Agresīvs pusaudzis Grīziņkalnā mēģina kurjeram nozagt stāvdrāzi

Rīgas pašvaldības policija (RPP) trešdien, 10.augustā, ap pulksten 23.00 saņēma zvanu no kāda ārvalsts pilsoņa, kurš skaidroja, ka viņam Grīziņkalnā uz ielas izcēlies konflikts ar kādu agresīvi noskaņotu personu, informē RPP.

Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Centra pārvaldes ekipāža.

Kā stāsta RPP, ierodoties notikuma vietā, sastaptas abas personas – izsaucējs un pārkāpējs.

16 gadus vecais likuma pārkāpējs bija novilcis kreklu, uzvedās bravūrīgi un provocēja izsaucēju.

Policisti nepilngadīgajam deva rīkojumu apsēsties un palikt uz vietas, taču jaunietis turpināja izrādīt agresiju un centās panākt izsaucēju.

Reaģējot uz personas agresiju, kārtības sargi pielietoja fizisku spēku, uzlika roku dzelžus un iesēdināja personu operatīvajā transportlīdzeklī.

Policijas izsaucējs skaidroja, ka strādājot par kurjeru uzņēmumā Wolt un konflikts esot izveidojies pēc tā, kad viņš novietojis savu personīgo elektroskrejriteni pie restorāna, lai saņemtu pasūtījumu, tikmēr nepilngadīgais jaunietis esot paņēmis viņa skrejriteni un devies projām.

izsaucējs esot panācis pārkāpēju, taču jaunietis pretojās, iesita un centās aizbēgt ar skrejriteni.

Lai gan jaunietis notikuma vietā bija jau aizturēts, viņš turpināja lamāties ar cieņu aizskarošiem vārdiem, provocēja likumsargus, pretojās un atteicās nosaukt savus personas datus. Šo iemeslu dēļ tika pieņemts lēmums personu nogādāt Valsts policijas iecirknī identitātes noskaidrošanai, informē RPP.

Par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu un par personas identitātes neatklāšanu tika uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.

Savukārt izsaucēju kārtības sargi piedāvāja nogādāt Valsts policijas iecirknī iesnieguma rakstīšanai par zādzību, taču viņš apgalvoja, ka Valsts policijā ieradīšoties vēlāk, kad nebūšot jāstrādā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas