bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Sestdiena 10.12.2016 | Vārda dienas: Judīte, Guna

91 gadu vecs onkulītis Latvijas Pastā pieprasa pensiju, draudot ar ieroci

Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki piektdienas, 9.decembra rītā, saņēmuši izsaukumu uz Sarkandaugavu, kur Latvijas Pasta telpās ieradās kāds bruņots 91 gadu vecs pensionārs.

Dramatiska situācija! Ko iebaroja 1 mēnesi vecam zīdainim?!

Maza meitenīte no Viskonsīnas tika nogādāta slimnīcā pēc briesmīgas situācijas, kad viņas pašas māte bija meitenīti barojusi ar ierasto pudelīti.

Ārprāts, ko Disnejlendas darbinieks piedāvāja bērniem apmaiņā pret biļetēm

Disnejlenda ir vieta, kur sapņo nokļūt teju katrs bērns, taču, cik droša ir šī vieta?

No malas šī izskatās pēc jaukas mātes un dēla bildes, bet patiesība ir daudz citādāka

Mammas ir paši tuvākie cilvēki saviem bērniem, nereti viņi neatkāpjas no mammas ne soli. Arī šajā gadījumā dēls ir ļoti pieķēries savai mammai.

Biete - dabas superprodukts, kas spēj izārstēt šīs 12 kaites!

Biete jau kopš seniem laikiem ir izmantota ne tikai kā pārtikas produkts, bet arī kā ārstniecības augs. Tā labās vērtības atzina gan grieķi, gan senie romieši. Uzzini, kādas tās ir!

Deviņi knifi, kas uzlabos tavas kulinārās prasmes

Par savām kulinārajām prasmēm nepārliecināti cilvēki vairās gatavot iespaidīgas maltītes. Taču patiesībā pietiek ar nelielu entuziasma devu, uzcītību un sekošanu labiem padomiem, lai pārsteigtu draugus un ģimeni ar gardiem, viegli pagatavojamiem ēdieniem.

Telefona izvēle un lietošanas paradumi – kā atšķiramies no igauņiem un lietuviešiem?

Vairāk nekā 80% Latvijas iedzīvotāju lieto telefonu, kas iegādāts pēdējo divu gadu laikā. Divi līdz trīs gadi ir arī periods, kurā visbiežāk pieņem lēmumu ierīci mainīt pret jaunu. Tās izvēlē latviešiem un igauņiem pati svarīgākā ir stabila telefona pamatfunkciju darbība – ilgs baterijas darbības laiks, signāla stiprums un ātra darbība, savukārt lietuviešiem par sakaru kvalitāti svarīgāka ir ekrāna izšķirtspēja.

Pazīmes, ka tavi «draugi» ir enerģiskie vampīri, kas izsūc no tevis visu dzīvību

Lai arī varbūt iepriekš neesi dzirdējis par enerģiskajiem vampīriem, iespējams, ka tu vismaz vienu tādu cilvēku pazīsti.

Pazīmes, kas liecina, ka organismā trūkst ūdens

Veselīga cilvēka organisms sastāv no aptuveni 60% ūdens, bet, ja cilvēks ūdeni dzer maz, tad šis skaitlis samazinās, un tas var novest pie dažādām veselības problēmām.

Harija Potera autore J.K.Roulinga ir zaudējusi savu miljardieres statusu

J.K.Roulinga vairākus gadus pēc kārtas ir bijusi turīgākā rakstniece pasaulē, bet nu viņa ir pazudusi no miljardieru saraksta – kur gan palika viņas bagātība?

Šai meitenei izdevās apmānīt 50000+ cilvēku Instagramā. Pamanīsi, kas vainas viņas bildēm?

Mūsdienās mediji miljonāru dzīvesveidu pasniedz kā normu, un daļai no mums varbūt pat ir neērti savos Instagram profilos publicēt ko vairāk par bildēm dabā vai tuvplāna pašbildēm, jo tās vietas fons, kurā tajā brīdī atrodamies, nav gana labs Instagram vietnei.

Viens mazs palīgs, lai tiktu vaļā no stresa - noderēs ikvienam!

Stress nav patīkams un bojā tavu veselību, bet ir kas tāds, ko tu vari nopirkt jebkurā veikalā, lai atbrīvotos no stresa.

4 veidi, kā tu katru dienu grauj savu IQ līmeni

Kā tu vērtē savu inteliģences līmeni - virs vidējā vai zem? Mūsu ikdienišķās darbības radikāli ietekmē mūsu IQ līmeni, un lielākoties izmaiņas notiek uz slikto, ne labo pusi.

6 padomi veselām plaušām, kas palīdzēs neuztraukties par vēzi

Cilvēks nevar dzīvot bez skābekļa, tādēļ veselīgas plaušas ir pats svarīgākais, lai varētu dzīvot pilnvērtīgi.

Pārgalvīgs vīrietis iesaistās cīņā ar ķenguru, lai glābtu sava suņa dzīvību – neticami!

Ja tev ir savs mājdzīvnieks, tad tu ļoti labi zini to sajūtu, ka vēlies viņu pasargāt no sliktās ārējās pasaules ietekmes.

Astoņi ieteikumi, kā Ziemassvētku iepirkšanās drudzī saglabāt vēsu prātu un naudu makā

Svētku laikā šķiet, ka nauda pazūd līdz ar katru veikalā sperto soli. Arī DNB bankas ikdienas pakalpojumu kategorijas vadītājs Jānis Dambergs apstiprina, ka gada griezumā tieši decembrī karšu norēķinu apjomi pieaug visbūtiskāk, savukārt janvārī - tikpat ļoti sarūk.

VIDEO: Kāds uzdrošinājies parodēt Lembergu

Kamēr daudzi politiķi un sabiedrības locekļi acīmredzami bīstas izteikties par Ventspils ietekmīgo, kriminālās apsūdzībās iesaistīto, apbrīnojami daudzu iestāžu priekšsēdētāja vietu pildošo, tā teikt, multifunkcionālo «ekspertu» Aivaru Lembergu, bezbailīgais politiķis Edvards Ratnieks uzdrošinājies parodēt atstādināto Ventspils mēru. Drosmi novērtējusi arī sabiedrība, kas portālā Facebook viņa video noskatījusies jau vairāk nekā 16 000 reižu.

Maršruts nedēļas nogalei: Ziemassvētku egļu ceļš, sagaidot trešo Adventi

Sagaidot trešo Adventi, Rīgā iedzīvotāji tiek aicināti svinīgi iedegt svētku egli 11.novembra krastmalā, apmeklēt plašu koncertu programmu un radošās darbnīcas, kā arī iepazīt vairāk nekā 30 dažādus mākslinieku veidotus egļu stāstus vides objektu festivālā Ziemassvētku egļu ceļš 2016, kas pilsētvidē būs apskatāmi no piektdienas, 9.decembra.

Māte ziņo policijai, ka viņas gadu veco mazuli ir nožņaudzis dēliņš: vēlāk atklājās visa patiesība!

Kristene Depaskāla policijai stāstīja, ka, iznākot no dušas, viņa atrada savu vienu gadu veco meitiņu Miju nožņaugtu ar Helovīna lampiņu virteni.

Viņa ir lieliska pavāre, lai gan viņai ir tikai 3 GADI

Neviens nav par jaunu, lai sekotu saviem sapņiem – šis bērns to noteikti pierāda.

Šis pamestais suns patversmē ieraudzīja savus bijušos saimniekus un metās tiem pretīm, bet patiesība bija skarba

Milzīgu sašutumu visā pasaulē izpelnījies kāds sirdi plosošs gadījums ar pamestu Vācu aitu suni, kurš, būdams patversmē, ieraudzīja savus vecos saimniekus.

Mīkla liks padoties pat cilvēkiem, kuri lieliski prot matemātiku. Atbilde ir ļoti vienkārša!

Matemātika daudziem no mums ir bijis viens no nemīlētākajiem mācību priekšmetiem skolas laikā.

Deviņi fakti, ko tu, iespējams, nezini par Marsu

Vērotājam no Zemes Marss ir viens no spilgtākajiem objektiem naksnīgās debesīs, taču patiesībā tas ir ledus auksts, sarkanu putekļu klāts tuksnesis. Vienlaikus cilvēcei ir aizvien grandiozāki plāni par Sarkanās planētas iekarošanu.

Jaunākie komentāri