LVC atgādina par papildu laiku ceļā remontdarbu dēļ, īpaši – ceļā uz Saulkrastiem

Visā Latvijā notiek aktīva valsts autoceļu remontdarbu sezona. Darbi notiek vairāk nekā 60 ceļu posmos. Tāpēc autobraucēji aicināti rēķināties ar satiksmes ierobežojumu remontdarbu zonās un papildu laiku ceļam, uzsver VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Īpaši palēnināta satiksme piektdienas pēcpusdienā var būt Pierīgā Jūrmalas un Saulkrastu virzienā. Kā zināms gan uz Jūrmalas šosejas (A10), gan uz Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļa turpinās ceļa remontdarbi un šajā sakarā ir ieviesti satiksmes ierobežojumi.

Arī uz Jūrmalas šosejas (A10) satiksme ir pārslēgta uz Jūrmalas virziena brauktuvi, katrā no virzieniem tā tiek organizēta pa vienu paplašinātu joslu. Aicinām rūpīgi sekot līdzi ceļazīmēm un norādēm, īpaši tiem kas brauc Imantas, Babītes un Liepājas virzienā! Divlīmeņu satiksmes mezglā ar Rīgas apvedceļu A5 satiksmes organizācija uz nobrauktuvēm var mainīties katru dienu.

Remontdarbi notiek arī uz daudziem reģionālās nozīmes autoceļiem. Šonedēļ tie sākušies arī uz autoceļa Talsi – Dundaga – Mazirbe (P125) pie Pūņas, un uz reģionālā autoceļa Ainaži – Matīši (P15) pie Alojas.

LVC Aicina autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, kā arī ievērot visus ierobežojumus un luksoforu signālus būvdarbu posmos. Ar visiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties kartē mājaslapā www.lvceli.lv.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas