Aiztur vīrieti aizdomās par nepilngadīgo pamudināšanu uz seksuālām darbībām

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa policisti pirmdien, 25.aprīlī, Jūrmalā aizturējuši 1967.gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par netiklu darbību veikšanu ar nepilngadīgu personu. Policistiem ir aizdomas, ka vīrietis līdzīgas darbības varētu būt veicis arī ar citiem nepilngadīgajiem, tādēļ aicina atsaukties cietušos.

Vīrietis tiek turēts aizdomās par 15 gadus vecas personas pamudināšanu iesaistīties seksuālās darbībās, informē Valsts policija.

Policisti ir noskaidrojuši, ka aizturētais jau ilgu laiku strādāja vietās, kur apgrozās bērni, tostarp par autobusa šoferi un ekskursiju vadītāju.

Par sešpadsmit gadu vecumu nesasniegušas personas pamudināšanu iesaistīties seksuālās darbībās ir uzsākts kriminālprocess.

Policistiem ir pamatotas aizdomas, ka aizturētais vīrietis varētu būt veicis līdzīgas darbības arī ar citiem nepilngadīgajiem bērniem. Tādēļ Jūrmalas policijas iecirkņa policisti lūdz atsaukties ikvienu, kurš iespējams ir saņēmis piedāvājumu veikt netiklas darbības vai cietis no šādām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem 67075111 vai 110.

Par līdzīgu gadījumu ziņots pērn jūlijā, kad 2015. gada 30. jūnijā Jūrmalā aizdomās par netiklu darbību veikšanu ar 2005.gadā dzimušu meiteni, tika aizturēts 1968.gadā dzimis vīrietis. Pret aizturēto tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 162. panta pirmās daļas. Šajā lietā policija ir pabeigusi izmeklēšanu, un tā nosūtīta prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Ref: 102.000.102.12542

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas