Ministru kabineta jaunais preses sekretārs – Reinis Grāvītis

Reinis Grāvītis 2015.gadā

No 14.aprīļa darbu Valsts kancelejā uzsācis jaunais Ministru kabineta preses sekretārs Reinis Grāvītis, kurš šim amatam tika izraudzīts atklātā konkursā, informē Valsts kancelejā.

Iepriekš Grāvītis strādājis Valsts kontrolē, kur bijis sabiedrisko attiecību speciālists un plānojis, īstenojis komunikācijas aktivitātes Valsts kontroles revīzijas ziņojumu publiskošanai – gan sagatavojot informāciju publicēšanai mājaslapā, sociālajos tīklos un izplatīšanai medijiem, gan arī organizējot un vadot pasākumus mediju informēšanai. Tāpat Grāvītis iesaistījies iekšējās komunikācijas pasākumu īstenošanā.

Pirms tam tagadējais Ministru kabineta preses sekretārs bijis projektu vadītājs biedrībā Patvērums «Drošā māja». Tur Grāvītis plānoja, īstenoja vietējus un starptautiskus projektus, organizējot arī komunikācijas aktivitātes biedrības sociālajos tīklos. Nozīmīga daļa pienākumu bija izglītojošais darbs – apmācību vadīšana jauniešiem, sociālajiem darbiniekiem, tiesībaizsardzības iestāžu darbiniekiem u.c., kā arī dalīšanās ar organizācijas pieredzi sadarbības partneriem un tās prezentēšana dažādos pasākumos gan Latvijā, gan citviet Eiropā.

Grāvītis Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā ir ieguvis profesionālo bakalaura grādu sabiedrības vadībā un sabiedrisko attiecību menedžera kvalifikāciju; turpat turpina maģistra studijas projekta vadībā.

Nesen amatā pieņemtais Ministru kabineta preses sekretārs teicami pārvalda angļu valodu; sarunvalodas līmenī pārzina krievu un spāņu valodu.

Ministru kabineta preses sekretāra galvenie pienākumi ir sagatavot un realizēt komunikācijas stratēģiju par valdības un valsts pārvaldes darbu un pieņemtajiem lēmumiem, koordinēt ministriju komunikāciju par valdības darba kārtības jautājumiem, kā arī organizēt valdības līmeņa komunikācijas kampaņas par sabiedrībai aktuāliem valdības lēmumiem un jautājumiem. Tāpat Ministru kabineta preses sekretāra pienākumos ietilpst žurnālistu darba organizēšana Ministru kabineta un Ministru prezidenta pasākumos, kā arī līdzdalība Ministru kabineta un Ministru prezidenta pasākumu organizēšanā.

Konkurss uz šo amatu tika izsludināts, jo iepriekšējā Ministru kabineta preses sekretāre Sabīne Spurķe pēc teju septiņu gadu ilga darba Valsts kancelejā nolēmusi pieņemt jaunus izaicinājumus profesionālajā karjerā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas