bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Svētdiena 22.01.2017 | Vārda dienas: Austris

Viņa palūdza atbrīvot invalīdu stāvvietu, bet vīrieša atbilde tevi pilnīgi šokēs!

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

4

Kāda sieviete no Ohaio palūdza savam kaimiņam nenovietot savu auto invalīdu stāvvietā, tomēr, lai arī cik nevainīgs būtu šis lūgums, viņas kaimiņa atbildes vēstule šokēs pilnīgi jebkuru cilvēku. Nav saprotams, kā vispār kaut ko tādu cilvēks var uzrakstīt.

“Sveika, invalīde,” ar šādu tekstu sākas vēstule. “Pirmkārt, nekad mūžā vairs ar savām rokām nepieskaries manai mašīnai. Otrkārt, mīļā, tu neesi tāda vienīgā ar savām “problēmām”. Ja vēlies atbalstu, tad dodies uz vien-kāju atbalsta grupas nodarbībām.”

26 gadus vecā Ešlija Breidija pirms gada zaudēja kāju kādā negadījumā, tādēļ viņai vēl joprojām sagādā problēmas staigāšana ar kājas protēzi. Savu grūtību dēļ viņa mājas pārvaldniekam bija izlūgusies izveidot invalīdu vietu mašīnai, lai viņai būtu atvieglota nonākšana no mašīnas līdz mājai. Vieta tika izveidota, un tikai dažas minūtes vēlāk kaimiņš nekaunējās izmantot stāvvietas priekšrocības.

Sašutusī Breidija uzrakstīja kaimiņam vēstuli un piestiprināja to pie viņa mašīnas. Vēstulē viņa uzrakstīja, ka šī stāvvieta ir domāta viņai un lūdza tur vairs nenovietot savu mašīnu. Kaimiņa atbildes vēstule bija vienkārši neiedomājami briesmīga:

3

“Sveika, invalīde. Pirmkārt, nekad mūžā vairs ar savām rokām nepieskaries manai mašīnai. Otrkārt, mīļā, tu neesi tāda vienīgā ar savām “problēmām”. Ja vēlies atbalstu, tad dodies uz vien-kāju atbalsta grupas nodarbībām. Tu esi iepinusies ar nepareizo cilvēku. Man ir pilnīgi vienalga, kas ir rakstīts tavā vēstulē, bet, ja tu vēlreiz aiztiksi manu mašīnu, es par tevi ziņošu un es nejokoju! Es ofisam paziņošu, ka mazā raudule ar vienu kāju aiztiek manu īpašumu – tas tev sagādās lielas problēmas, tādēļ ej izraudi savas problēmas kādam, kuram tās interesē, tādēļ es eju prom ar savām abām kājām.”

Pēc negadījuma Breidija ir dalījusies ar šo vēstuli, kur tā ir izplatījusies ļoti lielā ātrumā. Tāpat viņa ir sniegusi sūdzību mājas pārvaldniekam un arī policijai.

Cerēsim, ka Breidija atradīs taisnību!

Avots: shareably.net

zeltene_logo_v1


Pievienot komentāru

 1. valdis saka:

  Nu tam kaiminam pasam vienu kaju isaku vaajadzetu pataisit par tadu atieksmi

  +1 0 -1 0

 2. filips-72 saka:

  ….pie mums to lietu nokārtotu ,….kā saka :,,VIENS un DIVI ” kaimiņš pat acis nepaspētu samirkšķināt ,…kur nu vēl aiziet !

  +1 0 -1 0

  • es saka:

   Neviens neko nenokārtotu. Es biju aizbraukusi uz Daugavpili,vienš šads invalīds ar darba kravas busu stāvēja bez uzlīmes logā,viens ar pārkopētu invalīda atļauju,kas nedod stāvēšanas tiesības inv.stāvvietā, trešais acīmredzot tirgū strādā un pastāvīgi tur auto novieto-visi stāvēja,vietas nebija.Izsaucu policiju.Teica ,ka ieradīšoties pašvaldības pol. Nekā.
   Tas,kam bija pākkopēta apliecība sēdēja auto un ilgi pļāpāja ar paziņu,no tirgus atnāca kundze,atkal plāpāja kādas 30 min.Zvanīju policijai atkārtoti-teica piebrauks.Bija vīrs piegājis pie tiem pļāpām-reakcijas nekādas.Runā,runā,mana….klausās. Sagaidījām kamēr aizbrauc un tad nostājāmies viņu vietā.Policija tā arī neatbrauca. Citur apstāties nevarējām ,jo viss bija aizņemts un nostāties otrā tirgus galā,lai atnāktu līdz paviljonam man vienkārši neiespējami. Jau tā vīrs iet uz veikalu un pērk visu kas nepieciešams,bet reizēm man pašai ir vienkārši nepieciešams tikt uz veikalu vai tirgu.

   +1 0 -1 0

 3. es saka:

  Jūs domājat,ka Latvijā trūkst stulbeņu?
  Esmu invalīde un bieži saskaros ar šīm problēmām.
  Mums ir invalīdi,kas uzskata,ka pat vienkārša invalīda apliecība dod tiesības stāvēt invalīdu stāvvietā un policija šīs apliecības respektē.

  +1 0 -1 0

Antāne: Cilvēki vairs netic savai valstij, jo valsti viņi asociē ar tiem, kuri pieņem lēmumus

Žurnāla Atbalsts galvenā redaktore Ilona Bērziņa veica interviju ar Ingu Antāni, kas jau vairāk kā divus gadus ir Biedrības Baltijas asociācija – transports un loģistika prezidente un zvērināta advokāte zvērinātu advokātu birojā Triniti.

Valsts policijas inspektors 1,61 promiļu reibumā izraisīja ceļu satiksmes negadījumu

Valsts policijas Speciālo uzdevumu nodaļas inspektors trešdien, 17.janvārī, 1.61 promiļu reibumā izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, notikumu vietu policists pameta ar kājām, vēsta valsts policijas pārstāve Ilze Jurēvica.

E-veselības funkcionalitātes pārbaudē konstatē virkni nepilnību

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, pārbaudot Nacionālā veselības dienesta īstenotā e-veselības projekta funkcionalitāti, atklājusi virkni nepilnību. Pārbaudes rezultātā sniegtas vairāk nekā 20 rekomendācijas sistēmas ērtuma un lietojamības pilnveidošanai.

Nozare: Reklāma pozitīvi ietekmē visas Eiropas Savienības ekonomiku

Katram reklāmā ieguldītajam eiro ir septiņkārtīga ietekme uz valsts iekšzemes kopproduktu. Tātad - katrs ieguldītais eiro atnes septiņus eiro valsts IKP, uzsver Latvijas Reklāmas asociācija, norādot, ka reklāmas nozare veicina nodarbinātību un inovāciju visā Eiropas Savienībā.

VP: No ES fondiem Latvijā centušies izkrāpt vairāk nekā 20 miljonus

Aizvadītajā gadā par Eiropas Savienības fondu līdzekļu neatbilstošu izlietošanu kopumā uzsākusi 18 kriminālprocesus un novērsusi līdzekļu izkrāpšanu vairāk nekā 20 miljonu eiro apmērā, vēsta Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins.

Noraida Ventspils vicemēra prasību pret pensionāru par aizskarošiem izteikumiem

Augstākā tiesa pērn nogalē lēmusi, ka pensionāram Ivaram Jansonam nebūs jāmaksā Ventspils domes priekšsēdētāja vietniekam Jānim Vītoliņam kompensācija par godu un cieņu aizskarošiem izteikumiem, ziņo portāls Pietiek.com. Šis lēmums nav pārsūdzams.

CSP: Vairāk nekā puse uzņemto studentu mācās par personīgajiem līdzekļiem

Latvijas augstākās izglītības iestādēs 2016./2017. akadēmiskajā gadā studē 82,9 tūkstoši studentu, un gada laikā studējošo skaits ir samazinājies par 2%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Informācija autovadītājiem par dalītās atbildības negadījumiem

«Nosakot ceļu satiksmes negadījumā atbildīgo personu atbildības pakāpi, tiek ņemta vērā bīstamība, kas radīta, pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus,» skaidro Ergo Atlīdzību regulēšanas departamenta direktors Ivars Vismanis.

Igaunijai šogad prognozē lēnāku – 2,2% - izaugsmi

Igaunijas tautsaimniecības izaugsme 2017.gadā būs lēnāka nekā gaidīts iepriekš, tā samazinot savu iepriekšējo Igaunijas ekonomikas prognozi šim gadam par 0,2% līdz 2,2%, pavēstījuši Swedbank ekonomisti.

Saeimas rudens sesijā administratīvi sodīti seši deputāti

Parlamenta rudens sesijā administratīvi tikuši sodīti seši Saeimas deputāti, liecina parlamentam sniegtā informācija.

Latvijai un Lietuvai sadarbojoties, pārtrauc divu noziedzīgu grupējumu darbību

Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijas pārvalde apturējusi divas organizētas personu grupas, kuras laikā no 2015.gada 1.janvāra līdz 2016.gada 30.novembrim nodarīja ievērojamus zaudējumus valsts budžetam, īstenojot pievienotās vērtības nodokļa krāpniecības shēmas.

Igaunijā vienojas likvidēt izdienas pensijas, virzīt pensiju reformēšanu

Igaunijas valdība nolēmusi likvidēt izdienas pensijas un turpināt virzīt ieceri par krasām pensiju sistēmas reformām, tostarp pensionēšanās vecuma piesaistīšanu vidējam statistiskam mūža ilgumam.

