Amazon Francijā jāpārtrauc pandēmijā nesvarīgo preču tirdzniecība

E-tirdzniecības milzis Amazon solījis pārsūdzēt Francijas tiesas lēmumu, ar ko tam likts pārtraukt pieņemt šobrīd nebūtisku preču pasūtījumus. Pretējā gadījumā Amazon Francijā draud naudassods – miljons eiro dienā, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Francijā ir spēkā karantīnas ierobežojumi, un martā Francijas valdība lika vispārēji apturēt uzņēmējdarbību, kas nav saistīta ar pirmās nepieciešamības preču tirdzniecību un vienlaikus vienuviet sapulcina vairāk nekā 100 cilvēkus.

Amerikāņu uzņēmumu tiesā iesūdzēja arodbiedrība Sud Commerce pēc tam, kad saskaņā ar arodbiedrības novēroto uzņēmums turpināja savu darbību, kā ierasts.

Trešdien, 15.aprīlī, tiesa Nanteres pilsētā nolēma, ka Amazon turpmāk valstī drīkst pieņemt pasūtījumus tikai pārtikas, higiēnas un medicīnas preču tirdzniecībai, raksta The Guardian.

Pēc tiesas sprieduma uzņēmums ir iesniedzis apelācijas sūdzību, kas ļaus tam turpināt līdzšinējo darbību līdz apelācijas nolēmumam. «Mēs nepiekrītam Nanteres tiesas šodienas lēmumam, un šobrīd izvērtējam tā sekas uz mūsu loģistikas centriem Francijā,» teikts uzņēmuma izplatītā paziņojumā, kā to citē The Guardian.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas