bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Ceturtdiena 20.09.2018 | Vārda dienas: Marianna, Ginters, Guntra

14 aizskarošas lietas, ko Donalds Tramps ir teicis par sievietēm

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

donald-trump-and-aviles-santiago-courtesy-flowjournal-com_

Viena no pēdējā laika apspriestākajām personām viennozīmīgi ir jaunais ASV prezidents Donalds Tramps, kurš ar savu dzīvesveidu, runām un nostāju visā pasaulē ir izsaucis diezgan lielu sašutumu.

Tramps ir ļoti pretrunīga personība, jo viņa tagadējie vārdi neiet kopā ar tiem, ko viņš ir teicis agrāk, lai gan domas mainīt jau nav aizliegts.

Izrādās, ka arī viņa attieksme pret sievietēm visnotaļ pieklibo, jo viņš ir izteicis ļoti daudz aizskarošu piezīmju daiļā dzimuma virzienā, ko tad mēs arī esam apkopojuši.

1. «Mani automātiski piesaista skaistas sievietes – es vienkārši sāku viņas skūpstīt. Tas ir kā magnēts. Tikai skūpsts, nemaz negaidot. Kad esi «zvaigzne», viņas ļauj to darīt. Tu vari darīt jebko. Sagrāb viņas aiz vagīnas. Vari darīt jebko.» (Slepens videoieraksts, 2005. gads)

lead_960

2. «Paskatieties uz to seju. Vai kāds par to balsotu? Vai varat iedomāties, ka tā seja būs mūsu nākamais prezidents? Nu, es domāju, tā ir sieviete, un man nevajadzētu teikt neko sliktu, bet tiešām? Nu, paklau, vai tas ir nopietni?» (Runājot par Kārliju Fiorīnu (Carly Fiorina) – savu sāncensi no Republikāņu partijas, 2015. gads)

fiorina-trump-2

3. «[Arianna Hafingtone] ir nepievilcīga gan no ārpuses, gan iekšpuses. Es pilnībā saprotu, kāpēc viņas bijušais vīrs viņu pameta vīrieša dēļ – tas bija labs lēmums.» (Tvitera ieraksts, 2012. gads)

arianna-huffington-donald-trump
4. «Tā, kura netiek pienācīgi novērtēta, bet patiesībā ir ļoti skaista, ir Parisa Hiltone. Es Parisu iepazinu jau tad, kad viņai bija 12. Viņas vecāki ir mani draugi, un, kad es viņu pirmo reizi ieraudzīju, tad teicu: «Kas, pie velna, tas ir?».» (Intervija ar Hovardu Stērnu, 2016. gads)

maxresdefault

5. [Runājot par 10 gadus vecu meiteni] «Pēc 10 gadiem es ar viņu iešu uz randiņiem. Varat iedomāties?» (nopludināts audio ieraksts, 1992. gads)

landscape-1457536514-gettyimages-514428566

6. «Visas sievietes no «The Apprentice» [šova] flirtēja ar mani – apzināti vai neapzināti. Tas jau bija gaidāms.» (grāmata How To Get Rich (Kā kļūt bagātam), 2004. gads)

trumpuniverse-large_transpjliwavx4cowfcaekesb3kvxit-lggwcwqwla_rxju8

7. «Ja Hilarija Klintone nevar apmierināt savu vīru, kas viņai liek domāt, ka viņa varēs apmierināt Ameriku?» (Tvitera ieraksts, 2015. gads)

Hillary Clinton and Donald Trump are tightening their grips on the Democratic and Republican presidential nominations.

8. [Runājot par savu meitu Ivanku] «Viņai ir ļoti skaists augums. Esmu jau teicis, ka, ja viņa nebūtu mana meita, iespējams, es ar viņu satiktos.» (Kanāla ABC raidījums The View, 2006. gada 6. marts)

donald_trump_rollout_-_h_2015

9. [Runājot par savu sievu] «Viņa man nevelta visus 100%. Man tiek 84%, un rūpēs par bērniem aiziet 16%.» (Izdevums Time, 2011. gada 23. maijs)

trumpfartclaims-640x425

10. «Bieži vien, kad gulēju ar vienu no skaistākajām sievietēm pasaulē, es pie sevis nodomāju – vai varat noticēt tam, ko es saņemu?»(grāmata Think Big: Make it Happen in Business and Life, 2008. gads)

Donald Trump with former Miss Universes and the current Miss Universe, Natalie Glebova (Photo by G. Gershoff/WireImage)

11. «Es tiešām esmu daudzām sievietēm devis lielisku iespēju. Diemžēl, kad viņas kļūst par «zvaigznēm», man prieki ir beigušies.» (kanāla ABC raidījums Primetime Live, 1994. gada 10. marts)

96022786_donald_trump_melania_ivanka-large_transaixpc0qb05sgyndt2mkf7x20vpxq2e2kv13weeksbfo-large_transpkxvtpxrsdaovyyfr2s-zqjj8erxbdgrauacuwyqxo0

12. Runājot par seksuālajiem uzbrukumiem sievietēm armijā, Tramps vainoja faktu, ka sievietes un vīrieši tur strādāja kopā. «26 000 uzbrukumi, par ko neziņoja, un tikai izvirzītas 238 apsūdzības. Ko gan citu šie ģēniji gaidīja, saliekot vīriešus un sievietes kopā?» (Tvitera ieraksts, 2013. gada 7. maijs)

Republican nominee Donald Trump speaks during the first presidential debate at Hofstra University in Hempstead, New York on September 26, 2016. / AFP / Paul J. Richards (Photo credit should read PAUL J. RICHARDS/AFP/Getty Images)

13. «Sievietes patiesībā ļoti atšķiras no tā, kā tiek attēlotas. Viņas ir daudz sliktākas par vīriešiem un daudz agresīvākas…» (grāmata The Art of the Comeback, 1997. gads)

campaign-2016-trump_thom_w504

14. «Jūs zināt, kura ir viena no skaistākajām sievietēm pasaulē, un tā uzskata visi? Un es palīdzēju viņu radīt. Ivanka. Mana meita Ivanka. Viņa ir 6 pēdas gara, un viņai ir vislabākais augums. Viņa nopelnīja ļoti daudz naudas kā modele – milzīgu naudas summu.» (Hovarda Stērna šovs, 2003. gads)

gty_ivanka_rnc_1_er_160721_16x9_992

Avots:

osta6


Pievienot komentāru

  1. ilga teica:

    paskaties taču, vecīt , spogulī!

Igaunijas skandāla ēnā atkāpjas Danske Bank galva

Dānijas lielākās kredītsabiedrības Danske Bank izpilddirektors atkāpies no amata pēc tam, kad iekšējā izmeklēšanā izdevies noteikt, cik daudz naudas nelikumīgi legalizēts caur tās atzaru Igaunijā.

Vēlas pārveidot Drošības policiju par Nacionālās drošības dienestu

Lai pilnveidotu valsts drošības iestāžu regulējumu, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija trešdien, 19.septembrī, trešajā lasījumā atbalstīja grozījumus Valsts drošības iestāžu likumā un ar tiem saistītos likumprojektus.

Datu aizsardzības regulas pirmajās 100 piemērošanas dienās saņemtas 20 sūdzības

Eiropas Savienības Vispārējās datu aizsardzības regulas piemērošanas pirmajās 100 dienās Datu valsts inspekcija saņēmusi 20 datu aizsardzības pārkāpumu paziņojumus, Saeimas Eiropas lietu komisijas sēdē informē DVI direktore Daiga Avdejanova.

EM: Nebanku kredītu devējiem rūpīgāk jāveic klientu maksātspējas vērtēšana

Lai arī nozares darbībā esot vērojami uzlabojumi, Ekonomikas Ministrijas aicina veikt grozījumus, kas liktu nebanku kredīta izsniedzējus veikt rūpīgāku klientu maksātspējas izvērtēšanu un ļautu kreditētājiem apmainīties ar informāciju.                                           

Pieprasa 6,4 miljonus eiro sociālās aprūpes darbinieku algām; pieteikts 8 stundu badastreiks

Labklājības ministrija nākamgad budžeta ir pieprasījusi papildu 6,4 miljonus eiro atalgojuma palielināšanai valsts sociālās aprūpes centru darbiniekiem.

