bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Ceturtdiena 27.07.2017 | Vārda dienas: Marta, Dita

Viņa palūdza atbrīvot invalīdu stāvvietu, bet vīrieša atbilde tevi pilnīgi šokēs!

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

4

Kāda sieviete no Ohaio palūdza savam kaimiņam nenovietot savu auto invalīdu stāvvietā, tomēr, lai arī cik nevainīgs būtu šis lūgums, viņas kaimiņa atbildes vēstule šokēs pilnīgi jebkuru cilvēku. Nav saprotams, kā vispār kaut ko tādu cilvēks var uzrakstīt.

“Sveika, invalīde,” ar šādu tekstu sākas vēstule. “Pirmkārt, nekad mūžā vairs ar savām rokām nepieskaries manai mašīnai. Otrkārt, mīļā, tu neesi tāda vienīgā ar savām “problēmām”. Ja vēlies atbalstu, tad dodies uz vien-kāju atbalsta grupas nodarbībām.”

26 gadus vecā Ešlija Breidija pirms gada zaudēja kāju kādā negadījumā, tādēļ viņai vēl joprojām sagādā problēmas staigāšana ar kājas protēzi. Savu grūtību dēļ viņa mājas pārvaldniekam bija izlūgusies izveidot invalīdu vietu mašīnai, lai viņai būtu atvieglota nonākšana no mašīnas līdz mājai. Vieta tika izveidota, un tikai dažas minūtes vēlāk kaimiņš nekaunējās izmantot stāvvietas priekšrocības.

Sašutusī Breidija uzrakstīja kaimiņam vēstuli un piestiprināja to pie viņa mašīnas. Vēstulē viņa uzrakstīja, ka šī stāvvieta ir domāta viņai un lūdza tur vairs nenovietot savu mašīnu. Kaimiņa atbildes vēstule bija vienkārši neiedomājami briesmīga:

3

“Sveika, invalīde. Pirmkārt, nekad mūžā vairs ar savām rokām nepieskaries manai mašīnai. Otrkārt, mīļā, tu neesi tāda vienīgā ar savām “problēmām”. Ja vēlies atbalstu, tad dodies uz vien-kāju atbalsta grupas nodarbībām. Tu esi iepinusies ar nepareizo cilvēku. Man ir pilnīgi vienalga, kas ir rakstīts tavā vēstulē, bet, ja tu vēlreiz aiztiksi manu mašīnu, es par tevi ziņošu un es nejokoju! Es ofisam paziņošu, ka mazā raudule ar vienu kāju aiztiek manu īpašumu – tas tev sagādās lielas problēmas, tādēļ ej izraudi savas problēmas kādam, kuram tās interesē, tādēļ es eju prom ar savām abām kājām.”

Pēc negadījuma Breidija ir dalījusies ar šo vēstuli, kur tā ir izplatījusies ļoti lielā ātrumā. Tāpat viņa ir sniegusi sūdzību mājas pārvaldniekam un arī policijai.

Cerēsim, ka Breidija atradīs taisnību!

Avots: shareably.net

zeltene_logo_v1


Pievienot komentāru

 1. valdis teica:

  Nu tam kaiminam pasam vienu kaju isaku vaajadzetu pataisit par tadu atieksmi

  +1 0 -1 0

 2. filips-72 teica:

  ….pie mums to lietu nokārtotu ,….kā saka :,,VIENS un DIVI ” kaimiņš pat acis nepaspētu samirkšķināt ,…kur nu vēl aiziet !

  +1 0 -1 0

  • es teica:

   Neviens neko nenokārtotu. Es biju aizbraukusi uz Daugavpili,vienš šads invalīds ar darba kravas busu stāvēja bez uzlīmes logā,viens ar pārkopētu invalīda atļauju,kas nedod stāvēšanas tiesības inv.stāvvietā, trešais acīmredzot tirgū strādā un pastāvīgi tur auto novieto-visi stāvēja,vietas nebija.Izsaucu policiju.Teica ,ka ieradīšoties pašvaldības pol. Nekā.
   Tas,kam bija pākkopēta apliecība sēdēja auto un ilgi pļāpāja ar paziņu,no tirgus atnāca kundze,atkal plāpāja kādas 30 min.Zvanīju policijai atkārtoti-teica piebrauks.Bija vīrs piegājis pie tiem pļāpām-reakcijas nekādas.Runā,runā,mana….klausās. Sagaidījām kamēr aizbrauc un tad nostājāmies viņu vietā.Policija tā arī neatbrauca. Citur apstāties nevarējām ,jo viss bija aizņemts un nostāties otrā tirgus galā,lai atnāktu līdz paviljonam man vienkārši neiespējami. Jau tā vīrs iet uz veikalu un pērk visu kas nepieciešams,bet reizēm man pašai ir vienkārši nepieciešams tikt uz veikalu vai tirgu.

   +1 0 -1 0

 3. es teica:

  Jūs domājat,ka Latvijā trūkst stulbeņu?
  Esmu invalīde un bieži saskaros ar šīm problēmām.
  Mums ir invalīdi,kas uzskata,ka pat vienkārša invalīda apliecība dod tiesības stāvēt invalīdu stāvvietā un policija šīs apliecības respektē.

  +1 0 -1 0

EK sāks juridisku procedūru pret Poliju par tieslietu reformu

Eiropas Komisijas paziņojusi, ka uzsākts juridisku procedūru pret Poliju saistībā ar aktuālu tiesu varas reformu, kas Eiropas Savienības izpildvaras vērtējumā valstī grauj tiesnešu neatkarību un attiecīgi arī ir pretrunā ES tiesību normām.

Citskovskis: Straujāku štata samazinājumu veicinātu pašvaldību iesaiste

 Lai panāktu straujāku valsts iestāžu štata samazinājumu, šajā procesā jāiesaistās arī pašvaldībām, savu uzskatu publiski paudis Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis. Kopumā Valsts kancelejas iecere paredz, ka valsts pārvaldē tiktu nodarbināti 5% no valstī nodarbinātajiem. Patlaban valsts pārvaldē strādā gandrīz 7% no visiem valstī nodarbinātajiem.

Rajevskis: Jaunajai politiskajai kustībai Par vajag līderus katrā reģionā

Jaunās politiskās kustības Par komanda ir laba, tomēr tai nepieciešami stipri un jaudīgi politiskie līderi, kas varētu «vilkt» šo partiju, norāda abiedrisko attiecību aģentūras Mediju tilts līdzīpašnieks politologs Filips Rajevskis.

Deputāti: Veselības aprūpes finansēšanas likums saliks visu «pa plauktiņiem»

Ar nākamo gadu par saimniecisko darbību un autoratlīdzībām valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas 5% apmērā veiks pensiju 1.līmenī, trešdien, 26.jūlijā, nolēma Sociālo un darba lietu komisija, galīgajam lasījumam gatavojot grozījumus likumā Par valsts sociālo apdrošināšanu.

Krievijas un Ķīnas flotes rīko mācības Baltijas jūrā

Krievijas un Ķīnas kara flotes šonedēļ rīko pirmās kopīgās militārās mācības Baltijas jūrā, kurām līdzi seko arī Baltijas valstis, Polija un Somija.

Turpina pieņemt darba devēju pieteikumus subsidēto darba vietu izveidei

Nodarbinātības valsts aģentūras darba devējiem piedāvā iespēju piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, izveidojot subsidētās darba vietas un nodarbinot NVA reģistrētos bezdarbniekus.

VVD vērsīsies policijā ar lūgumu sākt kriminālprocesu apsaimniekošanā Stigmās

Valsts vides dienests vērsīsies policijā ar lūgumu sākt kriminālprocesu par nelikumībām atkritumu apsaimniekošanā Ozolnieku novada Stigmās.

Zemnieku saeima: Liellopu gaļas nozare Latvijā nav pietiekami attīstījusies

Biedrība Zemnieku saeima uzskata, ka gaļas liellopu nozare Latvijā nav pietiekami attīstījusies un esošās saimniecības vēl nav pietiekami ekonomiski nostabilizējušās, daudzām no saimniecībām ir lielas kredītsaistības, kā rezultātā nozarei katrs atbalsts it ļoti svarīgs.

Vējonis piešķir NBS komandierim Ģenerālleitnanta pakāpi

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir piešķīris Nacionālo bruņoto spēku komandierim Leonīdam Kalniņam Ģenerālleitnanta militārā dienesta pakāpi.

Izveido jauno politisko kustību - Mēs par, kurā iestājas Vienotības aizgājušie politiķi 

Jaunajā politiskajā kustībā Mēs par apvienojušies pieci no partijas Vienotība aizgājušie Saeimas deputāti - Ilze Viņķele, Lolita Čigāne, Andrejs Judins, Aleksejs Loskutovs un Ints Dālderis. Partijā iesaistīsies arī fiziķis Vjačeslavs Kaščejevs, matemātiķis Andris Ambainis, mācītājs Juris Cālītis un citi sabiedrībā pazīstami cilvēki.

Saliedēts kolektīvs ir otra svarīgākā darbinieku motivācija aiz atalgojuma

Teju trešdaļai aptaujāto Latvijas iedzīvotāju galvenā motivācija darba vietā ir atalgojums, savukārt otru nozīmīgāko lomu spēlē saliedēts kolektīvs.

Atliek diskusijas par autoratlīdzību un algu vienlaicīgajiem saņēmējiem

Saeimas Budžeta un finanšu komisija trešdien, 26.jūlijā, vienojās uz nākamā gada valsts budžeta veidošanas un pieņemšanas laiku atlikt diskusiju par ierosinājumu noteikt pienākumu maksāt vismaz minimālo darba algu cilvēkiem, kuri šajā pašā darba vietā saņem arī autoratlīdzības.

Pūce: Latvijai Stambulas konvenciju jāratificē bez atrunām

Partija Latvijas attīstībai vērsusies pie Labklājības ministrijas, aicinot pēc iespējas ātrāk ratificēt Stambulas konvenciju bez labojumiem, ņemot vērā vardarbības satraucošos rādītājus Latvijā.

Vairāk nekā puse Latvijas uzņēmēju strādā arī nedēļas nogalē; noskaidrots pētījumā

Uzņēmēji darbam vidēji velta astoņas stundas un piecas minūtes dienā, un vairāk nekā puse jeb 58% Latvijas uzņēmēju strādā arī nedēļas nogalēs, liecina jaunākais Citadele Index pētījums, kurā katru ceturksni savu viedokli izsaka 750 Latvijas uzņēmumu īpašnieki un vadītāji.

Izsniegs sertifikātu personām, kas veic dzīvnieku mākslīgo apsēklošanu

Valdība atbalstījusi grozījumus, kas nosaka dzīvnieku vērtēšanas, pārraudzības un mākslīgās apsēklošanas speciālista apmācības, kā arī sertifikāta un apliecības izsniegšanas un anulēšanas kārtību.

Konkurences padome ļauj SIA Latvijas propāna gāze īpašnieku maiņu

Konkurences padome pieņēma lēmumu atļaut Areti International Group Limited iegādāties SIA Latvijas propāna gāze.

Krievijas pilsonim par drona palaišanu virs AM var piemērot sodu līdz pat 700 eiro

Civilās aviācijas aģentūra gaida informāciju no Valsts policijas saistībā ar tālvadības lidaparāta jeb drona palaišanu virs Aizsardzības ministrijas, uzsver CAA direktora pienākumu izpildītājs Māris Čerņonoks.

Veiks būtiskākās izmaiņas par jauno pedagogu darba samaksas modeli

Lai izvērtētu jauno pedagogu darba samaksas modeli, 2016./2017.mācību gada laikā Izglītības un zinātnes ministrija analizēja Valsts izglītības informācijas sistēmā apstiprinātās pedagogu tarifikācijas un pašvaldību iesniegtos pārskatus par finansējuma izlietojumu, un veica finanšu analīzi.

Lauksaimnieki: Graudaugu raža šogad solās būt pozitīva, pateicoties laika apstākļiem

Zemgalē labības kulšana sākās pirms nedēļas, un patlaban ziemas mieži jau gandrīz ir novākti. Savukārt citviet Latvijā graudu varētu sākt vākt tikai augustā, prognozē lauksaimnieki.

Igaunijā nav gaidāms būtisks nodokļu ieņēmumu kritums, uzskata ministrs

Atsaucoties uz Igaunijas Pārtikas ražotāju asociācijas pesimistisko prognozi, ka akcīzes nodokļa celšanas dēļ 2018.gadā valsts budžets zaudēs ieņēmumus 170 miljonu eiro apmērā, Igaunijas finanšu ministrs Tomass Tiniste skaidrojis šogad ir novērots ieņēmumu kāpums, kam vajadzētu turpināties arī nākamgad.

Mūrniece mudina ZZS apsvērt Dūklava jeb tā sauktā «Ļimoņčika» nomaiņu

«Politikā esot tā, ka iesaukas pielīpot, un, ņemot vērā, ka  Dūklavam pielipusi iesauka no šīm sarunām, ZZS būtu jāvērtē, kā šo situāciju risināt,» uzsver Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Papildina ĀCM likvidēšanas un draudu novēršanas kārtību

Turpmāk transporta operatoriem būs ar informatīviem plakātiem jāinformē savi klienti par to, ka no Latvijas teritorijas nav atļauts izvest, tostarp rokas bagāžā, mājas cūku un savvaļas cūku izcelsmes pārtikas produktus, ja šie pārtikas produkti ir marķēti ar rombveida identifikācijas marķējumu.

Akcīzes nodoklis dīzeļdegvielai ir nevis jāpalielina, bet jāsamazina, tā Antāne

«Diemžēl, pieņemot lēmumu par akcīzes nodokļa likmju paaugstināšanu dīzeļdegvielai, valdība nav izvērtējusi visus iespējamos riskus, ko tas var nest transporta un loģistikas nozarei un valsts ekonomikai kopumā,» BNN uzsver Biedrība Baltijas asociācija – Transports un Loģistika prezidente Inga Antāne.

Atklāj vairākas nelegālas komercprakses uztura bagātinātāju pārdošanā

Uzturētais aizdomīgo interneta vietņu saraksts pēdējā mēneša laikā ir papildināts ar četrām tīmekļvietnēm, kas pārdod uztura bagātinātājus, kas nav paziņoti un iekļauti Pārtikas un veterinārā dienesta uztura bagātinātāju reģistrā.

Lielbritānija plāno no 2040.gada aizliegt jaunus dīzeļa un benzīnmotora auto

Lielbritānija, cīnoties ar gaisa piesārņojumu, plāno noteikt, ka no 2040.gada valstī tiks aizliegtas jaunas dīzeļmotora un benzīnmotora vieglās automašīnas un mikroautobusi.