Āboltiņa neatklāj, vai kandidēs uz Vienotības vadītājas amatu

Solvita Āboltiņa

Pašreizējā Vienotības līdere Solvita Āboltiņa vēl neatklāj, vai kandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu.

Āboltiņa žurnālistiem sacīja, ka lēmumu ir pieņēmusi, bet pagaidām to neatklās.

Kandidātus uz partijas vadību var izvirzīt no 5.aprīļa līdz 18.aprīļa plkst.17. Kandidātus valdes priekšsēdētāja un domes priekšsēdētāja amatam var izvirzīt vismaz 15 partijas biedri, bet valdes locekļa amatam – desmit.

Kā ziņots, Vienotības valde vienojās sasaukt politiskā spēka ārkārtas kongresu jau 4.jūnijā, nevis oktobrī, kā tas bija plānots iepriekš.

Vienotības vairāku reģionālo nodaļu pārstāvji atturīgi komentē jautājumu par to, kuram partijas biedram turpmāk jāvada politiskais spēks. Tomēr kā iespējamie kandidāti tiek minēti Āboltiņa, Andris Piebalgs, Edvards Smiltēns, Raimonds Čudars un Jānis Rozenbergs.

Piebalgs iepriekš norādīja – ja viņš tiks izvirzīts kā Vienotības priekšsēdētāja amata kandidāts, tad neatteiksies no pretendēšanas uz šo posteni. Arī Smiltēnam esot grūti iedomāties, ka viņš varētu pateikt «nē», ja reģionālo nodaļu pārstāvji virzīs viņu partijas priekšsēdētāja amatam.

Savukārt Āboltiņa iepriekš bija paudusi, ka lūkojas pēc jauna līdera, kas varētu stāties viņas vietā. Viņa iepriekš teikusi, ka Piebalgs varētu kļūt par šādu līderi.

Ref: 102.000.102.12330

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas