Apledojums uz ceļiem novērots Latgalē un Vidzemē

Latgalē un Vidzemē 30.decembra rītā apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Aizkraukles, Alūksnes, Balvu, Cēsu, Daugavpils, Gulbenes, Jēkabpils, Krāslavas, Limbaži, Ludzas, Madonas, Ogres, Preiļu, Rēzeknes, Valkas un Valmieras apkārtnē.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir:

  • Vidzemes šoseja (A2) no Vangažiem līdz Līgatnei;
  • Valmieras šoseja (A3) no Murjāņiem līdz Braslas tiltam;
  • Daugavpils šoseja (A6) no Saulkalnes līdz Pāterniekiem;
  • Rēzeknes šoseja (A12) no Jēkabpils līdz Varakļāniem;
  • Grebņeva – Medumi šoseja (A13) Bērzgales līdz Medumiem;
  • Daugavpils apvedceļš (A14) visa maršruta garumā;
  • Kokneses šoseja (P80) visa maršruta garumā.

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 89 VAS Latvijas Autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. 

Autobraucēji aicināti būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

Īpaša piesardzība jāievēro rīta stundās, kā arī uz ceļiem, uz tiltiem, pie ūdenstilpēm, ceļa pārvadiem un brauktuvēm, ko ieskauj meži, kur melnā ledus varbūtība ir lielāka.

Par slideniem valsts autoceļu posmiem ikviens aicināts informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, šī informācija tiek operatīvi nodota ceļu uzturētājiem rīcībai.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas