Aizkustinoši – kā princis Harijs satikās ar ievainotajiem veterāniem emocionālā ceremonijā

Cilvēkiem princis Harijs vienmēr ir paticis savas cilvēciskās līdzjūtības dēļ, un viņš atkal parādījis visiem savu lielo sirdi.

Augstdzimušais pagodināja ievainotos veterānus un viņu ģimenes ar savu dalību īpašā piemiņas pasākumā Svētā Paula katedrālē Londonā, kur tika atzīmēta Britu armijas spridzekļu neitralizēšanas vienības 75 gadadiena.

Princis runāja ar tādiem veterāniem kā Klaivu Smitu un Džeku Kamingu, kuri bumbas sprādziena laikā zaudēja kājas. Tāpat Harijs satika kaujās kritušo karavīru ģimenes, piemēram, viņš pārmija vārdus ar virsnieka Džeimija Kirkpatrika, spridzekļu neitralizēšanas eksperta, piederīgajiem.

«Publiska līdzjūtība sniedz mierinājumu, bet laika gaitā tā neizbēgami samazinās, un mēs notikušo atminamies tikai katra gada novembrī. Mēs uzticamies viens otram un no ģimenes un draugiem sagaidām atbalstu,» savu pārliecību pauž Kirkpatrika tēvs Jans.

Princis Harijs pats ir veterāns, kurš armijā dienējis 10 gadus, piedalījies divās misijās Afganistānā un kļuvis par kapteini. Kopš armijas pamešanas jūnijā viņš stingri apņēmies palīdzēt veterāniem.

Avots: www.goodhousekeeping.com

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas