72 tūkstoši 40 dienās – Vakcinācijas projekta biroja izmaksas un fantastiskās darbinieku algas

Vakcinācijas projekta biroja deviņu darbinieku algošana līdz marta beigām valstij izmaksājusi vairāk nekā 72 000 eiro, liecina Veselības ministrijas (VM) sagatavotie un valdībai iesniegtie dokumenti.

Līdz šī gada 28.martam Vakcinācijas projekta biroja darbinieku kopējā algošana valstij izmaksāja 72 277 eiro, bet vēl 2420 eiro tika iztērēti konsultācijām, ekspertīzēm un citiem ārpakalpojumiem, tai skaitā personāla atlases pakalpojumiem, veicot biroja projekta vadītāja, komunikācijas koordinatora, informācijas tehnoloģiju (IT) koordinatora, vakcinācijas procesa koordinatora un loģistikas koordinatora amata kandidātu atlasi.

Kopumā Vakcinācijas projekta biroja darbībai 2021.gadam tika piešķirti 641 806 eiro. 525 646 eiro paredzēti Vakcinācijas projekta biroja darba atalgojumam, bet 116 160 ir paredzēti konsultācijām, ekspertīzēm un citiem ārpakalpojumiem.

Atbilstoši VM iesniegtajiem dokumentiem līdz 28.martam 41 darba dienu birojā ir nostrādājuši trīs darbinieki – loģistikas koordinators Armīns Kalniņš, komunikācijas koordinators Ieva Stūre un komunikācijas konsultante Agnese Strazda, bet biroja vadītāja Eva Juhņēviča nostrādājusi 40 dienas.

Lielākā darba alga aprēķināta Juhņēvičai, kura par 40 nostrādātajām dienām saņēmusi atalgojumu 10 396 eiro apmērā, kas veido 260 eiro dienā.

Loģistikas koordinators Kalniņš un komunikācijas koordinatore Stūrei par 41 nostrādātu dienu aprēķināti 9214 eiro katram, kas vidēji dienā veido teju 225 eiro.

Lasiet arī: Potēšanas «brīvās rindas» pilotprojektu īstenos sestdien divos masu vakcinēšanas centros Rīgā

Tikmēr iepriekšējam vakcinācijas procesa koordinatoram Pēterim Rimšam, kurš birojā nostrādāja 22 dienas, tika aprēķināta alga 5043 eiro apmērā, tai skaitā gandrīz 372 eiro kā kompensācija par neizmantoto atvaļinājumu.

Savukārt IT koordinators Māris Dreimanis par nostrādātajām 34 dienām algā saņēmis 7727 eiro, bet komunikācijas vadītāja asistente Natalija Vasiļjeva par vien piecām nostrādātajām dienām darba algā saņēma 916 eiro, kas ir teju 185 eiro dienā, bet biroja sekretāre Evija Nežborte ir saņēmusi 1371 eiro.

Tāpat par piecām darba dienām 1063 eiro alga tika aprēķināta biroja koordinācijas speciālistam Edgaram Labsvīram.

Vakcinācijas projekta birojs darbu sāka janvāra beigās.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas