bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Ceturtdiena 17.08.2017 | Vārda dienas: Oļegs, Vineta

ŠĪ video dēļ viņa pazaudēja darbu policijā. Vai tā tiešām vajadzēja?

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

policiste

Pēc šī video ievietošanas internetā, viņai nācās atvadīties no darba policijā, taču nu viņa tikusi jau pie sev atbilstošāka darba.

Ļoti daudz ir dzirdēts un tiek atgādināts, ka ir jābūt prātīgiem ar to, ko ievietojam savos sociālo tīklu profilos, un pirms nolemjam, ko publicēt, apdomāt, vai tiešām tas ir atbilstoši mūsu amatam un kādas publicētajam ierakstam varētu būt sekas. Acīmredzot, šī sieviete par to nepavisam nepadomāja, taču liekas, ka viņa savu lēmumu nemaz nenožēlo.

Šī 26. gadus vecā sieviete pēc sava video publicēšanas tika atstādināta no darba policijā Maskavā, taču nu jau ir ieguvusi jaunu darbu  pavisam citā sfērā, un tas ir, iespējams, viņai pat piemērotāks.

PAY-Kristina-Negodina

Paskatoties uz fotogrāfijām, grūti pat noticēt, ka šī sieviete ir bijusi policiste un strādājusi tāda nozīmīgā iestādē. 26 gadus vecā Kristīna Negodina ir tikusi sev pie jauna darba – striptīza dejotājas amata, bet viņa negrasās padoties un cīnīsies, jo, viņasprāt, tas neesot bijis taisnīgi- šāda video dēļ viņu atlaist.

Video ir redzama deja, kur Kristīnai mugurā ir pieguļošas melnas drēbes un viņa pavedinoši dejo pie mūzikas savā guļamistabā. Pēc atlaišanas viņa saņēma darba piedāvājumu no Krievijas striptīza klubu ķēdes Golden girls (zelta meitenes), kur viņai piedāvāts piedalīties tiešsaistes šovā We Are Not Mutants (mēs neesam mutanti), piedāvājumam viņa piekritusi un līgums jau esot noslēgts.

Es esmu tik patīkami satraukta par to, kas gaidāms un kā izvērtīsies mana jaunā karjera. Tas pavisam noteikti būs lieliski un aizraujoši!

Kā jau iepriekš tika minēts, viņa uzskata, ka tas nav bijis taisnīgi, ka šāda video dēļ viņa tika atlaista, tāpēc viņa grasās piedzīt 10 miljonus rubļu lielu kompensāciju (aptuveni 142256 eiro). Paskaidrojot viņas atlaišanas iemeslu, vadība min, ka sieviete esot bijusi narkotisko vielu un alkohola reibumā, tāpēc šādu nepiedienīgu video arī esot publicējusi. Kristīna esot nolīgusi vienus no vislabākajiem advokātiem, kā arī iesniegusi dažādus pierādījumus, piemēram, asins analīzes, kurās uzrādīts tas, ka viņas asinīs nav atrastas nekādas narkotisko vielu vai alkohola pēdas.

Lūk arī video!

Avots:

zeltene_logo_v1


Pievienot komentāru

 1. Vīrietis. teica:

  Porņuhu karaliene. Uz paneļa. Par rubulli. Vairāk neviens nedos pagātnes dēļ tādai slampai.

  +1 0 -1 0

  • Fifa. teica:

   Kur pierādījumi slampībai? Dejo’joša sieviete slampa/ A tu droši vien 70 gadīgs izvirtulis nogribējies. Skauž, ka sieviete vēl var padejot. Viņa pat ir apģērbta.

   +1 0 -1 0

 2. Fifa teica:

  Es neredzu neko tādu , par ko būtu jāatstādina no amata. Nu baigais amats – milicija. Lai tiesājas. Tā ir diskriminācija.

  +1 0 -1 0

 3. sprīdis teica:

  ja cilvēks grib tā naudu pelnīt tad lai pelna, apkārt tak kapitālisms, nav ko nosodīt, kamēr jauna lai dejo, saburzīsies āda vairs nedejos.

