Aizvadītajā diennaktī dzēsti divi paaugstinātas bīstamības ugunsgrēki

Trešdien, 9.janvārī, plkst. 8.15 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Talsu novada Virbu pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāvu dzīvojamā māja. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka ēka deg 130 kvadrātmetru platībā un tai ir iebrucis jumts. Plkst. 12.00 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts un tā dzēšanas darbos iesaistījās arī Virbu pašvaldības ugunsdzēsēju formējums, ziņo VUGD.

10.janvāra naktī plkst. 2.19 tika saņemts izsaukums uz Čiekurkalna šķērslīniju Rīgā, kur bija redzami dūmi un liesmas. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg metāla konteiners, blakus esošās ēkas jumts, divas vieglās automašīnas un atkritumi 45 kvadrātmetru platībā un pastāv liesmu izplatīšanās draudi. Plkst. 5.57 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības vadi, sodrēji trīs ēku dūmvados, veļas mašīnas, vieglā automašīna, ēkas pārsegums, saimniecības ēka un dzīvojamā māja.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 9.janvāra plkst. 6.30 līdz 10.janvāra plkst. 6.30, VUGD saņēma 37 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēkiem un 11 uz glābšanas darbiem, bet 15  no izsaukumiem bija maldinājumi.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas