bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Svētdiena 28.05.2017 | Vārda dienas: Vilhelms, Vilis

Apcietinātie Latvijas pilsoņi varēs vēlēt pašvaldību vēlēšanās ieslodzījuma vietās

Šī gada pašvaldību vēlēšanās aizdomās turētām, apsūdzētām vai tiesājamām personām, kurām kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums, Latvijas pilsētas vai novada vēlēšanu komisija nodrošinās balsošanu ieslodzījuma vietā.

Brīdina - Latvijas ceļojumu aģentūrai Travel RSP nav tiesību darboties Lietuvā

Vēl tikai nedēļu, līdz 16.maijam, iespējams mainīt vēlēšanu iecirkni 3.jūnija pašvaldību vēlēšanās, atgādina Centrālās vēlēšanu komisijā.

De facto: Lai tiktu pie varas, visas partijas Rīgā sola bezmaksas labumus vēlētājiem

Visas partijas Rīgā sola bezmaksas labumus vēlētājiem, pēc visu iesniegto partiju programmu izanalizēšanas secinājis Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Pašvaldību vēlēšanās kandidē vairāki ar mediju vidi saistīti cilvēki

Starp jūnijā gaidāmo pašvaldību vēlēšanu kandidātiem ir vairāki cilvēki, kuri savu darbību saista ar mediju vidi, tomēr ne visi no viņiem ir tieši saistīti ar žurnālista darbu.

CVK lems par kandidātu iesniegšanas termiņa pagarināšanu piecās pašvaldībās

Centrālās vēlēšanu komisijas sēde paredzēts lemt par kandidātu sarakstu iesniegšanas termiņa pagarināšanu pašvaldībās, kurās līdz pirmdienas, 25.aprīļa, pulksten 00.00 bija iesniegts tikai viens kandidātu saraksts, nebija iesniegts neviens kandidātu saraksts vai sarakstos pieteikto kandidātu skaits bija mazāks nekā domē ievēlējamo deputātu skaits, informē komisija.

KPV LV Ventspilī piesaka četrus kandidātus, deputāta Kaimiņa viņu vidū nav

Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa pērn dibinātā partija KPV LV vēlēšanām Ventspilī pieteikusi sarakstu ar četriem kandidātiem un par vienu no galvenajām prioritātēm savā priekšvēlēšanu programmā izvirzījusi «gāzt Lembergu», liecina Centrālās vēlēšanu komisijas informācija.

Saskaņa uzsāk aģetāciju Rīgas namu pārvaldnieka apsaimniekoto māju liftos

Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, kuras norisināsies 3.aprīlī, daži politiskie spēki jau aktīvi sākuši reklamēties, vēsta raidījums Nekā personīga.

Sākas paziņojumu izsūtīšana par pašvaldību vēlēšanām

Šonedēļ Pilsonības migrācijas lietu pārvalde ir sākusi paziņojumu par vēlēšanām sagatavošanu un izsūtīšanu vēlētājiem. Ar to starpniecību vēlētāji tiks informēti par savu vēlēšanu iecirkni un balsošanas kārtību šā gada 3.jūnija pašvaldību vēlēšanās.

Pašvaldību vēlēšanu paziņojumu nosūtīšana izmaksās 511,5 tūkstošus eiro

2017.gada pašvaldību vēlēšanu paziņojumu sagatavošana un nosūtīšana izmaksās 511,5 tūkstošus eiro. Pavisam plānots izsūtīt 1,55 miljonus paziņojumu, norāda portāls la.lv.

12