bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Piektdiena 22.09.2017 | Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris

Par BNN.LV

Baltic News Network – Informācija ar vērtību…

Ziņu portāls Baltic News Network, kurš savu darbību sācis 2010.gada 1.septembrī, ir izveidots ar mērķi sniegt objektīvu un operatīvu informāciju par aktualitātēm Latvijas un pasaules ekonomikā, sabiedrībā un politikā. Baltijas ziņu portāla saturs ir pieejams latviešu, angļu un krievu valodā.

«Ziņu portāls BNN Latvijā ir izveidots ar mērķi tālākai attīstībai gan Baltijā, gan citās Eiropas valstīs. Turpinot attīstīt līdzīgus projektus tiks apgūta Eiropas mediju telpa, attīstot neatkarīgu un kvalitatīvu biznesa informācijas portālu tīklu. Svarīgi atzīmēt, ka līdz BNN izveidei Baltijas interneta mediju vidē bija vērojama nepietiekami spēcīga kvalitatīvas informācijas plūsma angļu valodā, taču viegli pieejama biznesa informācija angļu valodā par Baltijā notiekošo, ir būtisks un ļoti nozīmīgs faktors veiksmīgas starpvalstu ekonomiskās sadarbības veidošanai,» atzīst Baltic News Network investors un īpašnieks Freds Cimmers (Fred Zimmer).

Lai nodrošinātu piesātinātu, konkurētspējīgu un lasītājiem patīkamu ziņu portāla saturu, BNN radošajā komandā strādā pieredzējuši žurnālisti, tulki un portālu redaktori. BNN satura kvalitāte un operativitāte ziņu pasniegšanā jau pirmajos portāla darbības mēnešos ļāva portālam kļūt par neatņemamu un uzticamu Baltijas ziņu lasītāju ikdienas sastāvdaļu.

BNN komanda ir pateicīga portāla lasītājiem, kuru skaits ik dienas pieaugot, ir būtisks indikators tam, ka mēs ejam pareizajā virzienā.

Lasiet un kļūstiet par neatņemamu BNN satura sastāvdaļu.

Ar cieņu,

Jūsu Baltic News Network

www.baltic-news-network.com