No 1.aprīļa vairākiem Pierīgas maršrutu autobusiem būs cits galapunkts

Ņemot vērā, ka pēc rekonstrukcijas darbu beigām Satekles ielā pieturas Rīga (Elizabetes iela) izmantošana ir ierobežota, no 1.aprīļa maršruta Rīga–Baldone, Rīga–Sarma–Baldone un Rīga–Tekstilnieks galapunkts atradīsies Rīgas Starptautiskajā autoostā, informē Autotransporta direkcija.

Savukārt maršruta Rīga–Gaismas, Rīga–Pavasari–Virši, Rīga–Medemciems un Rīga–Straume reisu, kas tiek nodrošināti ar mazas ietilpības autobusiem, galapunkts atradīsies pieturā Rīga (Elizabetes iela). Līdz šim tas atradās Rīgas starptautiskajā autoostā.

Tāpat pie Rīgas starptautiskās autoostas galvenās ieejas ir jauna pietura Rīga (Prāgas iela), un tas būs galapunkts maršruta Rīga–Jaunmārupe un Nr.5435 Rīga–Mārupe autobusiem (līdz šim galapunkts atradās Rīgas starptautiskajā autoostā).

Lasiet arī: Pieprasījums krītas, tādēļ tiks samazināts arī iekšzemes reisu skaits

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot direkcijas kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas