Amerikas Tirdzniecības palātu Latvijā vadīs Ingrīda Kariņa-Bērziņa

Ingrīda Kariņa-Berziņa

Advokātu biroja Cobalt partnere Ingrīda Kariņa-Bērziņa trešdien, 26.martā, ievēlēta Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā (ATPL) valdes priekšsēdētājas un prezidentes amatā uz vienu gadu. Amata pienākumus viņa sāks pildīt nekavējoties, informē ATPL pārstāvji.

Kariņa-Bērziņa iepriekš ir ieņēmusi ATPL viceprezidentes amatu (2014-2017). Viņa ir ATPL valdes locekle kopš 2013.gada.

Biržas Nasdaq Riga valdes locekle un Baltijas biržas emitentu pakalpojumu daļas vadītāja Liene Dubava, Ellex Klavins partnere Zinta Jansons, individuālais biedrs Pauls Miklaševičs un Džordžs Miu (George Miu), Radisson Blu Elizabete un Radisson Blu Rīdzene ģenerāldirektors tika ievēlēti ATPL viceprezidentu amatos uz vienu gadu.

Kariņa-Bērziņa ir Cobalt Latvijas biroja partnere, zvērināta advokāte un intelektuālā īpašuma un tehnoloģiju prakses grupas vadītāja. Viņa ir dzimusi un augusi Vilmingtonā, Delavērā, un ir kvalificēta praktizēt gan ASV (Pensilvānijas un Ņūdžersijas advokātu asociācija, ASV Patentu un preču zīmju birojs (USPTO)), gan Latvijā. Viņa ir Latvijas un Eiropas Savienības patentpilnvarotā preču zīmju un dizainparaugu lietās.

Kariņa-Bērziņa ir pasniedzēja Stokholmas Ekomomikas augstskolā Rīgā, Rīgas Juridiskajā augstskolā, un strādā intelektuālā īpašuma tiesību jomā dažādās ekspertu grupās. Viņa konsultē Latvijas, Baltijas un starptautiskos uzņēmumus preču zīmju, dizainparaugu, autortiesību, patentu, telekomunikāciju un jaunuzņēmumu jautājumos, ASV līgumtiesībās, farmācijas un zāļu regulējumā, IP stratēģijas izstrādē, kā arī pārstāv klientus strīdu risināšanā.

Stājoties amatā, Kariņa-Bērziņa teica: «Man ir gods vadīt vadošo ārvalstu tirdzniecības kameru Latvijā. Mana vīzija ir kalpot mūsu biedriem, piedāvājot atbilstošas programmas un kalpot sabiedrībai, veicinot labākas biznesa vides veidošanu un stiprinot transatlantiskās draudzības un biznesa saites starp ASV un Latviju.»

Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā ir ārvalstu tirdzniecības palāta Latvijā, pārstāvot vairāk nekā 150 uzņēmumu. ATPL mērķi ir veicināt un stiprināt tirdzniecību, investīcijas, partnerību un draudzību starp ASV un Latviju, kā arī kalpot par viedokļu, zināšanu apmaiņas un kontaktu platformu biedriem, partneriem un starptautiskās uzņēmēju sabiedrības pārstāvjiem Latvijā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas