bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Sestdiena 10.12.2016 | Vārda dienas: Judīte, Guna
IgaunijaIgaunija

Igaunijā no valsts uzņēmumu padomēm atsauc visus parlamentāriešus

Igaunijas ekonomisko lietu un infrastruktūras ministre Kadri Simsone (Kadri Simsone) un uzņēmējdarbības un informācijas tehnoloģiju ministrs Urve Palo (Urve Palo) 9.decembrī paziņojuši, ka atsauc visus parlamenta deputātus no valsts uzņēmumu uzraudzības padomēm.

Igaunijas premjera partija aizstāv sadarbības protokolu ar Vienoto Krieviju

Igaunijā valdošā Centra partija neuzdrīkstas pārtraukt sadarbības līgumu Krievijas politiskās elites pārstāvēto politisko spēku Vienotā Krievija, tā 8.decembrī norādījusi «centristu» priekšsēdētāja vietniece un Igaunijas izglītības ministre Mailisa Repsa.

Igaunijā atkāpjas lauku lietu ministrs pēc mazāk kā divām nedēļām amatā

Par atkāpšanos 6.decembrī paziņojis Igaunijas lauku lietu ministrs Martins Repinskis no valdošās Centra partijas, kurš amatā aizvadījis mazāk nekā divas nedēļas, taču bijis spiests uzņemties atbildību par pārmetumiem krāpšanā, kas tiek vērsti pret viņam piederošu uzņēmumu.

Igaunijas ražotāji iestājas pret akcīzes nodokļa kāpumu dabasgāzei

Igaunijā pret valdības iecerēto akcīzes nodokļa likmes kāpumu 5.decembrī kopīgi iestājušās deviņu ražošanas nozaru uzņēmumu asociācijas un Igaunijas Darbadevēju konfederācija.

Igaunijā uz pēkšņām militārām mācībām izsauc 300 rezervistus

Igaunijas valdība 1.decembrī pieņēmusi rīkojumu sarīkot pēkšņas militāras mācības, lai pārbaudītu rezervistu spēju būt kaujas gatavībā 24 stundu laikā.

Igaunijas koalīcija distancējas no valdošai partijai izvirzītām apsūdzībām

Igaunijas premjerministra vadītās Centra partijas koalīcijas partneri - sociāldemokrāti un partija Par Tēvzemi un Res Publica apvienība – norobežojušies no šonedēļ valdošajai partijai izvirzītajām apsūdzībām par nelikumīgu politisko ziedojumu pieņemšanu.

Igaunija piedāvā britiem par 100 eiro «palikt ES»

Igaunijas iestādes uzsākušas reklāmas kampaņu, aicinot gados jaunus Lielbritānijas iedzīvotājus «palikt Eiropas Savienībā», iegūstot Igaunijas e-uzturēšanās atļauju par 100 eiro personai.

Igauņu ministrs: Igaunija un NATO sabiedrotie var novērst Putina avantūras

Igaunijas aizsardzības ministrs Svens Miksers norādījis, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins var mēģināt pārbaudīt NATO izlēmību, taču Igaunija un tās NATO sabiedrotie var kopīgi atvairīt Krievijas iespējamās avantūras.

Taxify Igaunijā šoferiem izīrē taksometrus

Igauņu uzņēmums, kas uztur taksometru izsaukšanas platformu Taxify, pavēstījis, ka Tallinā uzsāks izīrēt taksometrus šoferiem.

Igaunijas jūras spēku komandieris atkāpjas cigarešu un alkohola kontrabandas dēļ

Igaunijas jūras spēku komandieris Stens Sepers atkāpies no amata pēc tam, kad flotes kuģī atrasts liels daudzums kontrabandas alkohola un cigarešu.

Igauņu uzņēmums sāks aviodetaļu izgatavošanu ar 3D printeriem

Igauņu lidaparātu remonta un apkopes uzņēmums Magnetic MRO ar tā britu meitasuzņēmumu MAC Interiors sadarbojas 3D printeru izmantošanā, lai uzsāktu lidmašīnu interjera detaļu izgatavošanu.

Aptauja: Igaunijā labvēlīgi pret Rail Baltica 68% iedzīvotāju

Šoruden Igaunijā veiktā aptaujā noskaidrots, ka labvēlīgi pret dzelzceļa līnijas Rail Baltica būvniecību attiecas 68% valsts iedzīvotāju. Salīdzinot ar līdzīgas aptaujas rezultātiem 2015.gadā, atbalsts projektam nav mazinājies.

Igaunijas jaunās koalīcijas veidotāji sola negrozīt saiknes ar ES, NATO

Reaģējot uz Igaunijas un starptautiskajā sabiedrībā un presē izskanējušajām bažām ap šonedēļ notikušo straujo valdības gāšanu, trīs partijas, kuras grasās veidot nākamo valdošo koalīciju, nākušas klajā ar paziņojumu par esošā ārpolitikas kursa saglabāšanu.

Jaunākie komentāri