Alus papīrā? Carlsberg izstrādājis papīra alus pudeles prototipus

Carlsberg Group, kurai pieder arī alus darītava Aldaris, turpina savu ceļu uz pasaulē pirmo «papīra» pudeli, kas izgatavota no ilgtspējīgu resursu koka šķiedrām, kas ir gan 100% bioloģiskas, gan pilnībā pārstrādājamas, BNN uzzināja uzņēmumā.

Carlsberg prezentējis divus jaunus pētījumu prototipus projektam Green Fibre Bottle, kas ir pirmā «papīra pudele», kurā tiek pildīts alus.

Šobrīd iniciatīvai pievienojušās citas pasaulē vadošas kompānijas, kurām ir vienota vīzija attiecībā uz ilgtspējīga iepakojuma izstrādi, veicot papīra pudeļu tehnoloģijas attīstīšanu, atzīmē uzņēmumā.

Tāpat Carlsberg skaidro, ka abi jaunie pētījumu prototipi izgatavoti no ilgtspējīgu resursu koka šķiedrām, tie ir pilnībā pārstrādājami un ar iekšējo struktūru, kas ļauj iepildīt alu. Viens prototips izmanto plānu pārstrādājumu PET polimēra plēves struktūru, bet otrs – 100% bioloģisku PEF polimēra plēves struktūru.

Šie prototipi tiks izmantoti, lai pārbaudītu šo struktūru tehnoloģiju, jo Carlsberg vēlas iegūt risinājumu, kas ļautu izmantot 100% bioloģiskas pudeles bez polimēriem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas