Aicina pieteikties iestājpārbaudījumam Rīgas Valsts 1., 2. un 3.ģimnāzijā

Rīgas Valsts 1.ģimnāzija

Skolēni, kuri nākamajā mācību gadā vēlas mācīties 7. vai 10.klasē Rīgas Valsts 1., 2. vai 3.ģimnāzijā, aicināti pieteikties apvienotajam iestājpārbaudījumam matemātikā.

Pārbaudījumam pieteikties iespējams elektroniski Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv Reģistrēšanās apvienotajam iestājpārbaudījumam, kā arī minēto ģimnāziju mājaslapās.

RD IKSD jau vairākus gadus organizē apvienoto iestājpārbaudījumu matemātika tiem skolēniem, kuri vēlas iestāties Rīgas Valsts 1., 2. vai 3.ģimnāzijā, tādējādi dodot iespēju pārbaudījumu veikt vienā dienā, neapmeklējot visas trīs skolas dažādos laikos. Iestājpārbaudījumu rezultāti ir pamats pretendentam piedalīties konkursā uzņemšanai izvēlētajā ģimnāzijā.

Pieteikties iestājpārbaudījumam mācībām 10. klasē iespējams līdz 2019.gada 24.aprīlim, savukārt mācībām 7.klasē – līdz 7.maijam. Iestājpārbaudījumi pretendentiem uz 10.klasi notiks 27.aprīlī, bet pārbaudījums pretendentiem uz 7.klasi notiks 11.maijā.

Apvienotā iestājpārbaudījuma matemātikā Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas, Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas un Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas 7. un 10.klasēs norises un vērtēšanas kārtība ir pieejama tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas