Aculiecinieka stāsts: Diplomāti Gorbunovu pieķer zādzībā

«2014.gada 1.janvāris bija tā diena, kad Latvijā apgrozībā nonāca euro. Par spīti pēcsvētku sagurumam lielveikali un tirdzniecības centri strādāja. Un tā pēcpusdienā ap pulksten 17:00 tirdzniecības centra Alfa apsardze, precīzāk apsardzes firmas Grifs AG darbinieki, Rimi veikalā aizturēja kādu Jeļenu Gorbunovu, kas tobrīd, teiksim tā, tur iepirkās.» Tā iesākas vēstule, ko BNN atsūtījis kāds minētā veikala darbinieks, kurš vēlējies palikt anonīms. 

«Aizturēšanas iemesls bija L´Oreal skropstu tušas piesavināšanās, jo nostrādāja signalizācija, kas brīdināja apsardzi, ka minētā Jeļena Gorbunova nav norēķinājusies par pirkumu.

Apsardzes firmas Grifs AG darbinieki, kā šādās reizēs pieņemts, rīkojās pēc instrukcijas. Proti, kopīgi devās uz Valsts policijas Teikas iecirkni, kurā pieņēma apsardzes firmas darbinieku iesniegumu. Tā šādi gadījumi ir bieži un šķietami pārkāpums nav nozīmīgs, tad saņēma pamatotu atteikumu par kriminālprocesa ierosināšanu, kā arī ļāva Jeļenai Gorbunovai šo skropstu tušu izpirkt par norādīto cenu, proti, 15 euro. Šis šķietami nav nekāds ārkārtas gadījums, bet ikdiena lielveikalu apsardzes darbiniekiem. Taču ir kāds «Bet». Jeļena Gorbunova ir Krievijas Federācijas pilsone un, kas vēl interesantāk, viņa bauda diplomātes statusu, jo ir Krievijas Federācijas vēstniecības Latvijā administratīvā un tehniskā personāla darbiniece.»

Ref:000.103.103.8462

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas