Āboltiņa iedzīvotājiem Ziemassvētkos vēl atrast mieru ārpus steigas

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa

Ziemassvētki ir laiks, kad pār nogurdināto ikdienu nāk miera un mīlestības vēsts, jauna dzīvība kā simbols gaišākai un tīrākai pasaulei, norāda Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

«Šis laiks mums atgādina, ka patiesi nozīmīgas vērtības meklējamas pāri pasaulīgajām – mūsos pašos, mūsu ticībā, cerībā un mīlestībā,» sveicot Latvijas iedzīvotājus Ziemassvētkos, teic Āboltiņa.

«Ziemassvētki ir brīdis, kad novērtēt, cik svarīgi ir mums mīļie un tuvie cilvēki, ģimene un bērni, cik neatsverama ir spēcinošā un iedvesmojošā kopābūšana ar sev vistuvākajiem. Šis ir īstais laiks, lai, atstājot ikdienas steigu aiz durvīm, teiktu paldies ikvienam, kurš mūs atbalstījis, iedvesmojis un palīdzējis. Lai dāvātu saviem vistuvākajiem dārgāko, ko varam viens otram sniegt – savu laiku, iejūtību un mīlestību,» uzsver Saeimas spīkere.

«Novēlu, lai šajos Ziemassvētkos sirds un prāts rod mieru ārpus steigas, lai ģimenes un tuvo cilvēku klātbūtne dod spēku gaišu domu un darbu piepildījumam. Lai ikvienas mājas un katru ģimeni stiprina mīlestības gaišais spēks,» tā Āboltiņa.

102.000.102.6190

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas