airBaltic nogādā mājās vairāk nekā 2 700 pasažieru

Pēc Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas pieprasījuma un ar Satiksmes ministrijas atļauju pēdējo divu nedēļu laikā Latvijas lidsabiedrība airBaltic veikusi 37 lidojumus un pārvadājusi vairāk nekā 2 770 pasažieru uz un no Baltijas valstīm, informē lidsabiedrībā.

Kopumā no 20. līdz 30.martam speciālajos lidojumos airBaltic pārvadājusi 2 262 Latvijas, Igaunijas un Lietuvas iedzīvotājus no Abū Dabī, Amsterdamas, Frankfurtes, Stambulas, Londonas, Malagas, Maltas un Tbilisi uz Rīgu. Papildus tam lidsabiedrība pārvadājusi 509 pasažierus no Rīgas.

Vislielākais pieprasījums bija maršrutos no Londonas, Frankfurtes un Amsterdamas.

airBaltic turpina piedāvāt tās klientiem čarterlidojumus un kravu lidojumus, kurus iespējams pieteikt uzņēmuma mājaslapā.

Lasiet arī: Šuplinska pieļauj, ka klātienes mācību režīmā skolas šogad vairs neatgriezīsies un daļai skolēnu centralizētie eksāmeni izpaliks

Visiem, kuri atgriežas no ārzemēm, ir jāievēro 14 dienu obligāta pašizolācija.

Jau ziņots, ka jaunā koronavīrusa izraisītās slimības COVID-19 izplatības mazināšanai valstī izsludināts ārkārtas stāvoklis – no 17.marta līdz 14.aprīlim tiek noteikta virkne ierobežojumu, kas ierobežo cilvēku plūsmu un savstarpējo kontaktu klātienē.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas