Aicina iepriecināt karadarbībā cietušos bērnus ar dāvanu kurpju kastē

Tu NEVARI šiem bērniem atdot pazaudēto bērnību, bet ar vienu piepildītu kurpju kasti tu VARI viņu sirsniņās ienest daudz prieka, uzsver akcijas Zvaigzne austrumos rīkotāji.

ANO dati liecina, ka puse no kara bēgļiem pasaulē ir bērni – vairāk nekā 10 miljonu bērnu ir palikuši bez mājām karadarbības dēļ. Savukārt miljoniem bērnu uz pasaules dzīvo lielā nabadzībā. Piemēram, Indijas lielāko pilsētu graustu rajonos vien dzīvo 8 miljoni bērnu. «Mēs nevaram palīdzēt visiem, bet mēs varam palīdzēt kādam no viņiem!» tā Zvaigzne austrumos.

Akcijas Zvaigzne austrumos mērķis ir sagatavot un nogādāt 5 000 dāvaniņas karadarbībā cietušajiem bērniem pasaules karstajos punktos.

Akcijas rīkotāji: «Četru gadu laikā ap 15 000 kastītes ziedoja bērnudārzi, skolas, uzņēmumi, kolektīvi, draudzes un privātpersonas. Šogad sagādātās dāvaniņas tiks nogādātas irākiešu un sīriešu karā cietušajiem bērniem, kas patvērumu raduši Jordānijā, trūkumcietējiem – ielu bērniem Kalkutā, Indijā un iepriecināsim arī Krievijas – Gruzijas kara bēgļu bērnus Gori nometnē, Gruzijā.»

Neļauj savai kurpju kastei putēt plauktā – piepildi to un piedzīvo, kā prieks vairojas.

Ja atrodies ārpus Latvijas vai arī laika trūkuma dēļ nevari pašrocīgi piepildīt kastīti ar dāvaniņām, tad par 25 eiro ziedojumu akcijas brīvprātīgie sagatavos kastīti tavā vietā.

Kastītes savākšanas punktos var nodot līdz pirmdienai, 10.decembrim.

Plašāka informācija par pašu akciju un idejas autoriem pieejama Zvaigzne austrumos mājaslapā.

 

 

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas