12.februārī notiks ES vides un klimata aizsardzības atbalsta programmas LIFE Info Diena

12.februārī aicina uzņēmējus, pašvaldību pārstāvjus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus interesentus uz LIFE INFO dienu, kurā būs iespējams iepazīties ar informāciju par Eiropas Savienības (ES) atbalsta programmas LIFE līdzfinansējuma piesaistes iespējām Latvijā!

«LIFE INFO diena paredzēta tiem, kuri līdz šim ar LIFE programmu nav bijuši pazīstami, tādēļ pasākuma ietvaros tiks sniegta informācija par LIFE programmas mērķiem, sniegtajām iespējām, nosacījumiem un projektu sagatavošanas procesu. Tāpat, būs iespēja uzzināt sīkāk par LIFE programmas prioritārajām jomām, projektu veidiem, finansējuma iespējām un saņemšanas procesu,» norāda Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas LIFE Atbalsta vienības sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Eihe.

Eihe atgādina, ka LIFE ir Eiropas Savienības dabas un vides aizsardzības un klimata pārmaiņu atbalsta programma, ar kuras palīdzību Latvijā ir realizēti daudzi vides kvalitāti uzlabojoši projekti, piemēram, alternatīvās biodegvelas ražošana no zālāju biomasas un meža biotopu atjaunošana Gaujas Nacionālajā parkā.

«Ar LIFE programmas atbalstu uzņēmēji var izstrādāt inovatīvus produktus, uzlabot ražošanas kvalitāti un resursu efektivitāti, kā arī aizstāt nevēlamus ķīmiskus savienojumus ar videi draudzīgiem aizvietotājiem savos produktos. Arī pašvaldības var izmantot LIFE sniegto atbalstu, realizējot projektus, kas samazina vides ietekmi uz infrastruktūru, informē sabiedrību, uzlabo tehnoloģiskos procesus pašvaldībā vai risina citas pašvaldībā aktuālas, ar vidi un klimatu saistītas problēmas,» atzīmē Eihe.

—————————————————————————————–

Norises laiks: 2019.gada 12.februāris plkst. 13.30-16.00

Norises vieta: Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), Rīga, Peldu iela 25, 409.telpa

Lai pieteiktos pasākumam, līdz 7.februārim jāaizpilda reģistrācijas anketa.

—————————————————————————————–

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas