18.novembra sportiskais izaicinājums Brīvības skrējiens – piedalies un radi svētkus!

Turpinot šogad iesāktās kopā skriešanas tradīcijas, jauniešu ielu sporta kustība Ghetto Games, aicina svinēt Latvijas Republikas proklamēšanas 102.gadadienu 18.novembrī, piedaloties sportiskā izaicinājumā Brīvības skrējiens.

Savulaik latviešu dzejnieks Rainis pirms vairāk kā 100 gadiem bija minējis šādus vārdus: «Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba!» Tāpēc patriotisma svētku noskaņās, godinot mūsu valsti un tās proklamēšanas 102.gadadienu, 18.novembra izaicinājums ar uzvaras nosaukumu

Brīvības skrējiens ir aicinājums sabiedrībai attīstīt un veicināt savu fizisko labsajūtu, radot kopības sajūtu un iegūstot pozitīvas emocijas, kopīgi piedaloties Ghetto Games skrējienā, izvēloties sev piemērotāko distanci – 3, 5, 10, 15, 21 vai 42 km.

Skrējiens tiek uzsākts rīta pirmajā daļā jeb plkst. 10.00 – visiem vienā laikā, bet katram izvēloties sev tīkamāko starta vietu un maršrutu (šajā gadījumā drīkst izmantot arī skrejceliņu), vai arī izvēloties sev tīkamāko starta laiku visas dienas garumā, ievērojot visus valstī izsludinātos ierobežojumus. Dalība – bez maksas.

Runājot par dalībnieku iesaisti pasākuma norisē, tad kā uzsver paši skrējiena organizatori, aicinātā pieteikšanās ir ļoti aktīva, sekmējot daudzveidīgu dalībnieku atsaucību no visas Latvijas dažāda vecuma kategorijās. Kā uzsver viena no izaicinājuma jaunākajām dalībniecēm vārdā Enia (15 gadi) no Auces novada, viņas motivācija atsaukties izaicinājumam: «Man vienmēr ir paticis sports, kurā es sevi pilnveidoju, piebilstot, ka lielākoties sāku skriet garās distancēs Ghetto Games izaicinājumu dēļ.»

Dalībniekus aicinām reģistrēties https://ej.uz/briivibasskrejiens. Vairāk informācijas www.ghetto.lv

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas