bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Pirmdiena 23.01.2017 | Vārda dienas: Strauta, Grieta

Dīvainākās slavenību mantas, kas nopirktas e-bay par lielu naudu

Kas vienam pilnīgi nevajadzīgs, tas citam dārgums - tā tas ir arī šajā gadījumā. Tas, ko slavenības izmet vai aizmirst, kļūst par ienesīgu priekšmetu tiem, kuri to atrod.

Keitas Midltones sūrais liktenis. Lūk, no kā viņai bija jāatsakās princese titula labad

Pilnīgi katra meitene bērnībā reiz sapņoja kļūt par princesi, tādēļ ar lielāko prieku nēsāja neīstas diadēmas un no papīra izveidotus greznus auskarus. Vēl šajā komplektā ietilpa karaliska kleita un svinīga viesu (precīzāk, leļļu) uzņemšana pie tasītes tējas.

Izšķērdība visā tās krāšņumā - 5 dārgākās «izklaides», kuras tikai retais var atļauties

Tiem, kuri šo var atļauties, nauda nav problēma un dzīve šķiet gandrīz kā atvaļinājums. Esam apkopojuši 5 bagātnieku izšķērdīgās izklaides - apskaužam klusējot.

Sludinājumā lēti tirgo Smart TV - atverot iepakojumu, sieviete bija pārsteigta, ieraugot kaut ko pavisam citu

Lai arī kur tas būtu – veikalā, tirgū, ss.lv vai kādā sociālājā tīklā, iepērkoties ir jāievēro zināma piesardzība - ne vienmēr viss ir tā, kā tas izskatās.

Ko deguna forma pasaka par tavu personību?

Degunu formas sākotnēji var sadalīt četrās kategorijās: mazs deguns, liels deguns, garš deguns un īss deguns.

Šo meiteni vecāki visu mūžu nelaiž ārpus mājas viņas skaistuma dēļ

Nevar noliegt, ka pasaule ir diezgan skarba, īpaši tā var šķist daiļajam dzimumam. Sievietes tiek seksualizētas, aizskartas, tiek izteiktas piezīmes, veikta vardarbība, šis viss var notikt pat darbā vai skolā, ne tikai tumšā ieliņā naktī.

Šī mamma 34 sekundēs perfekti attēlo to, ko nozīmē būt par māti!

Ja tu esi mamma, tad noteikti zini, cik vērtīgs ir tas laiks, ko vari atļauties pavadīt vienatnē.

Maršruts nedēļas nogalei: Notiks pirmais Rīgas ielu ēdiena festivāls

Sestdien, 14.janvārī, Rīgā, Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā Vecrīgā, no plkst. 14.00 līdz plkst. 20.00 notiks pirmais Rīgas ielu ēdiena festivāls Stāsts: Ziema. Ēdiens tiks radīts, izceļot Rīgas - Gaujas reģiona kā Eiropas gastronomijas reģiona 2017 raksturīgo ziemas produktu klāstu, apvienojot pirmatnīgo un mūsdienīgo, informē Rīgas Tūrisma attīstības birojs .

Viņa pameta darbu, lai apceļotu pasauli ar savu 6-gadīgo meitu

Kad Evijas Farelas tuva draudzene nomira no vēža 42 gadu vecumā, viņa saprata, ka dzīve dažkārt ir pārāk īsa un ir jāpaspēj tā izbaudīt laicīgi.

Video: Pieci veidi kā tikt pie lokainiem matiem bez to bojāšanas

Apkopoti pieci paņēmieni, kā tikt pie dabīgām matu lokām bez matu karsēšanas un to bojāšanas gan gariem, gan īsiem matiem.

Briesmīgākās dāvanas, kādas cilvēki ir saņēmuši

Iegādāties Ziemassvētku dāvanas ir diezgan sarežģīti - it īpaši, ja tev nav tas personalizētais saraksts, kas ir Ziemassvētku vecītim.

Pēc skata šis ir vecs, nevienam nevajadzīgs ekspresis. Domas mainīsies, kad ieraudzīsiet, kas atrodas iekšā!

Pat visvarenais, kas kādreiz šķita neiznīcināms un nezūdams, tik un tā padodas laika iznīcinošajam spēkam. Labs piemērs ir arī šis ekspresis. Kādam fotogrāfam no Roterdamas izdevās iemūžināt mazu daļiņu vēstures.

Šīs lietas tev būtu jāpārstāj darīt, sasniedzot 24 gadu vecumu

Esam apkopojuši 8 padomus, kurus tev vajadzētu ņemt vērā, ja vēlies, lai sabiedrībā tevi uztver nopietni un uzskata par pieaugušu cilvēku.

Starp britu aristokrātijas šikākajiem meiteņu vārdiem – «Estonija» un «Una»

«Una» un «Estonija», kas ir Igaunijas angliskais nosaukums, ir starp tiem meiteņu vārdiem, ko britu aristokrātijas aprindu žurnāls Tatler atlasījis kā pašus modīgākos 2017.gadā.

14 fakti, kas liks noticēt tam, cik pasaule ir vienreizēja!

Pasaule ir pilna ar fantastiskām vietām, cilvēkiem, lietām un dzīvniekiem. Šie fakti tevi pārliecinās, ka pasaule patiešām ir apbrīnojama.

Lūk, kā vecāki pārmāca bērnus, kuri skolā apceļ citus

Bērnus skolās kopumā var iedalīt divās daļās - tie, kuri ir nejauki pret citiem bērniem un tie, kuri ir šo bērnu upuri. Ko darīt, ja tavs bērns ir tas nejaukais?

Foto: Šerloka Holmsa dzimšanas dienas svinības Rīgas ielās

Svētdien, 8.janvārī, Rīgā jau sesto gadu notika kostīmu parāde par godu Šerloka Holmsa dzimšanas dienai. Un jau sesto reizi šajā dienā galvaspilsētas centru piepildīja īsteni džentlmeņi un lēdijas – izcilā Holmsa, viņa uzticamā drauga un kolēģa Vatsona, kā arī citu spilgtu Konana Doila darbu varoņu līdzinieki.

2017.gada putns Latvijā – dzeltenā cielava

Par 2017.gada putnu Latvijā izvēlēta dzeltenā cielava jeb Motacilla flava, savu lēmumu vēsta Latvijas Ornitoloģijas biedrība.