No 1.aprīļa izmaiņas maršrutā Cēsis–Valmiera–Ainaži un Valmiera–Cēsis

Balstoties uz Alojas novada domes lūgumu, no 2019.gada 1.aprīļa gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr. 7774 Cēsis–Valmiera–Ainaži un Nr. 7144 Valmiera–Cēsis, informē VSIA Autotransporta direkcija.

Lai iedzīvotājiem būtu iespēja no Alojas nokļūt Valmierā pirms darbalaika sākuma un atgriezties mājās pēc darbalaika beigām, maršruta Nr. 7774 Cēsis–Valmiera–Ainaži autobuss no pieturvietas Ainaži turpmāk izbrauks plkst. 5.50 (līdz šim tas izbrauca plkst. 6.50), savukārt no Cēsu autoostas tas izbrauks plkst. 16.40 (līdz šim izbrauca plkst. 14.40).

Sakarā ar iepriekš minētajām izmaiņām, maršruta Nr. 7144 Valmiera–Cēsis reiss Cēsu autoostā turpmāk tiks uzsākts plkst. 15.10 (līdz šim tas tika uzsākts plkst. 15.30).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas