airBaltic uzsāk tiešos lidojumus no Rīgas gan uz Štutgarti, gan Ļvovu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic uzsāka lidojumus otrajā vasaras sezonas maršrutā, kas savieno Rīgu un Štutgarti Vācijā. Tāpat uzņēmums uzsāk lidojumus starp Rīgu un Ļvovu Ukrainā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: «Mūsu biznesa stratēģija Destination 2025 paredz mūsu galamērķu tīkla vienmērīgu izaugsmi. Mēs turpināsim palielināt lidojumu skaitu no visām trīs Baltijas galvaspilsētām. Esam priecīgi uzsākt lidojumus uz Štutgarti, kas ir mūsu sestais galamērķis Vācijā, un Ļvovu – mūsu trešo galamērķi Ukrainā – turpinot uzlabot savienojamību uz un no Baltijas valstīm.»

Uzņēmuma pārstāvji norāda, ka airBaltic lidos abos maršrutos – Rīga–Štutgarte un Rīga–Ļvova –četras reizes nedēļā. «Lidojumi uz Štutgarti tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnu, pasažieriem ceļā pavadot divas stundas un 15 minūtes, bet lidojumi uz Ļvovu tiks veikti ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnu, pasažieriem ceļā pavadot stundu un 50 minūtes. Vienvirziena biļešu cenas no Rīgas uz Štutgarti un Ļvovu ir no 49 eiro, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas