bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Sestdiena 27.05.2017 | Vārda dienas: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Maršruts nedēļas nogalei: Kūrorta svētki Jūrmalā un Burbuļu parāde Rīgā

Šajā nedēļas nogalē Latvijas iedzīvotāji aicinātu uz Jūrmalu, kur norisināsies Kūrorta svētki. Rīkotāji sola vērienīgu svētku programmu ar daudz un dažādiem pārsteigumiem. Savukārt Rīgā ikviens aicināts vairot prieku un svinēt dzīvi starptautiskajā burbuļu parādē Global Bubble Parade 2017.

Ar vienas skārdenes pārstrādē ietaupīto enerģiju var trīs stundas skatīties televizoru

Ik gadu Latvijā saražojam vairāk nekā 700 000 tonnu atkritumu, no kuriem četras piektdaļas netiek pārstrādātas un nonāk poligonos. Šī problēma tiktu atrisināta, ja katrs iedzīvotājs ieviestu atkritumu šķirošanu savā ikdienā, uzsver Latvijas Zaļā punkta pārstāvji.

25. maija dienas horoskops

Iepazīsties ar savu šīs dienas horoskopu - uzzini, ar ko tev rēķināties un kas tevi sagaida!

Kā Marks Zakerbergs, Facebook dibinātājs, reaģēja uz iekļūšanu Hārvardas universitātē

Šis senais video atgādina tos brīžus, kad vecāki vienmēr bāza kameru sejā, lai nofilmētu reakciju par kādiem labiem jaunumiem - Marks Zakerbergs to arī pienācīgi ir novērtējis.

Četrus gadus vecas meitenītes duets ar tēvu - kur nu vēl mīļāk!

Šīs četrus gadus vecās meitenītes talants ir apbrīnojams.

Arī Latvijā 28.maijā Rīgā norisināsies burbuļu parāde

Lai kopīgi svinētu dzīvi un vairotu prieku pasaulē, 2017.gada 28.maijā vairāk kā 100 pilsētās dažādās pasaules valstīs notiks starptautisks brīvprātīgo komandu organizēts ikgadējs pasākums Global Bubble Parade 2017.

Trīs vienkārši un ātri mafinu pasniegšanas veidi

Kad atlicis maz laika un vēlies draugus pārsteigt mazliet krāsaināk, kā arī radīt svētku sajūtu, lielu lomu spēlē ēdiena noformējums un galda klājums. Svarīgi ir ne tikai tas, ko pagatavo, bet arī – kā pasniedz. Tradicionālie mafini ļauj palutināt savu, ģimenes un ciemiņu vēderus, kā arī baudīt cienastu vizuāli, stāsta raidījuma Māmiņu klubs vadītāja Jūlija Ekkerte.

24. maija dienas horoskops

Iepazīsties ar savu šīs dienas horoskopu - uzzini, ar ko tev rēķināties un kas tevi sagaida!

Ielūgums uz Latvijas valsts simtgadi

Ikviens ir aicināts pievienoties uz Latvijas lielākajām dzimšanas dienas svinībām - Latvijas simtgadi.

Uztura speciāliste: 6 vienkārši veselīga uztura likumi ikdienai

Mazāk cukura un sāls ikdienā, mazāk un labākus taukus, vairāk šķiedrvielu, lietot tikai dabīgus aromatizētājus, kā arī izslēgt no ikdienas uztura ģenētiski modificētus pārtikas produktus – mudina uztura speciāliste un Rimi gardēde Inga Pūce.

Apdrošinātājs: 51% iedzīvotāju baidās applūdināt kaimiņus

Kaimiņu nejaušu applūdināšanu par visreālāko risku uzskata 51% aptaujāto, ko apliecina apdrošināšanas sabiedrības Balta pieredze - 92% visu civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas atlīdzību pieteikumu ir saistīti ar šķidruma vai tvaika noplūdi.

Latvijā top unikāla vides izglītības infrastruktūra - dabas un tehnoloģiju parks URDA

ārgaujas novada pašvaldība un SIA ZAAO uzsāk darbu pie Latvijā pirmās nacionālas nozīmes vides izglītības infrastruktūras - dabas un tehnoloģiju parka URDA. Tas piedāvās modernu un aizraujošu vides izglītības apguvi, kur teorētiskās zināšanas tiks papildinātas ar praktisku darbošanos dabā, sola SIA Eko Media pārstāvji.

Kādēļ tev nekad nevajadzētu dzert no glāzēm, kas ir pieejamas viesnīcās?

Vari neuztraukties, pēc šī izlasīšanas tu noteikti vairs nebūsi izslāpis.

Lūk, kas notiks, ja nedēļu dzersi kokosriekstu ūdeni!

Kokosriekstu ūdens ir populārs visā pasaulē, jo tam ir ļoti daudz pozitīvo īpašību, ko tas atstāj uz cilvēka veselību un izskatu.

23. maija dienas horoskops

Iepazīsties ar savu šīs dienas horoskopu - uzzini, ar ko tev rēķināties un kas tevi sagaida!

Latvijā iznāk jauna bezmaksas satiksmes drošības spēles aplikācija

Ceļu pie Latvijas bērniem uzsāk Šoferis Ķepainis. Tā ir spēle, kura dod iespēju pilnveidot savas iemaņas un izpratni par satiksmes drošību jaunākās paaudzes satiksmes dalībniekiem, vēsta autokluba LAMB pārstāvji.

Kaligrāfijas māksla: 5 padomi jaunām idejām apsveikumiem un radošiem mirkļiem

Šobrīd kaligrāfijas šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu. Tam apliecinājums ir piepildītās kaligrāfijas nodarbību klases, kā arī smalki veidotie ielūgumi, apsveikumi un galda kartes dažādos svētkos. Sekojot tendencēm, Samsung kopā ar veikala Manilla kaligrāfi Kaivu Narbuti sagatavojuši piecus padomus par to, kas iesācējiem būtu jāliek savā starta komplektā.

Foto: Muzeju naktī

Šogad muzeju nāktī piedalījās rekordliels iestāžu skaits – 172 Latvijas muzeji un citas sabiedrisko dzīvi veidojošas organizācijas, kas 20.maijā bez maksas vēra apmeklētājiem durvis Muzeju naktī.

Maršruts nedēļas nogalei: Muzeju nakts un Nakts brauciens

Šajā nedēļas nogalē sestdien, 20.maijā, norisināsies Muzeju nakts, kad vienu nakti durvis vērs lielākā daļa valsts muzeju, rīkojot īpašus pasākumus un aicinot apmeklēt muzejus bez maksas. Tāpat Rīgā notiks Pārdaugavas svētki, kur apmeklētājus sagaida arī svētku salūts.

No Baltijas valstīm igauņi visaktīvākie Eirovīzijas skatītāji

Starp Baltijas valstīm visaktīvāk Eirovīzijas dziesmu konkursa finālu, kurš šogad norisinājās Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, vēroja Igaunijas iedzīvotāji, liecina pētījumu kompānijas Kantar TNS apkopotie dati.

Uzzini, kurš būs šīs sezonas aktuālākais peldkostīmu stils; skaidro eksperte

Jau nedēļas nogalē tiek solīti šī gada siltuma rekordi, tāpēc jāieskatās, kādas ir aktuālākās tendences peldkostīmu piedāvājumā. Vai pagājušajā vasaras sezonā iegādātais peldkostīms vēl būs aktuāls, vai modē ir atgriezušies jau aizmirsti peldkostīmu stili, par aktuālākajiem peldkostīmu modeļiem informē universālveikala Debenhams konsultante.

Aptauja: Starp Baltijas valstīm latvieši starp ēdienreizēm našķojas vismazāk

Tikai 26% Latvijas iedzīvotāju nenašķojas starp ēdienreizēm, kas ir mazāk nekā Lietuvā, kur nenašķojas 30% izdzīvotāju. Savukārt Igaunijā kārumnieku ir 24%, liecina uzņēmuma Nestlé Baltics ēšanas paradumu pētījums.

Ja gribi būt veiksmīgāks, pirms gulētiešanas vajadzētu darīt šīs lietas!

Pats pēdējais brīdis pirms gulētiešanas spēlē ļoti lielu ietekmi tajā, kā tu jutīsies nākamās dienas sākumā.