Akcionāru vairākums sniedz atbalstu esošai AS Ventbunkers un LNT vadībai

No jauna apstiprinātas Ventspils tranzītbiznesa kompāniju AS Ventbunkers un Latvijas naftas tranzīts (LNT) padomes un valdes.

Piektdien 26. martā notika divas atsevišķas akcionāru sapulces Ventspils tranzītbiznesa kompānijām AS Ventbunkers un AS Latvijas Naftas Tranzīts (LNT). Akcionāru sapulču mērķis bija atkārtoti apstiprināt abu kompāniju valdes un padomes.

LNT akcionāru sapulcē bija pārstāvēti 99.39% no akcionāriem un to pārstāvjiem. Akcionāri vienbalsīgi apstiprināja esošo valdi.

Savukārt AS Ventbunkers akcionāru sapulē ieradās 73% no akcionāriem un to pārstāvjiem, kas lēma, ka uzņēmumu turpina pārstāvēt esošais padomes un valdes sastāvs.

AS Ventbunkers padomes sastāvs ir sekojošs: Padomes priekšsēdētājs Rūdolfs Meroni (Rudolf Meroni), padomes priekšsēdētāja vietnieki Gints Laiviņš-Laivenieks un Daimārs Škutans, padomes locekļi Diāna Jukna, Aleksandrs Popovs un Arita Linde.

Savukārt uzņēmuma valdē turpina darboties Mihails Dementjevs, Francis Harrands (Franz Harrand), Alvis Hāze, un Jānis Hāze.

Abu uzņēmumu akcionāri cer, ka līdz ar atkārtotu abu uzņēmumu vadību apstiprināšanu ar absolūtu akcionāru vairākuma atbalstu, izbeigsies spekulācijas un jautājumi par to, kuri cilvēki ir un kuri nav pārstāvēti abu uzņēmumu valdē un padomē.

Tāpat AS Ventbunkers akcionāri aicina uzņēmuma mazākumu akcionāru grupu ap Olafu Berķi un Oļegu Stepanovu pārtraukt kaitniecisko darbību pret uzņēmumu, atgādinot, ka tas nodara kaitējumu visiem akcionāriem un Latvijas valstij kopumā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas