bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Sestdiena 25.02.2017 | Vārda dienas: Alma, Annemarija

Latvijas Kuģniecības provizoriskie zaudējumi pērn sasniedz 21,156 miljonus eiro

Kuģošanas kompānijas AS Latvijas Kuģniecība koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 90,38 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,2% vairāk nekā 2015.gadā. Savukārt kompānijas zaudējumi pieauga 3,6 reizes - līdz 21,156 miljoniem eiro, liecina biržai Nasdaq Rīga iesniegtais uzņēmuma finanšu pārskats.

Krievijas militāristi atzīst, ka iesaistīti «inteliģentā, iedarbīgā propagandā»

Krievijas aizsardzības ministrija pirmoreiz publiski atzinusi, ka īsteno vērienīgu informatīvo karadarbību, skaidrojot, ka pasākumi šajā jomā tikuši būtiski izvērsti laika posmā kopš Aukstā kara beigām.

23.februāris bildēs

Maskavā izvērsīs masveidīgu «hruščovku» nojaukšanas kampaņu

Maskava Krievijā nolēmusi kampaņveidīgi nojaukt ap 8 000 novecojušu daudzdzīvokļu namu, kas būvēti piecdesmitajos un sešdesmitajos gados, tā izvēršot kampaņu, kas paredz tuvākajos gados citas dzīvojamās platības piešķirt 1,6 miljoniem cilvēku.

Gašpuitis: Šogad un nākamgad Latvija būs Baltijas līderis IKP izaugsmē ar 3,5%

Pasaules ekonomikā ir vērojami labvēlīgi apstākļi ātrākai izaugsmei, savukārt eirozonas noskaņojuma rādītāju līmenis augstākais kopš 2011.gada. Tas atsauksies arī labākos izaugsmes nosacījumos Latvijā, secināts SEB bankas jaunākajā ekonomikas apskatā Nordic Outlook.

Janvāra inflācija Latvijā bijusi otrā lielākā ES

Latvijā šā gada janvārī, salīdzinot ar pagājušā gada pirmo mēnesi, bija otrs augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības dalībvalstu vidū, liecina trešdien, 22.februārī, publiskotie ES statistikas biroja Eurostat dati.

Certus: Lēmums nepretendēt uz Eiropas Zāļu aģentūras novietni Rīgā ir tuvredzīgs

«Farmācija ir daudzu miljardu bizness, tajā darbojas milzīgas kompānijas, necīnīties par šo nozari regulējošās aģentūras izvietošanu savā valstī nav pareizi,» savu viedokli pauž domnīcas Certus pārstāvji.

Izmeklē grautiņu Stokholmā

Policija Zviedrijā sākusi izmeklēt grautiņu, kas šonedēļ noticis galvaspilsētas Stokholmas priekšpilsētā, kur lielākoties dzīvo imigranti.

21.februāris bildēs

Sīrijas konfliktā iesaistītais latvietis melojis, ka nav saņēmis ar teroraktiem saistītus uzdevumus

Par dalību Sīrijas konfliktā apsūdzētais jaunietis Mārtiņš Grīnbergs melojis, teikdams, ka viņam netika doti uzdevumi veikt ar teroraktiem saistītas darbības, secināts kompleksajā poligrāfa ekspertīzē.

Valdība akceptē aizliegumu cirka izrādēs izmantot savvaļas dzīvniekus

Valdība otrdien, 21.februārī, apstiprinājusi Zemkopības ministrijas grozījuma projektu, kas aizliedz savvaļas sugu dzīvnieku gan savvaļā iegūtu, gan nebrīvē audzētu apmācīšanu un izmantošanu kā atrakciju dzīvniekus cirka izrādēs vai atrakcijās.