Aizdomās par Romāna Bezzubova slepkavību Krievijā aizturētas divas personas

Aizdomās par 2021.gada 14.aprīlī nogalinātā Romāna Bezzubova slepkavību Krievijā aizturētas divas starptautiskā meklēšanā izsludinātas personas, ziņo Valsts policija.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes un Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes amatpersonas, veicot intensīvu un apjomīgu izmeklēšanu kriminālprocesā par Romāna Bezzubova slepkavību, kā arī īstenojot aktīvu sadarbību ar Interpolu (Starptautiskās Kriminālpolicijas organizāciju) noskaidroja aizdomās turēto personu atrašanās vietu Krievijā.

Savukārt Krievijas iekšlietu ministrijas darbinieki pēc Valsts policijas pieprasījuma šonedēļ Maskavā, Krievijā aizdomās par Romāna Bezzubova slepkavību aizturēja divas personas – iepriekš starptautiskā meklēšanā izsludinātos Ivanu Agapitovu un Denisu Koņaškinu.

Šobrīd notiek procesi, lai īstenotu personu pārņemšanu Latvijā.

Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un šobrīd tās interesēs Valsts policija plašākus komentārus nesniedz.

Bezzubovs tika nošauts 14.aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča tika raidīti vairāki šāvieni. Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna BMW X5.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas