bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Trešdiena 18.01.2017 | Vārda dienas: Antis, Antons

Maršruts nedēļas nogalei: Notiks pirmais Rīgas ielu ēdiena festivāls

Sestdien, 14.janvārī, Rīgā, Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā Vecrīgā, no plkst. 14.00 līdz plkst. 20.00 notiks pirmais Rīgas ielu ēdiena festivāls Stāsts: Ziema. Ēdiens tiks radīts, izceļot Rīgas - Gaujas reģiona kā Eiropas gastronomijas reģiona 2017 raksturīgo ziemas produktu klāstu, apvienojot pirmatnīgo un mūsdienīgo, informē Rīgas Tūrisma attīstības birojs .

Pētījums: Sociālie tīkli izraisa frustrāciju

Aptaujājot 16 750 respondentu visā pasaulē ir noskaidrots, ka sociālie tīkli izraisa frustrāciju. Dažādu iemeslu dēļ daudzus pēc sociālajos tīklos pavadīta laika pārņem negatīvas emocijas, kas pārspēj sociālo tīklu pozitīvo ietekmi, liecina Kaspersky Lab jaunākā pētījuma rezultāti.

Eksperti: Ar importētiem energoresursiem «barojam» kādas citas valsts ekonomiku

Ļoti bieži tā dēvētais ekoloģiskums ir tikai skaisti vārdi. Nodēvējot, piemēram, saules kolektoru vai siltumsūkni par ekoloģisku, vajadzētu arī noskaidrot un parēķināt, kādi zaudējumi dabai tiek nodarīti, lai šādu iekārtu saražotu, uzsver RB&B ekobūvnieks Harijs Tučs.

Ir atklāts, kādēļ vīrieši mirst ātrāk par sievietēm (+ fakti)

Šī parādību līdz šim nebija izskaidrojama, tika izvirzītas dažādas teorijas, taču tagad ekspertiem beidzot izdevies noskaidrot, kādēļ sievietēm veselība ir stiprāka nekā vīriešiem.

Neskatoties uz bojāto reputāciju, valdība varētu apstiprināt Koļegovu VID vadītājas amatam

Valsts vides dienesta vadītāja Inga Koļegova nav guvusi vienotu koalīcijas atbalstu rotācijai Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores amatā, tomēr valdībā vairākums varētu atbalstīt viņas kandidatūru.

Atgādinājums vecākiem: kad bērnu var atstāt vienu?

Pēdējās nedēļās medijus pāršalkušas arī vairākas ziņas par bērniem, kuri, vecāku nepieskatīti, guvuši nopietnas, pat nāvējošas traumas - izkrītot pa logu, braucot ar velosipēdu, noslīkstot. Tieši vasarā ik gadu strauji pieaug bērnu traumatisms, jo bērniem ir daudz vairāk brīvā laika, kamēr vecākiem tas ir liels izaicinājums visu šo laiku aizpildīt un nodrošināt savu klātbūtni.

Vai pelēm tiešām garšo siers? 15 populārākie mīti, kam tic gandrīz katrs- un kāpēc tie nav patiesi

Vai pelēm tiešām garšo siers? Vai cukurs padara bērnus hiperaktīvus? Vai rudmataini cilvēki pamazām izmirst?

Zinātnieki beidzot ir atklājuši, kāpēc pazūd zeķes

Zinātnieku komanda beidzot ir izveidojusi formulu, ar kuras palīdzību iespējams atrisināt mīklu, kādēļ mazgāšanas laikā pazūd zeķes.

Latvieši un igauņi vienosies kopīgā skrējienā

Pa Valgas un Valkas pilsētu ielām trešdien, 16.aprīlī, notiks starptautiskais Latvijas - Igaunijas skrējiens. Skrējiens ir veltīts agrākajam augstu sasniegumu sportistam Pāvelam Loskutovam, bet šogad mainījis nosaukumu un arī formātu.

10 labas filmas bērniem: mudina rūpēties un nebaidīties

Februārī brīvos vakarus ģimenes nereti īsina mājās vai kinoteātros. Mazo ekspertu skolas vecāki un RIGA IFF bērnu filmu programmas Kids Weekend kuratore Kristīne Simsone iesaka labākās filmas, kas ies pie sirds gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Irāna interesējas par kravu transportēšanu, izmantojot Rīgas brīvostu

Rīgā aizvadītā pirmā Latvijas - Irānas Kopējās komisijas sanāksme. Lai gan komisijas sanāksmes galvenais uzsvars bija uz autopārvadājumiem, Irānas delegācija izrādīja interesi par kravu transportēšanu, izmantojot jūras pārvadājumus.

Katrs ceturtais Latvijas skolēns mācās nelabprāt

Noslēdzoties pirmajam mācību pusgadam, Latvijas skolēnu aptauja atklāj, ka vidēji katram ceturtajam jaunietim darbs stundās nepatīk - īpaši izteikta šī tendence ir vecākajās klasēs.

Māte pirms 46 gadiem izmeta savu meitu miskastē, un nesen viņas atkal satikās

Pēc daudzu gadu izmisīgas savas mātes meklēšanas, viņas beidzot ir atradusi savu meitu.

1 288 cilvēki parakstījušies par tā dēvēto tikumības grozījumu atcelšanu

Sabiedrības iniciatīvu platformā ManaBalss.lv pāris dienu laikā savākti jau 1 288 paraksti par demokrātiskām vērtībām izglītības iestādēs.

Raidījums: Zolitūdes lietā apsūdzētie dibina jaunus uzņēmumus

Divi no Zolitūdes krimināllietā iesaistītajiem uzņēmumiem, pret kuriem vērsti piespiedu ietekmēšanas līdzekļi, pērn izveidojuši jaunas firmas, atklājis Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Ūdens līmenis Ogres upē krities

Ūdens līmenis Ogres upē piektdien, 16.janvārī, ir krities un ūdens no vakar applūdušajiem zemesgabaliem dārzkopības sabiedrības Ogre teritorijā šobrīd ir atkāpies.

12