bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Piektdiena 20.04.2018 | Vārda dienas: Mirta, Ziedīte

Pavasara viltības omas uzlabošanai

Pavasaris ir gadalaiks, kad fiziskās aktivitātes nav jāplāno – tās pašas iesaista un atnāk. Euroaptiekas farmceite Ieva Zvagule atgādina, ka ne jau našķi vai iepirkšanās uzlabos Jūsu garastāvokli, bet gan pavisam vienkāršas un visiem pieejamas nodarbes.

Diena bez lifta 2018 – izmanto kāpnes

Latvijas Tautas sporta asociācija aicina piedalīties Dienā bez lifta 2018, kas notiks 25.aprīlī visā Eiropā.

Vaivari – vienīgais rehabilitācijas centrs Baltijā ar Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas sekcijas akreditāciju

Nacionālā rehabilitācijas centra Vaivari subakūtā posma stacionārā rehabilitācijas programma pacientiem pēc mugurkaula ķirurģijas jostas daļā saņēmusi starptautisko Eiropas Medicīnas specialitāšu apvienības Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas sekcijas akreditāciju, kļūstot par vienīgo šāda veida akreditēto rehabilitācijas programmu Baltijā. Iegūtais starptautiskais sertifikāts apliecina rehabilitācijas programmas atbilstību Eiropas Savienības valstu līmenim.

Latvijā populārākā emocijzīme – smejošais smaidiņš ar atvērtu muti un apaļām acīm

Smejošā seja ar atvērtu muti un apaļām acīm pārliecinoši ir Latvijā visbiežāk lietotā emocijzīme – tā ikdienas virtuālajā saziņā tiek izmantota 42% gadījumu – noskaidrots Samsung veiktajā aptaujā.

Pārcelti visi VADC mobilā autobusa izbraukumi

Tehnisku iemeslu dēļ Valsts asinsdonoru centrs no 18.aprīļa līdz 21.aprīlim pārceļ mobilā autobusa izbraukumus uz izbraukumiem telpās vai uz tuvējām asins ziedošanas vietām.

Farmaceite iesaka: Vērtīgi triki pavasara skaistumkopšanai

Mati, nagi un āda ir kā vizītkarte labi funkcionējošam organismam. Pavasarī to stiprināšana un rūpīga kopšana ir īpaši svarīga, jo gada tumšākajos mēnešos organisms ir saņēmis mazāk D vitamīna, kas negatīvi ietekmēs ne tikai izskatu, bet arī imūnsistēmu. Par dažādiem trikiem, kā parūpēties par matu, nagu un ādas veselību pavasarī, stāsta Euroaptiekas farmaceite Ieva Zvagule.

Huawei: Mākslīgais intelekts telefonā – uzticams palīgs ikdienas gaitās

Līdz ar mākslīgā intelekta iebūvēšanu viedtālruņos, tas ir kļuvis pieejams ikkatram. Mākslīgais intelekts vairs nav neizprotams un ikdienā nesasniedzams vienums. Tas ir pieejams mums ikdienā un palīdz veikt ikdienā nepieciešamās darbības arī viedtālrunī, atzīmē uzņēmuma Huawei pārstāvji. 

Darba devēji aicināti pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū Rīgā

Nodarbinātības valsts aģentūra aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū Rīgā, kas norisināsies 31.maijā no pulksten 10.00 līdz 14.00 laukumā pie Kongresu nama.

airBaltic Pilotu akadēmijas pirmie 12 studenti uzsāk mācības

airBaltic ar šī gada 16.aprīli sākusi aviokompānijas nesen izveidotās airBalticTraining Pilotu akadēmijas studentu pirmās grupas studiju procesu. Pirmā 12 studentu grupa pēc pilna laika programmas pabeigšanas kļūs par airBaltic pilotiem.

Latvietis iegūst 3.vietu Eiropas čempionātā lidošanā vēja tunelī

Aerodium lidotājs Toms Īvāns (26), pārstāvot Latviju, ieguva 3.vietu FAI European Indoor Skydiving Championship – Eiropas čempionātā lidošanā vēja tunelī. Sacensības notika Norvēģijas vēja tunelī VossVind, 13.–15.aprīlī. Sacensībās gan individuālajās, gan komandu disciplīnās piedalījās 154 dalībnieki no 20 Eiropas valstīm.

Izveidota dokumentālā filma par Noras Bumbieres dzīvi Nora

Tapusi jauna Latvijas Televīzijas dokumentālā filma, kurā leģendārās latviešu estrādes dziedātājas Noras Bumbieres dzīve izstāstīta vēl nebijušā veidā – caur laikabiedru atmiņām, arhīva materiāliem un inscenētām ainām ar aktieriem Noras Bumbieres un Viktora Lapčenoka lomās.