  +1 0 -1 0

Nīderlandē tiesas prāva par saindēto olu skandālu

Nīderlandē tiesas priekšā stājušies divi vīrieši par iespējamu saistību ar aizliegtu insekticīdu saturošu olu skandālu, kura dēļ virknē Eiropas valstu iznīcināti miljoniem olu un nodarīti zaudējumi vairāku miljonu eiro vērtībā.

LLKC: Augļu un ogu raža piedzīvos samazinājumu no 40% līdz pat 80%

Augļu un ogu raža atkarībā no kultūras šogad piedzīvos samazinājumu no 40% līdz pat 80%, savukārt dārzeņkopībā - 20% līdz 30%, liecina Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra dārzkopības ekspertu veiktie apsekojumi.

Lidosta Rīga pilnveido vides pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Starptautiskajā lidostā Rīga uzbrauktuvē pie izlidošanas termināļa ir ierīkota jauna autostāvvieta personām ar īpašām vajadzībām, kas tagad ir aprīkota gan ar ceļa marķējumu, gan arī attiecīgu ceļazīmi, vēsta lidostas pārstāvji.

Autovadītāji sāk retāk piekukuļot policistus

Šogad septiņos mēnešos samazinājies gadījumu skaits, kad transportlīdzekļu vadītāji policistiem piedāvājuši kukuli.

Uz robežas aizturēts Indijas pilsonis ar viltotiem dokumentiem; kriminālsoda nav

Terehovas robežkontroles punktā konstatēts viens no Maskavas ar autobusu ieceļojošs Indijas pilsonis, kurš uzrādījis viltotu Eiropas Savienības ģimenes locekļa uzturēšanās karti. Kriminālprocess nav uzsākts, turklāt persona atgriezta uz izceļošanas valsti.

Latvijas dzelzceļam nevajadzēs maksāt dividendes no pērnā gada peļņas

AS Latvijas dzelzceļš nevajadzēs maksāt dividendes no pērnā gada peļņas, kas bija 880 998 eiro, trešdien, 16.augustā, lēma valdība.

Papildināts Dziesmu un deju svētku likums- Kas tajā jauns?

Gatavojoties XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku norisei 2018.gada vasarā, trešdien, 16.augustā, Ministru kabinets apstiprinājis vairākus grozījumus Dziesmu un deju svētku likumā. Priekšlikumi paredz precizēt vairākus aspektus, kas skar svētku sagatavošanu un iesaistīto pušu atbildības.

Igauņu Inbank pusgadā nopelna 5,7 miljonus eiro

Igauņu finanšu pakalpojumu sniedzējs Inbank 2017.gada pirmajā pusē guvis peļņu 5,7 miljonu eiro apmērā, kas, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, ir lēciens par 429%.

Paredz jaunus noteikumus likumā Par valsts noslēpumu

Paredz jaunu kārtību personas informēšanā par tās atbilstību speciālās atļaujas saņemšanas nosacījumiem, kā arī iespēju pārsūdzēt atļaujas atteikumu un atkārtotu pretendēšanu uz tās saņemšanu.

Latvijas pilsonībā uzņemtas vēl 103 personas

Ministru kabinets izdevis rīkojumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 103 personas, tajā skaitā, divas nepilngadīgas personas, kuras naturalizējušās kopā ar vecākiem.

Pētījumā noskaidrots, ka palielinājusies meža sicistas populācija Latvijā

Pētījumā par Latvijā un Eiropā īpaši aizsargājamas grauzēju sugas meža sicistas sastopamības izmaiņām ilgtermiņā, noskaidrots, ka šīs retās sugas populācija Latvijā kopš 1988.gada ir pieaugusi.

Igaunijā vēlas uzlabot valsts kā darbadevēja reputāciju

Igaunijas Finanšu ministrijai, tiecoties uzlabot valsts sektora kā darbadevēja reputāciju un zīmolu, tā izsludinājusi iepirkumu «Valsts kā darbadevējs», lai izstrādātu rīcības plānu šo mērķu sasniegšanai.

