6 veidi, kā no staigāšanas iegūt visu iespējamo

Ir zinātniski pierādīts, ka staigāšana ir laba tavai veselībai – un šeit ir piedāvāti veidi, kā to padarīt pēc iespējas produktīvāku.

Un, jā, staigāšana tiešām darbojas līdzīgi kā intensīvi treniņi.

Rokas vēzē spēcīgāk

Muskuļi ir veidoti speciāli tam, lai tie tiktu kustināti, tādēļ tev ir jākustina arī savas rokas – tas aktivizēs vairāk muskuļu šķiedru un uzlabos asinsriti.

Bet pārliecinies, ka rokas atrodas 90 grādu leņķī un ka tās spēj turēt līdzi kājām.

Maini iešanas ātrumu

Ir trīs iespējas: ātri, vidēji un lēni. Maini savu ātrumu ik pēc kāda laika. Tādā veidā palielināsies ceļa garums, ko varēsi nostaigāt, kā arī nodedzināsi vairāk kaloriju.

Seko līdzi!

Izmanto sirdsdarbības monitoru un pārliecinies, ka tiešām kāp sev pāri, staigājot. Parasta pastaiga nesniegs vēlamos rezultātus.

Jo spēcīgāka sirdsdarbība, jo lielāku labumu gūsti.

Eksperimentē ar smagumiem un izklupieniem

Ir liela atšķirība, ja no parastās staigāšanas atvelc elpu un izdari vingrinājumus, kas prasa lielāku piepūli. Kaut vai tā ir ūdens pudeles nēsāšana līdzi – tas dos labāku rezultātu. Pacel pudeli virs galvas un izdari izklupienus.

Nes līdzi svaru

Šis ir viens no produktīvākajiem veidiem – nēsā līdzi pasmagu mugursomu. Vislabāk izvēlies tādu, ko var saslēgt gan augšpusē, gan vidukļa daļā – tādas somas mugurkaulam nodara vismazāko kaitējumu.

Avots: womansday.com

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

  1. Vēzējot rokas, ar smagu mugursomu un noteikti pāŗi saviem spēkiem- taisnākais ceļš uz slimību. Ceru, ka tiem, kas lasa, ir smadzenes un viņi tās lieto.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas