāpums, vietām tas var būt straujš.

SAB direktora apzagšanā apsūdzētajam vīrietim piespriež piecus gadus cietumā

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa pirmdien, 22.janvārī, piesprieda piecu gadu cietumsodu agrāk tiesātam vīrietim par Satversmes aizsardzības biroja direktora Jāņa Maizīša dzīvokļa un citu personu dzīvokļu apzagšanu. Tāpat vīrietim piemērotas 180 stundas piespiedu darba.

Latviju Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās spēles pārstāvēs 35 sportisti

Latvijas Olimpiskās komitejas Izpildkomitejas sēdē pirmdien, 22.janvārī, tika apstiprināts Latvijas Olimpiskās komandas Phjončhana 2018 sastāvs startam XXIII Ziemas Olimpiskajās spēlēs, kas no 9. līdz 25.februārim notiks Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā.

Čehijā gaida sīvu prezidenta vēlēšanu izšķirošo kārtu

Čehijā šonedēļ gaidāma prezidenta vēlēšanu otrā kārta, kur, kā noskaidrojuši sociologi, mazliet lielāks atbalsts gaidāms proeiropeiskajam akadēmiķim Jirži Drahošam, tomēr vēlēšanu pirmajā kārtā ar ievērojamu vairākumu uzvarējis pašreizējais čehu valsts galva Milošs Zemans.

Latvenergo: Šobrīd Latvija ir lielākā elektroenerģijas eksportētāja Baltijā

Latvija turpina eksportēt saražoto elektroenerģiju - pirmdien, 22.janvārī pulksten 10:00 tie bija 832 megavati. Īpaši intensīva izstrāde ir gan Daugavas hidroelektrostacijās, gan Rīgas termoelektrostacijās. Savukārt lielākais imports ir Lietuvā, kur tiek importēts tikpat, cik Latvija patērē, skaidro AS Latvenergo.