Ķīnas tautsaimniecība pērn augusi par 6,7%

Pasaulē otrā lielākā ekonomika 2016.gadā piedzīvojusi 6,7% izaugsmi, liecina Ķīnas oficiālie dati, kas rāda, ka pieaugums bijis lēnāks par 6,9% tempu, kāds tas bijis 2015.gadā, un lēnākais kopš 1990.gada.

KNAB veic pārbaudi par Jakrina apstiprināšanu Rīgas satiksmes valdē

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs pārbaudīs, vai ar Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītāja Emīla Jakrina apstiprināšanu SIA Rīgas satiksme valdes locekļa amatā nav pārkāpts labas pārvaldības princips un saskatāms amatpersonas interešu konflikts.

Itālijā meklē izdzīvojušos viesnīcā, kurai uzgāzusies lavīna

Itālijā šonedēļ notikušas virkne zemestrīču, kas izraisījušas arī lavīnu kalnos Abruco reģionā. Tā uzgāzusies uz viesnīcas ēkas, kur bojā gājuši divi cilvēki un zem gruvešiem un sniega atrodas vēl vairāk kā divdesmit.

Arī brīvdienās atkusnis mīsies ar salu; autovadītājiem jāuzmanās

Tuvākajās dienās laika apstākļi būs nepastāvīgi - gaidāmas gan mākoņainas debesis ar nelieliem nokrišņiem, gan debesu skaidrošanās un saules stari, ziņo Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Lietuva ar 14 apdraudējumu sarakstu papildina «Valsts Drošības stratēģiju»

Lietuvas Seims lielā vienprātībā šonedēļ pieņēmis papildināto «Valsts Drošības stratēģiju», kur uzskaitīti 14 būtiski iespējama apdraudējuma cēloņi un riska faktori. Drošības eksperts savukārt vērtē dokumenta saturs ir kā «kišmiš ar rozīnēm».

Tiks pārcelta ievērojama daļa zīmola Laima produkcijas ražošana

Norvēģu kompānija Orkla Confectionery & Snacks Latvija tuvākajā laikā ieguldīs daudzmiljonu eiro investīcijas jaunas un multifunkcionālas ražotnes būvniecībā Latvijā, uz kuru trīs gadu laikā tiks pārcelta ievērojama daļa zīmola Laima produkcijas ražošanas.

Rīga kopā ar Minsku kandidēs uz 2021.gada pasaules čempionāta hokejā rīkošanu

Rīga kopā ar Minsku kandidēs uz 2021.gada pasaules čempionāta hokejā rīkošanu, ceturtdien, 19.janvārī, par kopīgu pieteikumu paziņoja abu pušu pārstāvji.

Loģistikas nozares padome vērtē 16+1 samita rezultātus

Eksperti lēš, ka loģistikas uzņēmumam konteinerkravas turpmāk varētu sniegt būtisku pienesumu nozarei, līdz ar to LDz Loģistika turpinot strādāt pie nākamā konteinervilciena organizēšanas no Ķīnas, kā arī sadarbības plāniem Baltkrievijas un Ķīnas industriālā parka Lielais akmens konteksta, BNN informē Satiksmes ministrijas pārstāve Ilze Greiškalna.

Mājsaimniecību rīcībā esošie ienākumi pieauguši par 7,6%

2015.gadā mājsaimniecību rīcībā esošie ienākumi, salīdzinot ar 2014.gadu, pieauga par 7,6%, sasniedzot 417 eiro uz vienu mājsaimniecības locekli mēnesī, liecina CSP veiktās aptaujas dati.

Atbalsta grozījumus, lai nebūtu jāveic finansiāli ietilpīgie zemes uzmērīšanas darbi

Lai ierakstītu zemesgrāmatā valsts robežas joslas zemes vienības, vairs nebūs nepieciešams sagatavot zemes robežu plānu. Tas ļaušot būtiski ietaupīt valsts budžeta līdzekļus, jo nebūs jāveic finansiāli ietilpīgie zemes uzmērīšanas darbi, vēsta Saeimas Preses dienests.

Vācija prasa skaidru ASV dienaskārtību, sola palielināt aizsardzības tēriņus

Vācija solījusi palielināt aizsardzības tēriņus pēc tam, kad saskārusies ar jaunievēlētā Amerikas Savienoto Valstu prezidenta Donalda Trampa kritiku par NATO tēriņu sliekšņa neizpildi.

Pēc atkārtotiem kāpumiem piena cena Igaunijā sasniegusi 55 centus litrā

Igaunijā pēc ilgstoši zemām piena iepirkuma cenām, kādas tās bijušas arī Latvijā, nu divreiz novērota piena cenas paaugstināšanās, kas liecina arī par godīgākām piena iepirkuma cenām.

KP uzraugiem bažas par Latvijas Gāzes līguma noteikumiem

Konkurences padomei bažas AS Latvijas Gāze rīcību dabasgāzes tirgus atvēršanas gaidās. Ministru kabineta komitejas sēdei 23.janvārī Ekonomikas ministrija pieteikusi Dabasgāzes tirdzniecības un lietošanas noteikumu projektu.