Āboltiņa nemēģina noliegt ziņas par viņas un Lemberga «politisko randiņu» Dubaijā

Aivars Lembergs

Pašreizējā partijas Vienotība valdes priekšsēdētāja un Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa noliedz tikai to, ka ar Ventspils mēru Aivaru Lembergu Dubaijā būtu kopā dzērusi vīnu, bet ne to, ka abiem politiķiem bijusi šāda tikšanās eksotiskajā pasaules malā, – tik izvairīgi viņa pirmoreiz komentējusi neoficiālās ziņas par abu «politisko randiņu».

Informācija par Āboltiņas un Lemberga tikšanos Dubaijā parādījās jau 2015.gada sākumā – lielā mērā pateicoties vienmēr runīgajai advokāta Romualda Vonsoviča dzīvesbiedrei Baibai Strautmanei, kura kopā ar ģimeni bija lidojusi uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, turklāt lidmašīnā bija atradies arī ekspolitiķis Ainārs Šlesers, ziņo portāls Pietiek.

Tieši Strautmane tad arī lidmašīnā bija pamanījusi Āboltiņu ģimeni, savukārt vēlāk kļuva zināms, ka Rīgas apgabaltiesa laika posmam no 19. decembra līdz 30. decembrim bija pēc atkārtota un uzstājīga lūguma devusi atļauju tiesājamajam Lembergam pamest valsti un uzturēties tajā pašā Dubaijā.

Pamatojoties uz šiem faktiem un arī it kā pastāvošām aculiecinieku uzņemtām fotogrāfijām, tad arī parādījās «stāsts» par to, kā Āboltiņa Dubaijas viesnīcā – iespējams, Hotel Atlantis Dubai – ir pie viena galda ar Lembergu apspriedusi politiskās perspektīvas, kas tolaik viņai vēl bija krietni rožainākas.

Vairāk nekā gadu Āboltiņa par šo «politisko randiņu» bija klusējusi, taču nupat žurnālā Ir pirmoreiz sniegusi arī sava veida atbildi par šo eksotisko tikšanos ar Lembergu.

«Kādas ir Jūsu attiecības ar Lembergu? Publiskajā telpā, Twitter ik pa brīdim parādās apgalvojums, ka Jūs ar viņu esot dzērusi vīnu Arābu Emirātos. Citur dzird, ka Jūs ar viņu bieži sazvanāties,» – šāds ir bijis Āboltiņai uzdotais Ir jautājums.

Sniedzot uz to izvairīgu atbildi, politiķe nav pat mēģinājusi noliegt, ka šāds «politiskais randiņš» ar Lembergu viņai patiešām būtu bijis, – tā vietā viņa apliecina tikai to, ka «nekad savā dzīvē neesmu runājusi ar Lembergu pa telefonu. Nekad savā dzīvē neesmu kopā ar viņu dzērusi vīnu».

Ref: 102.000.102.12783

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas