Āboltiņa atzīst, ka situācija Vienotībā ir smaga, bet viņa ir optimiste

Saeimas deputāte Solvita Āboltiņa

Pašlaik situācija Vienotībā ir smaga, bet kongresam jāapliecina, ka partija ir cienīga būt uz Latvijas politiskās skatuves un tai ir motivēta komanda ar vīziju, intervijā laikrakstam Diena norāda politiskā spēka Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa.

«Vispirms vajag skatīties pašiem uz sevi – sakārtot savu sētu, pirms šausmināties, kas citiem notiek. Vienotībai tam ir pēdējais brīdis. Esmu optimiste, kas viss var izdoties, bet neslēpšu, ka situācija ir smaga,» pauž Āboltiņa.

«Jā, šobrīd atrodamies diezgan bēdīgā stadijā, bet vai tāpēc tagad mums būtu jāatgriežas kaut kādā populismā?» teica politiķe. Viņasprāt, Vienotības vēlētāji novērtē, ka šis politiskais spēks skatoties uz valsti ilgtermiņā.

Āboltiņa pagaidām nenosauca potenciālos partijas līderus, vien norādot, ka diskusijas par to notiek un tuvākajā laikā šī informācija tikšot atklāta. «Šobrīd vērtējam, kuram gan partijas iekšienē, gan sabiedrībā varētu uzticēties,» skaidroja Āboltiņa.

Kā ziņots, Vienotība augustā partijas kongresā pārvēlēs tās vadību. Pašreizējais partijas vadītājs Andris Piebalgs paziņojis, ka uz priekšsēdētāja amatu nekandidēs. Savukārt līdzšinējais Vienotības Saeimas frakcijas vadītāja vietnieks Edvards Smiltēns 21.jūlijā atkāpās no politiskā spēka Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieka amata. Līdz ar atkāpšanos no šī amata viņš uz laiku apturēja arī savas kandidatūras virzīšanu partijas priekšsēdētāja amatam Vienotības kongresā 19.augustā.

Ref:224.000.103.1864

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas