No amata atkāpies VNĪ padomes loceklis Ansis Grasmanis

Ansis Grasmanis

VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) padomes loceklis Ansis Grasmanis piektdien, 27.decembrī, nolēmis atkāpties no amata, ziņo VNĪ.

Kā norāda VNĪ, lēmums pamatots ar to, ka Grasmanis vēlas turpmāk aktīvāk pievērsties starptautiskās sadarbības projektiem Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas uzdevumā un vienlaikus arī darboties sociālajā uzņēmējdarbībā.

Grasmanis VNĪ padomei pievienojās 2017.gada 2.maijā. Viņš ir Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas nominētais direktoru padomes loceklis Biznesa bankā Kosovā. Grasmanis arī konsultē finanšu jomas uzņēmumu Ukrainā. Viņš kopā ar ģimeni no neatkarības laika pirmsākumiem attīsta sociālo uzņēmumu Senā klēts, kas popularizē etnogrāfiski pareizus tautas tērpus, popularizējot Latvijas novadu bagātīgo kultūras mantojumu daudzviet pasaulē, atzīmē VNĪ.

Par turpmāko VNĪ vadības modeli tiks paziņots atsevišķi.

Lasiet arī: VNĪ padomes priekšsēdētājs Bičevskis atkāpies no amata

VNĪ pašlaik īsteno 85 infrastruktūras attīstības projektus aptuveni 180 miljonu eiro apmērā un strādā pie 25 jaunām projektu idejām. Uzņēmums nodrošina profesionālu nekustamo īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldību apmēram 450 nekustamajiem īpašumiem ar 1200 ēkām 1,1 miljonu kvadrātmetru platībā un vairāk nekā 4000 zemes īpašumu 10 miljonu kvadrātmetru platībā.

VNĪ dibināts 1996.gadā, tā 100% akcionārs ir Latvijas Republikas Finanšu ministrija.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas