bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Trešdiena 23.05.2018 | Vārda dienas: Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Teju uz pusi audzis valsts apmaksāto acu operāciju skaits

Valsts piešķirtā papildus finansējuma dēļ, par vairāk nekā 40% palielinājies pacientu skaits, kuriem šī gada pirmajā ceturksnī tika veiktas valsts apmaksātas acu operācijas dienas stacionārā – salīdzinājumā ar pērnā gada pirmo ceturksni.

Rīgā ģimenēm jārēķinās ar dārgākiem dzīves apstākļiem nekā citās Baltijas galvaspilsētās, tā bankā

Lai gan pēdējos gados mājsaimniecību rocība Latvijā turpinājusi augt, vairums ģimeņu joprojām lielāko daļu savu ieņēmumu atvēl pārtikas iegādei, kā arī mājokļa un transporta izdevumu segšanai, vēsta Swedbank Finanšu institūta eksperte Evija Kropa.

CO2 izmešu apjoms visā ES būs jāsamazina arī lauksaimniecībā un būvniecībā

Līdz 2030.gadam visā Eiropas Savienībā par 30% jāsamazina transporta, lauksaimniecības, būvniecības un atkritumu apsaimniekošanas radītais CO2 izmešu apjoms, bet mežu izciršana pilnībā jākompensē ar jauniem stādījumiem. Šie mērķi noteikti divos apstiprinātos ES likumprojektos.

Četrus Kontroles dienesta vadītāja amata pretendentus virza uz otro konkursa kārtu

No Satversmes aizsardzības biroja saņemts atzinums par Kontroles dienesta vadītāja amata pretendentu atbilstību likumā noteiktajām prasībām, lai saņemtu speciālo atļauju pieejai valsts noslēpumam. Uz konkursa otro kārtu tiek virzīti četri pretendenti.

Vēlēšanu gada sākumā visvairāk ziedojumos saņēmušas Saskaņa un ZZS

No politiskajiem spēkiem šogad visvairāk ziedojumos saņēma Saskaņa, kā arī Zaļo un zemnieku savienība, liecina informācija Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja mājaslapā.

Latvijā mājokļu cenu kāpums ceturtajā ceturksnī bijis straujāks nekā ES vidēji

Eiropas Savienības dalībvalstu vidū Latvijā pērnā gada ceturtajā ceturksnī salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pirms gada mājokļu cenas pieaugušas par 8,1%, kas ir krietni straujāks kāpums nekā Eiropas Savienībā vidēji, liecina ES statistikas biroja Eurostat trešdien, 11.aprīlī, publiskotie dati par 27 bloka dalībvalstīm.

Lasītākie

Komentētākie

Jaunākie komentāri