Aicina piedalīties zīmējumu konkursā, lai sagādātu sveicienus rehabilitācijas centra bērniem

Veikalu tīkls Maxima Latvija un bērnu rehabilitācijas centrs Poga aicina ģimenes ar bērniem piedalīties zīmējumu konkursā Pogas piedzīvojumi pavasarī, lai sagādātu sveicienus tiem bērniem, kuri šobrīd iziet rehabilitācijas kursus.

Sveicienus var gatavot un iesūtīt līdz 24.aprīlim – pēc tam tie tiks nogādāti bērniem, kas iziet rehabilitācijas kursu centrā Poga, bet divi zīmējumu autori izlozes kārtā saņems dāvanu grozus ar gardumiem, vēsta organizatori.

Lai piedalītos konkursā, ir jāizveido sveiciens jebkurā vizuālās mākslas tehnikā (pēc izvēles) ar nosaukumu Pogas piedzīvojumi pavasarī un līdz 24.aprīlim jānosūta uz Maxima Latvija biroju Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, Krustkalni, Abras, LV-2111 ar norādi Pogas zīmējumu konkurss vai uz Maxima Latvija Facebook lapu https://www.facebook.com/MaximaLV/.

Bērnu rehabilitācijas centrs Poga un mazumtirdzniecības tīkls Maxima Latvija ir uzsākuši labdarības akciju visā Latvijā, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un viņu integrāciju sabiedrībā.

Ref:224.000.103.879

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas