bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Sestdiena 10.12.2016 | Vārda dienas: Judīte, Guna

No malas šī izskatās pēc jaukas mātes un dēla bildes, bet patiesība ir daudz citādāka

Mammas ir paši tuvākie cilvēki saviem bērniem, nereti viņi neatkāpjas no mammas ne soli. Arī šajā gadījumā dēls ir ļoti pieķēries savai mammai.

Deviņi knifi, kas uzlabos tavas kulinārās prasmes

Par savām kulinārajām prasmēm nepārliecināti cilvēki vairās gatavot iespaidīgas maltītes. Taču patiesībā pietiek ar nelielu entuziasma devu, uzcītību un sekošanu labiem padomiem, lai pārsteigtu draugus un ģimeni ar gardiem, viegli pagatavojamiem ēdieniem.

Šai meitenei izdevās apmānīt 50000+ cilvēku Instagramā. Pamanīsi, kas vainas viņas bildēm?

Mūsdienās mediji miljonāru dzīvesveidu pasniedz kā normu, un daļai no mums varbūt pat ir neērti savos Instagram profilos publicēt ko vairāk par bildēm dabā vai tuvplāna pašbildēm, jo tās vietas fons, kurā tajā brīdī atrodamies, nav gana labs Instagram vietnei.

Pārgalvīgs vīrietis iesaistās cīņā ar ķenguru, lai glābtu sava suņa dzīvību – neticami!

Ja tev ir savs mājdzīvnieks, tad tu ļoti labi zini to sajūtu, ka vēlies viņu pasargāt no sliktās ārējās pasaules ietekmes.

Astoņi ieteikumi, kā Ziemassvētku iepirkšanās drudzī saglabāt vēsu prātu un naudu makā

Svētku laikā šķiet, ka nauda pazūd līdz ar katru veikalā sperto soli. Arī DNB bankas ikdienas pakalpojumu kategorijas vadītājs Jānis Dambergs apstiprina, ka gada griezumā tieši decembrī karšu norēķinu apjomi pieaug visbūtiskāk, savukārt janvārī - tikpat ļoti sarūk.

VIDEO: Kāds uzdrošinājies parodēt Lembergu

Kamēr daudzi politiķi un sabiedrības locekļi acīmredzami bīstas izteikties par Ventspils ietekmīgo, kriminālās apsūdzībās iesaistīto, apbrīnojami daudzu iestāžu priekšsēdētāja vietu pildošo, tā teikt, multifunkcionālo «ekspertu» Aivaru Lembergu, bezbailīgais politiķis Edvards Ratnieks uzdrošinājies parodēt atstādināto Ventspils mēru. Drosmi novērtējusi arī sabiedrība, kas portālā Facebook viņa video noskatījusies jau vairāk nekā 16 000 reižu.

Maršruts nedēļas nogalei: Ziemassvētku egļu ceļš, sagaidot trešo Adventi

Sagaidot trešo Adventi, Rīgā iedzīvotāji tiek aicināti svinīgi iedegt svētku egli 11.novembra krastmalā, apmeklēt plašu koncertu programmu un radošās darbnīcas, kā arī iepazīt vairāk nekā 30 dažādus mākslinieku veidotus egļu stāstus vides objektu festivālā Ziemassvētku egļu ceļš 2016, kas pilsētvidē būs apskatāmi no piektdienas, 9.decembra.

Viņa ir lieliska pavāre, lai gan viņai ir tikai 3 GADI

Neviens nav par jaunu, lai sekotu saviem sapņiem – šis bērns to noteikti pierāda.

Mīkla liks padoties pat cilvēkiem, kuri lieliski prot matemātiku. Atbilde ir ļoti vienkārša!

Matemātika daudziem no mums ir bijis viens no nemīlētākajiem mācību priekšmetiem skolas laikā.

5 cilvēku veidi, kuri paši sevi padara nelaimīgus

Tu to pat vari nezināt, bet tas dara tevi nelaimīgu. Kurš cilvēka tips esi tu?

Neticēsi savām acīm - pierādījumi, ka pastāv nemirstīgi cilvēki!

Mēs visu laiku esam dzīvojuši ar pārliecību, ka visi esam nemirstīgi, bet vai varētu būt tā, ka slavenību lielā dzīves pieredze nemirstības dēļ ir viņu panākumu atslēga?

Kolekcionāriem būs pieejama jauna – Ziemassvētku kaujām veltīta monēta

Latvijas Banka otrdien, 6.decembrī, laidīs klajā piecu eiro sudraba kolekcijas monētu Ziemassvētku kaujas. Monēta ir veltījums Ziemassvētku kauju varoņiem – latviešu strēlniekiem – un viņu nemirstīgajam ieguldījumam nākamības vārdā.

Viskija un alus kopā baudīšana jeb pirmās īru dienas Rīgā

Nākamajā nedēļā, no 5. līdz 9.decembrim, ar dažādiem kultūras, izklaides un gardēžu pasākumiem pirmoreiz Latvijā tiks atzīmētas Īru dienas, kuru mērķis ir gan iepazīstināt ar senām un mūsdienu īru tradīcijām, gan svinēt Latvijas un Īrijas labās attiecības.

Tests: Cik drošs ir tavs mājoklis?

Teju katru dienu Latvijā tiek reģistrēti aptuveni 11 zādzību gadījumi no mājokļiem, kas šā gada ietvaros jau kopā sasniedz vairāk nekā 3 300 mājokļa laupīšanas gadījumu.

Tu esi īpaši radošs, ja spēj saredzēt, kas attēlots šajā bildē! To saredz tikai viens no simta!

Internets jūk prātā! Tikai radoši cilvēki, kuri atbilst statistikai 1/100, spēj saskatīt, kas tur patiesībā attēlots!

Vinnēts lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē

Loterijas Viking Lotto trešdienas, 30.novembra izlozē Latvijā tika uzminēti seši skaitļi un laimēti 815 001, eiro. Laimīgā loterijas biļete ar vienu spēles variantu uz divām izlozēm par 1,20 eiro 20.novembrī iegādāta internetā.

Izskatās pēc parastas mājas, ne? Bet patiesībā tā ir ļoti unikāla!

Kā jau daudzas mājas, arī šī ir aprīkota ar saules paneļiem, tai ir skurstenis un terase, kur baudīt saules starus, taču tai ir arī kāda pavisam unikāla iezīme, kura nav raksturīga nevienai mājai, kuru pēdējā laikā esi redzējis.

Lietuvas kultūras afiša. «Ziemeļlietuvas klasiskās mūzikas festivāls»

BNN piedāvā Lietuvas kultūras notikumu izlasi nedēļai no 28.novembra līdz 4.decembrim.

Neticami: 7 cilvēki, kurus ir izaudzinājuši dzīvnieki

Mēs visi atceramies multeni par Maugli vai Tarzānu - zēniem, kurus ir uzaudzinājuši džungļu zvēri. Mums visiem liekas, ka kas tāds var notikt tikai filmās, bet pasaulē ir gadījumi, kur tik tiešām bērni ir uzauguši kopā ar zvēriem un ir iemācījušies izdzīvot bez jumta virs galvas.

Baismīgākie šausmu stāsti iz bērnu auklīšu pieredzes

Bērni bieži vien tiek izmantoti šausmu filmās, lai šokētu skatītājus, tomēr ne tikai šausmu filmās viņi mēdz būt biedējoši.

Apkalpošanas nozarē strādājošie dalās skumjākajos stāstos, kas ir saistīti ar atgrieztām precēm

Nav viegli strādāt klientu apkalpošanas nozarē, ar to saistītajos amatos strādājošajiem noteikti nav sveša preču atgriešana, kura aizņem bezdievīgi daudz laika.

Bērns prasa vīrietim nopirkt 10 cigaretes. Vīrieša atbilde bija fantastiska!

Kādā dienā vienu vīrieti pie veikala apstādināja mazs puišelis, kurš lūdza, lai viņam nopērk 10 Richmond cigaretes. Vīrietis to negribēja pieļaut, tāpēc viņu smieklīgā veidā pārmācīja

Jaunākie komentāri