Šonedēļ populārākie vārdi – Anastasija un Armands

No kalendārā iekļautajiem personvārdiem šonedēļ vispopulārākais vārds ir Anastasija, savukārt no vīriešu vārdiem – Armands, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Iedzīvotāju reģistra statistikas dati.

Aicina pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

Veselības ministrija aicina Rīgas pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā.

Vai arī tu pieļauj šīs sešas tipiskās skaistumkopšanas kļūdas?

Kopta cilvēka āriene ir viena no veselīga ķermeņa pazīmēm. Lai to panāktu, nepieciešams rūpīgi sekot līdzi higiēnai un izvēlēties atbilstošus līdzekļus. Kā izvairīties no kļūdainas ķermeņa kopšanas un kā izvēlēties sev piemērotākās skaistumkopšanas metodes? Aptieku tīkla Apotheka sertificētā farmaceite Alīna Fleišmane iesaka sešas vienkāršus risinājumus, kā nepieļaut kļūdas ikdienas skaistumkopšanas rituālos.

Meija, Daļa, Orions, Romeks un citi vārdi, kuri iekļauti personvārdu kalendārā

Valsts valodas centra Kalendārvārdu ekspertu komisija 2018.gada 11.aprīļa sēdē, izvērtējot visus no 2014.gada maija līdz 2018.gada aprīlim saņemtos personu iesniegumus par jaunu personvārdu iekļaušanu latviešu tradicionālo kalendārvārdu sarakstā, kā arī dažu vārdadienas datumu maiņu.

Paziņoti 20 Latvijas Dizaina gada balvas 2018 finālisti

Latvijas Dizaina gada balvas žūrija kopā ar organizatoriem radio Pieci.lv ēterā oficiāli paziņojusi 20 finālistus, no kuriem 12. aprīlī pulksten 19.00 īpašā apbalvošanas ceremonijā mākslas centrā Zuzeum tiks apbalvots galvenās balvas ieguvējs.

Mākslinieki atver grāmatu šķirošanas punktu Uzietā dzeja

Šķirošanas iniciatori aicina lietas izmantot atkārtoti pirms tās nepieciešams pārstrādāt. Pretstatā makulatūras nodošanas punktiem tajā nodotās grāmatas, periodikas izdevumi netiks nodoti pārstrādei, bet kļūs par daļu no mākslas projekta, kura ietvaros taps pētījums par nodotajiem papīriem, grāmatām, veltījumu ierakstiem un atradumiem tajās, fotogrāfijām un citiem artefaktiem.

Speciālists: Kāds interneta ātrums nepieciešams mājsaimniecībai?

Eiropa 2020 stratēģijā noteikts, ka 2020.gadā ikvienam Eiropas Savienības iedzīvotājam jābūt piekļuvei internetam ar ātrumu 30 megabiti sekundē, bet pusei mājsaimniecību jābūt pieejamam vismaz 100 megabiti sekundē ātram internetam. Baltcom tīkla vadības speciālists Vladimirs Smirnovs turpinājumā aplūkos, kā mēra interneta ātrumu.

12.aprīlī pie Saeimas nama – asinsdonoru diena

Ceturtdien, 12.aprīlī, pie Saeimas nama norisināsies asinsdonoru diena, un Saeimas deputāti un darbinieki, atzīmējot Pasaules veselības dienu, piedalīsies asins ziedošanas akcijā. Ziedot asinis aicināts ikviens interesents.

Septiņas biežāk pieļautās kļūdas atkritumu šķirošanā

Daļai Latvijas iedzīvotāju atkritumu šķirošana jau kļuvusi par ierastu ikdienas darbību, savukārt tikko šķirot sākušajiem parasti rodas dažādi jautājumi. Tad lieti noderēs padomi, ko tieši un kā drīkst mest šķirojamos konteineros, lai izvairītos no populārākajām kļūdām.

Kas biroju darbiniekiem ir jāzina par ūdens lietošanu?

Daudziem biroju darbiniekiem marts un aprīlis parasti ir ļoti noslogots periods. Grāmatveži un vadītāji aktīvi gatavo finanšu pārskatus, citu jomu speciālisti tradicionāli jau ir izplānojuši 2018.gada budžetu un ir gatavi ķerties pie tā izpildes. VENDEN piesaistītais eksperts izskaidro, kā cīnīties ar stresu un kas jāņem vērā, ja esat aizrautīgs kafijas cienītājs, kurš birojā mēdz aizkavēties līdz vēlai vakara stundai.

Līdz 16.aprīlim turpinās otrā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem

Ikviens strādājošais un pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem vēl līdz 16.aprīlim var pieteikties mācībām Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide, paaugstinot savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju.

Jaunākie komentāri