FOTO: Akropolē visas durvis vaļā – gan slidotava, gan Imax kinoteātris

Durvis vēris iepirkšanās un izklaides centrs Akropole. Tajā atrodams gan Imax kinoteātris, gan slidotava, gan lielizmēra Maxima. Kopējā teritorijā varētu ietilpināt teju 21 futbollaukumu, bet ēkā – gandrīz 15, tā atklāšanā pastāstīja tirdzniecības centra vadītājs Kaspars Beitiņš.

Lūk, foto ieskats Akropoles atklāšanā:

Iepirkšanās centrs atrodas Rīgā, Maskavas ielā 257, un tajā divos stāvos pārstāvēti teju 170 nomnieki, tostarp ap 140 modes un dzīvesstila preču veikali, dažādu pakalpojumu sniedzēji, jaunais kinoteātris Apollo Kino, O’Leary izklaides zona, hokeja spēlēšanai un slidošanai piemērota ledus arēna, Lemon Gym sporta klubs, kā arī 30 dažādi restorāni un kafejnīcas.

No 1.aprīļa tirdzniecības centra apkārtnē ieviestas satiksmes izmaiņas – sācis darboties jaunuzbūvētais viadukts Krasta ielā, kas savieno Krasta ielu ar iepirkšanās centra autostāvvietu. Tāpat sākusi strādāt iebrauktuve Akropoles teritorijā no Maskavas ielas, kā arī izbraukšana no tās uz Maskavas ielu un tur uzstādītie luksofori.

Tāpat autobraucēju rīcībā nodotas papildu joslas, lai nogriezos no Maskavas ielas uz Slāvu ielu, un papildu joslas uz apgriešanos Slāvu ielā. Darboties sākuši arī uz Slāvu un Salaspils ielām uzstādītie luksofori. Savukārt sabiedriskā transporta pasažieriem pieejamas jaunizveidotās sabiedriskā transporta pieturas Kuzņecovs Salaspils ielā, kurās turpmāk pieturēs 18.maršruta autobuss, 15.maršruta trolejbuss, kā arī 204. un 316.maršruta mikroautobuss.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas