Aicina kļūt par novērotāju finanšu resursu izmantošanā priekšvēlēšanu aģitācijai

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piedāvā interesentiem kļūt par brīvprātīgajiem novērotājiem valsts un pašvaldību administratīvo resursu izmantošanā priekšvēlēšanu aģitācijai.

Šim mērķim KNAB ir ieviesis elektroniskā pasta adresi [email protected], kur aicināts reģistrēties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas vēlas sekot līdzi partiju Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu aģitācijas periodam, lai nodrošinātu partiju finanšu atklātību un likumību.

Papildus tam ir iespēja arī pieteikties pa tālruni 67356147, informē KNAB.

Īpaši aicināti piedalīties iedzīvotāji Latvijas reģionos, kur dažkārt norit ļoti aktīva priekšvēlēšanu aģitācija, uzsver birojā.

Šāda iespēja iedzīvotājiem tieši līdzdarboties ar KNAB tiek sniegta pirmo reizi.

Interesentiem jāaizpilda KNAB mājas lapā pieejamā anketa (šeit) un jānosūta tā uz elektronisko pasta adresi [email protected] līdz 26.februārim. KNAB garantē iesniegto personu datu drošību un konfidencialitāti.

KNAB plāno pēc iesūtīto anketu apkopošanas sadarbībā ar pašvaldībām organizēt brīvprātīgajiem bezmaksas informatīvi izglītojošos seminārus visos Latvijas reģionos, lai vairotu izpratni par priekšvēlēšanu aģitācijas ierobežojumiem, arī saistībā ar administratīvo resursu izmantošanas aizliegumu priekšvēlēšanu aģitācijas veikšanai.

102.000.102.6668

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas