bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Otrdiena 28.02.2017 | Vārda dienas: Skaidrīte, Justs, Skaidra

Ozolaines nami valde vaino Kadžuli reiderismā

Vēlēšanu elektronisku balsu skaitīšanas sistēmas izstrādātājs Renārs Kadžulis reiderisma ceļā pērnā gada nogalē pārņēmis dzīvokļu īpašnieku biedrību Ozolaines nami, ziņo Ozolaines nami valde.

Konstantē trīs kūlas ugunsgrēkus

Trīs kūlas ugunsgrēki vakar tika dzēsti - Mazajā Ceriņu ielā Valkā, kurā dega pērnā zāle 400 kvadrātmetru platībā, Pērkoņu ielā Ventspilī pērnā zāle dega 100 m2 platībā, savukārt Raiņa ielā Alsungā dega pērnā zāle 20 m2 platībā, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Sudraba un Āboltiņa: Kučinska kļūda - šī gada budžeta pieņemšana

Ministru prezidenta Māra Kučinska valdība ir kā viļņos mētāta laiva bez laba kapteiņa un komandas, šādu vērtējumu Kučinska valdības darba pirmajam gadam sniedza partijas No sirds Latvijai vadītāja Inguna Sudraba.

Swedbank klientiem īslaicīgi tiks pārtraukti bankas pakalpojumi

No plkst. 00.00 līdz 06.00 trešdienas naktī uz 9.februāri notiks ikmēneša IT uzlabojumu ieviešana Swedbank sistēmās, darbu laikā naktī iespējami pārtraukumi Swedbank karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā.

Sola lielāku uzmanību pievērst transporta un loģistikas uzņēmēju atbalstam

«Tirdzniecības politiku arvien vairāk ietekmē globalizācija un izmaiņas pasaules ģeopolitikā. Tas rada gan izaicinājumus, gan iespējas Latvijas uzņēmējiem. Neskatoties uz pēdējā laika straujām pārmaiņām pasaulē, Latvijas diplomātiskais dienests strādā ar skaidru mērķi – aizsargāt Latvijas drošību un ekonomiskās intereses,» uzsver Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica.

Foto: Vīzija Mūkusalas promenādei pēc pāris gadiem

Rīgas domes konkursā par Mūkusalas skatu promenādi uz Vecrīgu un Daugavas salām uzvarējuši Projekta komanda RUUME arhitekti sadarbībā ar Olgu Trebuhinu, Mārci Kalniņu un SIA Baltex Group. Viņi sniedz vizuālo ieskatu kāda tā varētu izskatīties pēc pāris gadiem.

Regulatora padome apstiprina noteikumus, kas nosaka neatkarības prasības

Dabasgāzes sadales sistēmas operatoram atvērtā dabasgāzes tirgū ir jāstrādā neatkarīgi no jebkura tirgotāja un lietotāja, un tam ir jānodrošina visiem tirgus dalībniekiem vienlīdzīgi nosacījumi, ziņo Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija.

Maršruts nedēļas nogalei: Notiks pirmais Rīgas ielu ēdiena festivāls

Sestdien, 14.janvārī, Rīgā, Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā Vecrīgā, no plkst. 14.00 līdz plkst. 20.00 notiks pirmais Rīgas ielu ēdiena festivāls Stāsts: Ziema. Ēdiens tiks radīts, izceļot Rīgas - Gaujas reģiona kā Eiropas gastronomijas reģiona 2017 raksturīgo ziemas produktu klāstu, apvienojot pirmatnīgo un mūsdienīgo, informē Rīgas Tūrisma attīstības birojs .

Pētījums: Sociālie tīkli izraisa frustrāciju

Aptaujājot 16 750 respondentu visā pasaulē ir noskaidrots, ka sociālie tīkli izraisa frustrāciju. Dažādu iemeslu dēļ daudzus pēc sociālajos tīklos pavadīta laika pārņem negatīvas emocijas, kas pārspēj sociālo tīklu pozitīvo ietekmi, liecina Kaspersky Lab jaunākā pētījuma rezultāti.

Eksperti: Ar importētiem energoresursiem «barojam» kādas citas valsts ekonomiku

Ļoti bieži tā dēvētais ekoloģiskums ir tikai skaisti vārdi. Nodēvējot, piemēram, saules kolektoru vai siltumsūkni par ekoloģisku, vajadzētu arī noskaidrot un parēķināt, kādi zaudējumi dabai tiek nodarīti, lai šādu iekārtu saražotu, uzsver RB&B ekobūvnieks Harijs Tučs.

Ir atklāts, kādēļ vīrieši mirst ātrāk par sievietēm (+ fakti)

Šī parādību līdz šim nebija izskaidrojama, tika izvirzītas dažādas teorijas, taču tagad ekspertiem beidzot izdevies noskaidrot, kādēļ sievietēm veselība ir stiprāka nekā vīriešiem.

Neskatoties uz bojāto reputāciju, valdība varētu apstiprināt Koļegovu VID vadītājas amatam

Valsts vides dienesta vadītāja Inga Koļegova nav guvusi vienotu koalīcijas atbalstu rotācijai Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores amatā, tomēr valdībā vairākums varētu atbalstīt viņas kandidatūru.

Atgādinājums vecākiem: kad bērnu var atstāt vienu?

Pēdējās nedēļās medijus pāršalkušas arī vairākas ziņas par bērniem, kuri, vecāku nepieskatīti, guvuši nopietnas, pat nāvējošas traumas - izkrītot pa logu, braucot ar velosipēdu, noslīkstot. Tieši vasarā ik gadu strauji pieaug bērnu traumatisms, jo bērniem ir daudz vairāk brīvā laika, kamēr vecākiem tas ir liels izaicinājums visu šo laiku aizpildīt un nodrošināt savu klātbūtni.

Vai pelēm tiešām garšo siers? 15 populārākie mīti, kam tic gandrīz katrs- un kāpēc tie nav patiesi

Vai pelēm tiešām garšo siers? Vai cukurs padara bērnus hiperaktīvus? Vai rudmataini cilvēki pamazām izmirst?

Zinātnieki beidzot ir atklājuši, kāpēc pazūd zeķes

Zinātnieku komanda beidzot ir izveidojusi formulu, ar kuras palīdzību iespējams atrisināt mīklu, kādēļ mazgāšanas laikā pazūd zeķes.

Latvieši un igauņi vienosies kopīgā skrējienā

Pa Valgas un Valkas pilsētu ielām trešdien, 16.aprīlī, notiks starptautiskais Latvijas - Igaunijas skrējiens. Skrējiens ir veltīts agrākajam augstu sasniegumu sportistam Pāvelam Loskutovam, bet šogad mainījis nosaukumu un arī formātu.

12