Lūdz atsaukties 0 rēzus pozitīvās asins grupas donorus

Valsts asinsdonoru centrs īpaši aicina atsaukties 0 rēzus pozitīvās asins grupas donorus. Tāpat vēl joprojām ļoti nepieciešami 0 rēzus negatīvo, kā arī B rēzus negatīvo asins grupu donori.

KNAB nekonstatē nelikumības Seržanta rīcībā, apmaksājot Saeimas telpas sievasmātes jubilejas svinībām

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs pārbaudē nav konstatējis pārkāpumus par Saeimas deputāta Kārļa Seržanta apmaksātajām Saeimas rezidences telpām savas sievasmātes 80.gadu jubilejas svinībām.

ZM aicina pieteikties zivsaimniecības attīstības atbalsta pasākumiem

Lauku atbalsta dienestā no 21.augusta tiks pieņemti projektu iesniegumi atbalsta saņemšanai Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020.gadam pasākumos Inovācija, Produktīvi ieguldījumi akvakultūrā un Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde.

Aicina vērtēt no Veselības inspekcijas aizrotētās Mežsargas amata nepieciešamību

Augstākā tiesa aicina Valsts kontroli izvērtēt direktora vietnieka amata lietderīgumu Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā, ziņo tiesā.

Ašeradens: Nevar pieļaut Ušakova vai Lemberga nonākšanu premjera amatā

Nokļūstot partijas Vienotība priekšsēdētāja amatā, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens centīsies mobilizēt demokrātiskos spēkus, lai novērstu politiķu Aivara Lemberga vai Nila Ušakova nonākšanu premjera amatā, tā sacīja Ašeradena intervijā LNT raidījumam 900 sekundes.

Brīdina: Iespējami pārtraukumi Swedbank internetbankas darbībā

Saistībā ar Swedbank veiktajiem informācijas tehnoloģiju modernizācijas darbiem naktī uz ceturtdienu, 17.augustu, iespējami pārtraukumi bankas maksājumu karšu un internetbankas darbībā.

Bils Geitss noziedo 4,6 miljardus dolāru, samazina daļas Microsoft

Datorprogrammatūras uzņēmuma Microsoft līdzdibinātājs Bils Geitss labdarībai piešķīris 4,6 miljardus ASV dolāru, kas ir viņa lielākais ziedojums kopš 2000.gada.

Čakša: Palielinot algu mediķiem, radīsies sajūta, ka politiķiem var ticēt

Veselības aprūpes sistēmas reformā iecerētais atalgojuma palielinājums varētu būt pirmais solis, lai sāktu radīt sajūtu, ka politiķiem var noticēt, teic veselības ministre Anda Čakša.

Aptauja: Latvijas iedzīvotājiem mēnesī vidēji nepieciešami 1 165 eiro

Normālai dzīvei Latvijas iedzīvotājiem mēnesī vidēji būtu nepieciešami 1 165 eiro, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Sjerraleonē traģisks zemes nogruvums

Rietumāfrikas valstī Sjerraleonē noticis zemes nogruvums, kur bojā gājuši ne mazāk par 400 cilvēkiem un vairāki simti iedzīvotāju ir pazuduši bez vēsts.

LOSP aicina ieviest elektronisko preču pavadzīmju sistēmu, lai mazinātu krāpšanu

Elektronisko preču pavadzīmju sistēma lauksaimnieku vērtējumā primāri būtu ieviešama lauksaimniecības un pārtikas precēm, jo tas palīdzētu izskaust un novērst pievienotās vērtības nodokļa krāpšanas shēmas, pauž Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome.

Latvija un Krievija vienojusies par papildu 3' 000 universālo kravu atļauju apmaiņu

Latvija un Krievija 2017.gadā kopumā apmainīsies ar 7 000 universālo atļauju starptautisko kravas pārvadājumu veikšanai, un tas ir lielākais universālo atļauju apjoms pēdējo 15 gadu laikā, ziņo VSIA Autotransporta direkcija.

Sudrabas vadīto oligarhu lietas komisiju konsultē bijušais Lemberga dēla advokāts

Ingunas Sudrabas vadīto «oligarhu lietas» parlamentārās izmeklēšanas komisiju oficiāli konsultē bijušais Ventspils mēra Aivara Lemberga dēla Anrija advokāts Aldis Alliks.