Saeimā plūcas par pieprasījumu vērtēt centienus atcelt «tikumības grozījumus»

Saeimas Pieprasījumu komisijas sēdē izcēlās spraiga vārdu apmaiņa starp atsevišķiem deputātiem un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem par Saeimas opozīcijas deputātu pieprasījumu Ministru prezidentam Mārim Kučinskim par biedrības Papardes zieds interešu aizstāvības pasākumiem tā dēvēto «tikumības grozījumu» atcelšanai.

Interneta lietotāju īpatsvars Igaunijā visstraujāk aug senioru vidū

Interneta lietotāju skaits Igaunijā ir sasniedzis 89% no ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem. Interesanti, ka no vecuma grupām straujākais pieaugums pēdējo triju mēnešu laikā novērots 65-74 gadu veco igauņu vidū, tā liecina oficiālā statistika.

Nākamo trīs gadu periodam ES fondu vadībai pieejami 56 miljoni

Eiropas Savienības fondu vadības un kontroles sistēmas uzturēšanai un darbības programmas Izaugsme un nodarbinātība ietvaros īstenoto projektu administrēšanas nodrošināšanai no 2019.gada līdz 2021.gada nogalei būs pieejami gandrīz 56 miljoni eiro.

Aicina Regulatoru izvērtēt elektroenerģijas sadales pakalpojumu tarifu aprēķinu

Valsts kontroles revīzijas secinājumi par akciju sabiedrības Sadales tīkls sadales pakalpojumu tarifiem apliecina, ka jau pirms pāris gadiem saņemtās OECD rekomendācijas sabiedrisko pakalpojumu tarifu noteikšanā rūpīgi jāizvērtē un jāievieš, lai nodrošinātu un līdzsvarotu gan sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja, gan lietotāju intereses.

Ķīna ASV ievedmuitai atbild ar tarifu paaugstināšanu 51 miljarda eiro vērtībā

Pekina paziņojusi par atbildes ievedmuitas tarifu paaugstināšanu importa precēm no Amerikas Savienotajām Valstīm 60 miljardu ASV dolāru vērtībā. Solis sekojis Vašingtonas šīs nedēļas paziņojumam, ka ASV attiecinās ievedmuitu uz precēm no Ķīnas, kuru vērtība ir 200 miljardi ASV dolāru.

Policija norāda uz stagnāciju satiksmes drošības jomā; Latvijā nav būtiski samazinājies dzērājšoferu skaits

Šogad satiksmes negadījumos gājis bojā 91 cilvēks un Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka Normunda Krapša vērtējumā satiksmes drošībā iestājusies stagnācija.

ES iedzīvotāji uzskata, ka vairākās jomās nepieciešama lielāka ES iesaiste

Saskaņā ar Eiropas Parlamenta Eirobarometra aptauju, publicētu astoņus mēnešus pirms Eiropas vēlēšanām, Eiropas Savienības iedzīvotāji uzskata, ka vairākās jomās nepieciešama lielāka ES iesaiste. Prioritātes – terorisma draudi, bezdarbs un apkārtējās vides aizsardzība.

Pauž atbalstu advokātu biroja tiesiskā statusa nostiprināšanai likumā

Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas deputāti komisijas sēdē otrdien, 18.septembrī, pauda atbalstu advokātu biroja tiesiskā statusa nostiprināšanai likumā un rosināja atbildīgās institūcijas turpināt kopīgu darbu pie Advokatūras likuma grozījumu izstrādes.

Latgales degradēto teritoriju atjaunošanai plāno piesaistīt vēl 29,5 miljonus eiro

Ministru kabinets atbalstījis Rīcības plānu Latgales reģiona ekonomiskajai izaugsmei 2018.–2021.gadam, kas paredz degradēto teritoriju atjaunošanai Latgalē papildus piesaistīt vēl 29,5 miljonus eiro.

Polija lūdz valstī izveidot pastāvīgu ASV karabāzi – «Trampa Cietoksni»

Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps paziņojis, ka Vašingtona nopietni attiecas pret Polijas aicinājumu valstī izveidot pastāvīgu ASV militāro bāzi, ar ko Varšava vēlas nodrošināties pret Krievijas agresiju.

Latvijā izvietotajam NATO bataljonam plāno pievienoties arī Melnkalne

Latvijā izvietotajai NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupai plāno pievienoties arī Melnkalne, paziņo NATO Sabiedroto spēku augstākās virspavēlniecības Eiropā komandiera vietnieks, ģenerālis Džeimss Everards.

Krievijas lidmašīnu pie Sīrijas notriekuši sabiedrotie, mērķējot uz izraēliešiem

Noskaidrojies, ka Krievijas lidmašīna, kura pirmdien pazudusi bez vēsts Vidusjūrā pie Sīrijas tikusi, tikusi notriekta ar pretgaisa raķeti, kļūdoties Sīrijas spēkiem, kad tie savukārt tēmējuši uz Izraēlas iznīcinātāju lidmašīnām. Tā pavēstījis Krievijas aizsardzības resors un norādījis, ka lidaparātā atradušies 15, nevis 14 karavīri, kā ziņots iepriekš, un incidentā visi gājuši bojā.

Pretrunīgi vērtēto Laika priekškaru pie Nacionālā teātra šogad tomēr nebūvēs

Rīgas domes Īpašuma departaments pieņēmis lēmumu pagaidām tomēr neizbūvēt plaši apspriesto objektu Laika priekškars Latvijas Nacionālā teātra ozolu alejā, vēsta Rīgas domes Pilsētas īpašumu komitejas vadītājs Oļegs Burovs.

Plāno paplašināt personu loku, kas ir tiesīgs iepazīties ar krimināllietas materiāliem pēc kriminālprocesa pabeigšanas

Sabiedrības informēšanas nolūkā žurnālisti būs tiesīgi iepazīties ar krimināllietas materiāliem pēc kriminālprocesa pabeigšanas un galīgā nolēmuma stāšanās spēkā.

Robežsargi automašīnā atrod vairāk nekā 140 kg hašiša

Grebņevas robežkontroles punktā šā gada 16.septembrī tika aizturēts 1991.gadā dzimis vīrietis un viņa automašīnā speciāli ierīkotā slēpnī konstatēts pēdējos gados lielākais narkotisko vielu daudzums – 145,3 kilogrami.

Daimler, BMW un VW tur aizdomās par ekotehnoloģiju izstrādes ierobežošanu

Eiropas Komisija ir sākusi izmeklēšanu pret vācu autobūves milžiem, BMW, Daimler un Volkswagen Group uz aizdomu pamata, ka tie varētu būt vienojušies ierobežot tīru izplūdes gāzu tehnoloģiju izstrādi.

Latvija nākamo piecu gadu laikā bēgļu atbalsta mehānismā Turcijai iemaksās teju 1,8 miljonus eiro

Latvija nākamo piecu gadu laikā Bēgļu atbalsta mehānismā Turcijai kopumā iemaksās 1 776 117 miljonus eiro, lēma valdība.

Brīvo darbvietu skaits 2.ceturksnī pieaug par 7,8 tūkstošiem jeb 46,6%

Brīvo darbvietu skaits šī gada 2.ceturksnī Latvijā bija 24,5 tūkst. un, salīdzinot ar 2017.gada 2.ceturksni, to skaits ir pieaudzis par 7,8 tūkst. jeb 46,6%. Sabiedriskajā sektorā bija 7,2 tūkst. brīvo darbvietu, privātajā – 17,3 tūkst. gada laikā privātajā sektorā brīvo darbvietu skaits palielinājies par 6,7 tūkst. jeb 63,9%, savukārt sabiedriskajā – par 1,0 tūkst. jeb 16,8%.

Veicinās lauksaimnieku iesaistīšanos apdrošināšanas pakalpojumu izmantošanā

Valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas sagatavotās izmaiņas noteikumos par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu ražas, dzīvnieku un augu apdrošināšanai.

Turpina meklēt risinājumus nolietoto riepu krājumiem

Valdība atbalstījusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavoto informatīvo ziņojumu Par nolietoto riepu apsaimniekošanu. Ziņojumā iekļautās turpmākās rīcības paredz dažādus pasākumus, lai risinātu jautājumu attiecībā uz pārstrādes un reģenerācijas jaudu attīstību, kā arī ne mazāk svarīgi ir nodrošināt jau uzkrāto nolietoto riepu apsaimniekošanu.